Puławy zdobyte! 7 gol Sekulskiego

Drugoligowa drużyna Stali Stalowa Wola odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Po golach Radosława Mikołajczaka i Łukasza Sekulskiego "Stalówka" wygrała w Puławach z Wisłą.

Było to także pierwsze ligowe zwycięstwo naszej drużyny odniesione w Puławach. W poprzednich trzech meczach raz wygrała Wisła, a dwa razy był remis.

W pierwszej połowie nieco częściej przy piłce byli wiślacy, ale skuteczniejsza była Stal. W 34. minucie po "główce" Łukasza Sekulskiego, Leszczyński wybił piłkę pod nogi Radosława Mikołajczaka i ten dobrze już wiedział, co należy zrobić z tym prezentem.

Druga połowa rozgrywana była przy jupiterach. Świetnie weszli w nią stalowcy którzy kilka minut po wznowieniu gry podwyższyli prowadzenie. Po błędzie bramkarza, piłkę z bliskiej odległości skierował do bramki najlepszy strzelec II ligi Łukasz Sekulski. Było to już siódme trafienie napastnika Stali w tych rozgrywkach.

W środę Stal zmierzy się w Pucharze Polski z Lechią Gdańsk, a w sobotę podejmie lidera drugoligowej tabeli MKS Kluczbork.

WISŁA PUŁAWY - STAL STALOWA WOLA 0-2 (0-1)

0-1 Mikołajczak (34)

0-2 Sekulski (52)

WISŁA: Leszczyński - Edwards (86 Kalita), Pielach, Budzyński, Barański -, Lisiecki, Gorskie, Machalski,Filipov, Sedlewski - Martuś (70 Szczotka).

STAL: Wietecha - Kantor, Czarny, Bogacz, Bartkiewicz - Mikołajczak (74 Wrona), Łanucha (78 Płonka), Giel, Argasiński, Tur (89 Samołyk) - Sekulski (86 Kałat).

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Martuś, Edwards, Budzyński - Bartkiewicz, Tur.