Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 2:2

Po zwycięstwie 1:0 nad Olimpią Elbląg przyszedł czas na remis. To był wyrównany mecz. Zdobyliśmy kolejny punkt. Bramki dla Stali zdobyli Michał Bogacz i Michał Czarny.

Składy obu drużyn Znicz Pruszków: Bigajski – Tomas, Jędrych, Biedrzycki, Kosiec – Niksiński (81 Grudniewski), Olczak, Bochenek, Machalski (76 Zawodziński), Kopciński (79 Banaszewski) – Paluchowski (77 Pieczara) Stal Stalowa Wola: Wietecha – Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor – Majowicz, Argasiński, Reiman, Sikorski (70 Fabianowski), Mikołajczak – Płonka Sędziował: Piotr Idzik z Poznania

Pierwsza połowa upłynęła bez większych niespodzianek. Obie drużyny walczyły na podobnym poziomie. Nikt nie stracił bramki. Raz przewagę miała jedna, raz druga strona. Druga połowa to już widowisko, które warto było zobaczyć. Wiele ostrych akcji i wiele żółtych kartek. W tej części spotkania padają aż cztery bramki. Raz strzela Pruszków, po chwil wyrównuje Stal. Tak jest aż do końca. Mecz ostatecznie powinien satysfakcjonować obie strony. Po wyrównanej walce wychodzimy z niego z remisem. 2:2 to sprawiedliwy wynik.

Żółte kartki:Olczak (Znicz), Bochenek (Znicz), Kantor (Stal SW), Czarny (Stal SW), Reiman (Stal SW) Bramki: 62 minuta- Krzysztof Kopciński (Znicz) 72 minuta- Michał Bogacz (Stal Stalowa Wola) 83 minuta- Krystian Pieczara (Znicz) 85 minuta-Michał Czarny (Stal Stalowa Wola)