Stal górą!

6 marca br. na terenie MOSIR w Stalowej Woli rozegrany został mecz pomiędzy ZKS STAL STALOWA WOLA a BSK BIAŁA PODLASKA w kat U-18.

W II kwarcie 9 minuty meczu zawodnik gości z nr 12 Piotr Kowalik otrzymał przewinienie techniczne za niesportowe zachowanie. Koszykarze trenera Roberta Grzyba wypracowali sobie przewagę, która była nie do odrobienia dla Kadeta. W IV kwarcie Stal wygrała zasłużenie. Mecz zakończył się wynikiem 79:53 dla gospodarzy. Sędziowali: Wojciech Laba i Marek Czerwiak.

Stal: Czopor 8, Pietras 16, Bandyga 7, Zaguła 20, Karlik 6, Pawlus 12, Szwedo 10

Trener: Robert Grzyb

BSK ,,KADET": Niedźwiedź 15, Juszczuk 1, Wojmsiak 11, Kowalik 9, Kowalczuk 3, Pawluczuk 6, Trochimiuk 8

Trener: Janusz Zieliński