Pewna wygrana Stalówki

Drużyna Stali Stalowa Wola pewnie pokonała zespół Pogoni Siedlce 3:0 (2:0), od początku spotkania dyktując warunki gry. Do przerwy Stalowcy zdobyli dwie bramki i kontrolowali w pełni przebieg gry. W drugiej połowie Stal oddała nieco inicjatywę gościom, jednak zespół Pogoni nie potrafił poważnie zagrozić naszej bramce. W 56 minucie spotkania bramkarz Stali Bartłomiej Dydo nabawił się urazu i w zastąpił go młody Paweł Zieliński. W końcówce zielono czarni przypieczętowali zwycięstwo zdobywając trzeciego gola. Stal objęła prowadzenie dzięki golowi Damiana Łanuchy w 11 minucie, który jako pierwszy dobiegł do piłki odbitej od słupka po strzale Krystiana Getingera i mocnym strzałem w prawy róg nie dał szans bramkarzowi gości. Druga bramka to efekt drużynowej akcji piłkarzy Stalówki, którą strzałem z pola karnego w 34 minucie po podaniu Damiana Łanuchy zakończył Wojciech Fabianowski. Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Damian Łanucha, który otrzymał podanie od Mateusza Kantora, ograł obrońcę gości i ładnym strzałem z narożnika pola karnego w długi róg bramki pokonał Jacka Kozaczyńskiego, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu. Skład Stali: Dydo (56' Zieliński) - Kantor (86' Komada), Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger (73' Kachniarz) - Fabianowski (66' Turczyn). Żółte kartki: 29' Kantor, 45' Sikorski (Stal) oraz 35' Steć (Pogoń). Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).