Stalowowolanie kolejny raz na podium

Image

Paweł Kunysz z klubu Kaito Stalowa Wola zdobył złoto podczas Mistrzostw Europy w Londynie. Ponadto 4 zawodników w zawodach z cyklu ALMMA, które odbyły się w Sochaczewie wywalczyło medale.

Walki odbywały się w octagonie (specjalnej klatce do walk MMA ).Stalową Wolę reprezentowało 11 zawodników. W formule junior, brązowy medal w kategorii do 62 kilogramów, zdobył Paweł Czuj oraz Patryk Flis (do 80kg).

W walkach seniorskich, również w kategorii do 62 kilogramów, srebrny medal zdobył Łukasz Rychter, a tuż za nim na podium znalazł sie Krzysztof Błachnio. W turnieju startowali również: Sylwester Banasik, Krzysztof Długosz, Adam Danaj, Łukasz Koc, Sylwester Miller, Kamil Banach oraz Artur Sztaba. Niestety nie udało im „załapać się” na podium.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a zawodników oglądali między innymi: Łukasz "Juras" Jurkowski, Anzor Azhiew oraz Marcin "Różal" Różalski, znani z gal największej federacji KSW.

Następny start zawodnicy Kaito mają zaplanowany na 24 listopada w Żyrardowie , walki będą transmitowane na żywo w internecie.

Podczas Mistrzostw Europy International British Open London 2012 jiu – jitsu, rozgrywanych w Londynie, złoty medal w kategorii purpurowych pasów zdobył Paweł Kunysz, który jest trenerem klubu Kaito Stalowa Wola. Na zawody stawili się najlepsi zawodnicy z Europy.