Motyl najmocniejszy na Podkarpaciu

Zawodnicy i zawodniczki trenerów Piotra Korycińskiego i Waldemara Kalbarczyka, wygrali tej jesieni wszystkie trzy edycje, w Rzeszowie, Tarnobrzegu i ostatniej soboty w Stalowej Woli. W łącznej punktacji za jesień 2014 Motyle zgromadziły 287 puntów. Miejsce drugie zajął Sokół Rzeszów - 262 pkt, a trzecia lokata przypadła Ikarowi Mielec - 223 pkt.

W ostatnim rzucie Motyle zgromadziły 106 pkt, Sokół 97 pkt, a Ikar 76 pkt. W klasyfikacji medalowej w kategorii wiekowej 11-lat zawodnicy Motyla zdobyli w Stalowej Woli 9 medali, w tym 3 złote i 6 brązowych).

Najlepszymi zawodnikami ostatniej sesji byli wśród 11-latków: Julia Gancarz (Ikar) – 359 pkt, Weronika Szponar (Motyl) – 333 pkt i Tatiana Myśliwiec (Ikar) – 332 pkt, natomiast wśród chłopców zwyciężył Michał Śliwa (Fala Ropczyce) – 275 pkt, a na drugim miejscu został sklasyfikowany Jakub Szymański (Motyl) – 246 pkt.

Wśród 10-latków najwięcej punktów za swoje starty uzbierali, wśród dziewcząt: Paula Gawron (CSTR Strzyżów) – 344 pkt, Agata Tabor (Motyl) – 285 pkt oraz Alicja Divile (Ikar) – 258 pkt, a wśród chłopców: Antoni Horodyński (Gryf) – 212 pkt, 2. Szymon Sekulski (Delfin Tarnobrzeg) – 194 pkt i Adam Procnal (Motyl) – 173 pkt.

Motyla MOSiR Stalowa Wola reprezentowali w III rzucie

Agata Tabor, Joanna Fusiara, Gabriela Skrok, Oliwia Machowska, Marta Olko, Julia Ginalska-Gagat, Miłosz Dąbrowski, Paweł Kalbarczyk, Filip Gajda, Adam Procnal, Radosław Masternak, Adam Siembida, Bartłomiej Borek, Igor Barański, Tomasz Kuligowski (wszyscy kategoria 10 lat i młodsi) oraz Weronika Szponar, Julia Sowa, Dorota Wajskop, Natalia Wydra, Maciej Dziewa, Jakub Szymański, Hubert Ciszewski, Krzysztof Baran (kategoria 11-latków)