Bez miłosierdzia dla Sokoła

Od początku meczu stalowcy dominowali, ale przez długi czas nie udawało im się odskoczyć "sokołom" na dystans dający komfort gry. Dopiero w trzeciej kwarcie koszykarze trenera Bogdana Pamuły wypracowali sobie przewagę, która była dla gości nie do odrobienia. Po dwóch rzutach wolnych najlepszego na parkiecie Dawida Zaguły zrobiło się 73:53. W czwartej kwarcie trenerzy Stali wpuścili na parkiet graczy drugiej piątki i wtedy ponownie gra się wyrównała. Nie na tyle jednak, by można było odwrócić losy meczu. Stal wygrała zasłużenie i oby tylko nasi koszykarze utrzymali formę do półfinałowego turnieju mistrzostw Polski do lat 20, który odbędzie się 21-23 lutego.

STAL - SOKÓŁ 92:74 (27:23, 21:16, 29:18, 15:17) Punkty dla Stali: Zaguła 23, Szóstka 12, Kułaga 9, Pawlus 8, Pietras 7, Łabuda 6, Bandyga 4, Szwedo 4, Czopor 4, Karlik, Małachowicz.

Punkty dla Sokoła: Balawender 21, Buszta 19, Inglot 13, Czerwonka 11, Domino 4, Łącz 2, Styrnik 2, Fryń 2, Kamieiecki, Telesz, Łyko, Cisek.