CLJ Stal - Juventa Starachowice 5-0

Image

Po trzech porażkach z rzędu juniorzy starsi Stalowa Wola pokonali w kolejnym spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów Juventę Starachowice 5:0.

Prowadzenie dał Stali Michał Partyka, który celnie „główkował” po dośrodkowaniu Kacpra Siudaka z rzutu rożnego. Kilkanaście minut później Siudak popisał się strzałem określanym „stadiony świata”. Pomocnik Stali przyjął piłka na 30 metrze i nie namyślając się uderzył, ile sił w nodze. Futbolówka wylądowała w „okienku” starachowickiej bramki.

Po przerwie Stal zdobyła trzy kolejne bramki. Najpierw Kwiatkowski uprzedził bramkarza Juventy i dobił piłkę odbitą od słupka, a w końcówce meczu dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Patryk Dybka.

W końcówce spotkania dwa razy kapitalnie interweniował bramkarz Stali Patryk Drzymała.

STAL – JUVENTA 5:0 (2:0)

Gole: Dybka 2, Partyka, Siudak, Kwiatkowski