Finał bez Stalówek

W piątek Stalówki przegrały bardzo wysoko z gospodarzem turnieju Huraganem Wołomin. Już do przerwy koszykarki z Wołomina zapewniły sobie dystans, praktycznie nie do odrobienia. Prowadziły 59:15. Także dwie następne kwarty toczyły się pod dyktando miejscowych, które wygrały cały mecz 105:43. Dla Stali najwięcej punktów zdobyła Martyna Kotula – 13 oraz Iwan 7 i Nowak 6.

W drugim dniu Stal zmierzyła się z Widzewem. Zespół z Łodzi również okazał się zbyt mocnym dla naszej drużyny rywalem. Spotkanie zakończyło się wygraną Widzewa 65:48.

Punkty dla Stali: Koń 16, Kotula 10, Dudek 7, Nowak 6, Zawół 3, Piech 2, Lasyk 2, Iwan 2.

Najbardziej wyrównany bój stoczyła Stal trzeciego dnia, ale i potyczka ze Ślęzą zakończyła się porażką naszego zespołu 52:63. Najwięcej punktów zdobyła Lasyk 14 oraz Kotula 9, Nowak 8, Piech 6 i Koń 6,.

Pierwsze miejsce zajął z kompletem zwycięstw Huragan, drugie Widzew, trzecie Ślęza, a czwarte Stal. Huragan i Widzew awansowały do finałowego turnieju MP U-18.