Stal pokonana przez Wisłę

Image

W meczu wyjazdowym Stal Stalowa Wola przegrał z Wisłą 2:0. Po zaciętej walce musieliśmy wyjechać z Puław doznając porażki...

Tym razem nam nie poszło. Podczas wyjazdowego meczu w Puławach przegraliśmy 2:0. Z wyjazdówki przywieźliśmy za to aż dwie czerwone kartki. "Zdobyli" je podopieczni Wtorka: Sylwester Sikorski (42 minuta) i Michał Bogacz (89 minuta). Nasi zakończyli więc zmagania w dziewiątkę. Nie było łatwo.

Jak zawsze na pochwałę zasługuje nasz bramkarz. Wietecha w pierwszej połowie bronił znakomicie, mimo wielu ataków zawodników Wisły. Więcej sytuacji zaczęło się dopiero tworzyć po przerwie, a ich autorami byli trampkarze obu drużyn. Pierwszego gola zobaczyli kibice Wisły dopiero w 62 minucie. Rafał Wiącek z główki strzelił bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uskrzydlając naszych przeciwników. Od tego momentu Wisła miała przewagę nad Stalą. Nasi dwoili się i troili, by zmienić wynik. Zacięta walka skutkowała wręczeniem drugiego żółtego kartoniku Michałowi Bogaczowi (czerwona kartka). Wynik meczu ustalił się w 91 minucie po strzale Konrada Szczotki.