Truck przejechał po Sanie

Bardzo dobrze spisują się młodzi piłkarze Stali w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Tym razem pokonali na wyjeździe Cracovię Kraków 2:1. Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Stali II Stalowa Wola. W klasie B, piłkarze Sanu Stalowa Wola grali jedynie 70 minut i zostaną ukarani walkowerem.

Centralna Liga Juniorów (grupa: D)

Niemałą niespodziankę sprawili juniorzy Stali Stalowa Wola, pokonując na wyjeździe Cracovię Kraków 2:1 (2:1). Drużyna prowadzona przez byłego zawodnika „Stalówki”, Pawła Zegarka, spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Stal z kolei, gra bardzo dobrze i pokazuje że dobry ubiegły sezon nie był przypadkiem.

Mecz ułożył się idealnie dla młodych piłkarzy Cracovii. Już w 3. minucie „pasiaki” objęły prowadzenie za sprawą gola Pawła Piątka. Później jednak do głosu doszli piłkarze Stali i najpierw bramkę zdobył Klaudiusz Wnuk w 15. minucie meczu, a później Patryk Dybka w 34. minucie ustalił wynik spotkania do przerwy i jak się później okazało, całego meczu.

Kolejny świetny mecz rozegrał bramkarz Stali, Krzysztof Płoskoń, który w drugiej połowie obronił rzut karny.

Stal obecnie zajmuje pozycję wicelidera tabeli, mając 10 punktów na koncie. W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na własnym boisku z Wisłą Puławy.

Klasa B (Stalowa Wola, II Grupa)

W meczu 8 kolejki, pomiędzy LZS Truck Kotowa Wola a Sanem Stalowa Wola, emocji nie zabrakło i jak to w naszym rodzimym futbolu bywa, o wysokie ciśnienie zawodników i publiczności, zadbali sędziowie. Emocje były tak wielkie, że spotkanie zakończono w 70. minucie, a San zapewne zostanie ukarany walkowerem (jeden z zawodników Sanu miał zaatakować arbitra). Przed zakończeniem meczu, wynik brzmiał 3:1 dla gospodarzy. W następnej kolejce, do Rozwadowa przyjadą piłkarze Huraganu Zdziechowice (nazwa trochę myląca, bo dotychczas piłkarze ze Zdziechowic dużego wiatru w lidze nie zrobili, wygrywając zaledwie jeden raz).