Wygrana CSM

W środę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się mecz koszykówki pomiędzy ,,Kuźnią Koszykówki" Stalowa Wola a Stalą Stalowa Wola w kategorii U-20.

Zmaganiom kibicowało około 50 miłośników koszykówki. I kwarta zakończyła się wynikiem 13:25 dla gospodarzy. W II kwarcie w 6 minucie meczu zawodnik gości Jakub Czyż z nr 18 otrzymał przewinienie techniczne za wulgarne słownictwo w stosunku do sędziego. II kwarta skończyła się rezultatem 31:36. W III kwarcie do remisu Stali zabrakło zaledwie 2 punktów. Ostatecznie wynik to 50:52 dla CSM „Kuźnia Koszykówki”.

Wygrało Centrum Sportu Młodzieżowego 72:65. Sędziowali: Marcin Bartuś, Maciej Skiba.