Zwycięski rewanż Stalówek

W pierwszym meczu obu drużyn rozgrywanym w październiku w Krakowie minimalnie lepsza była Wisła. Spotkanie zakończyło się wynikiem 56:53. W rewanżu zdecydowanie więcej atutów miała Stal. Gospodynie dobrze weszły w ten pojedynek, od prowadzenie 8:0. W drugiej kwarcie stalowowolanki wygrywały już różnicą 15 pkt (23:8), ale w kolejnych minutach trafiały tylko rywalki i po pierwszej połowie było 28:26.

Po zmianie tron, w połowie trzeciej kwarty, krakowianki doprowadziły najpierw do remisu, a następnie wyszły na czteropunktowe prowadzenie. Po 30. minutach gry był remis 40:40. W ostatniej kwarcie Stalówki stanęły na szczęście na wysokości zadania. Szybko odskoczyły Wiśle na 10 pkt i nie dały już sobie wydrzeć zwycięstwa.

STAL STALOWA WOLA – WISŁA II KRAKÓW 61:47 (14:6, 14:20, 12:14, 21:7)

Punkty dla Stali: Jaworska 4, Cichocka 2, Piech 3, Koń 5, Kotula 10, Iwan 11, E.Nowak 15, Dudek 0, Baran 0, Lasyk 11.

Punkty dla Wisły: Krzysiak 9, Rybak o, Wilk 0, Misiura 16, Ciężadło 0, Krajewska 14, Tatar 2, K.Nowak 0, Malaga 6.