Udany weekend piłkarzy Sanu i
Stali

Przekonujące zwycięstwa odniosły na swoich boiskach rezerwy Stali i Sanu Stalowa Wola natomiast remis w rozgrywkach CLJ wywalczyli juniorzy „Stalówki”. Centralna Liga Juniorów Grupa: D Jako pierwsi, w niedzielę na boisko wybiegli juniorzy Stali Stalowa Wola. Przed tym spotkaniem , nasi piłkarze rozegrali trzy mecze w Centralnej Lidze Juniorów, wygrywając z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (bramki: Kloc, Grabowski, Kowal), następnie pokonując Górnika Łęczna 2:1 (bramki: Tur, Kloc) i przegrywając ze Stalą Mielec 1:3 (bramka: Tur). Tym razem, przeciwnikiem naszych piłkarzy była Korona Kielce, która do Stalowej Woli przyjechała wzmocniona piłkarzami występującymi na co dzień w III lidze. Pomimo silnego składu gości, to piłkarze Stali po kwadransie gry cieszyli się z prowadzenia za sprawą bramki autorstwa Mariusza Kruka. W 28 minucie wyrównującego gola zdobył Kamil Kobryń. Druga połowa to spora przewaga Korony, udokumentowana bramką Jakuba Tekiela w 64 minucie. Piłkarze Korony mogli w tym czasie zdobyć jeszcze cztery bramki ale bardzo dobrze między słupkami spisywał się Płoskoń. Najciekawiej zrobiło się pod koniec meczu, kiedy to w 90 minucie wyrównującą bramkę zdobył Przemysław Kwiatkowski a już w doliczonym czasie gry, rzut karny wykonywany przez Radosława Szmalca, obronił bramkarz Stali, Krzysztof Płoskoń. Stal Stalowa Wola: Płoskoń- Kloc, Sołek, Górski, Wnuk (70. Sobala), Siudak, Kwiatkowski, Tur, Grabowski, Niedbała (46. Bieńko, 55. Kośmider), Kruk (46. Waliłko). Korona Kielce: Gugulski - Pietras, Merchut, Załęcki, Jasiak, Kobryń, Szmalec, Rogala, Uniat (90. Skrzyniarz), Dziubek, Laskowski (87. Gawęcki). Bramki: Kruk (15), Kwiatkowski (90) – Kobryń (28), Tekiel (64). Stal, po 4 kolejkach, z 7 punktami na koncie, zajmuje 4 miejsce. W następnej kolejce, Stalówka zagra na wyjeździe z Cracovią Kraków. Klasa A W spotkaniu 7 kolejki A-klasy (II grupa stalowowolska), piłkarze Stali II Stalowa Wola rozgromili ekipę Strażaka Przyszów 7:1(6:0). W wyjściowym Stal II Stalowa Wola : Płoskoń- Olko, Partyka, Warzocha, Wisłocki, Dybka (70. Kowalkowski), Komada (46. Sobala), Juda (46. Stelmach), Płonka (46. Słonina), Cholewa (46. Urbanik), M.Tur. Bramki zdobyli: Płonka (2), M.Tur (2), Wisłocki, Cholewa, Juda. Stal po 7 kolejkach zajmuje 4 miejsce z 16 punktami na koncie (5 zwycięstw,1 remis, 1 porażka). Klasa B W spotkaniu 7 kolejki B-klasy (II grupa stalowowolska), San Stalowa Wola pokonał KS Żupawa 3:1 i jest wiceliderem tabeli. San: Czarnecki-Karol Kacza (53.Wcisło), Radomski (82.Łuczak), Kiełbasa, Woźniak, Kacper Kacza (87.Okoń),Szelest (83.Małek), Szafran, Kotwica, Kosior, Kułacz. Bramki: Kotwica(2),Kułacz. San, w swoim drugim sezonie w B-klasie zdobył 16 punktów (5 zwycięstw,1 remis, 1 porażka). Ciekawostką jest, że w ubiegłej kolejce San zremisował z LZS Majdan Zbydniowski (2:2) i był to pierwszy remis, uzyskany przez piłkarzy z Rozwadowa, odkąd występują oni w rozgrywkach B-klasy.