Przeważali, ale tylko zremisowali

Image

JKS 1909 Jarosław był kolejnym sparingpartnerem przygotowujących się do wiosennej rundy II-ligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

W pierwszej połowie Stal przeważała, ale z kilku stworzonych sytuacji wykorzystała tylko jedną. W 29. minucie bramkarza JKS-u pokonał Tomasz Płonka.

Drugą część spotkania lepiej zaczęli gospodarze, którzy w 53. minucie doprowadzili do wyrównania, którego autorem był Mateusz Jurczak. Utrata bramki podziałała mobilizująco na Stal, ale nasza drużyna, mimo wyraźnej przewagi do ostatnich minut, nie potrafiła zdobyć zwycięskiej bramki.

JKS 1909 Jarosław - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:1)

0-1 Płonka (29), 1-1 Jurczak (53)

JKS: Cisek (65 Borowiec) - Puńko, Klucznik, Saramak, Gliniak - Soczek (46 Wróbel), Sobol, Bańka (46 Fedor), Pawlak (46 Jurczak), Oziębło (46 Cienki) - Buczkowski (46 Jamrozik).

Stal (I połowa): Wietecha - Bartkiewicz, Wrona, Kachniarz, Kowalski - Michałek, Giel, Argasiński, Jakubowski - Sekulski, Płonka

(II połowa): Wołoszyn - Kloc, Żmuda, Wrona, Kantor - Michałek, Argasiński, Kałat, Tur, Mistrzyk - Kovačević.

PP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!

~hahaahha

Lucjusz stadion wybuduje to od razu bedzie ekstralasa i liga mistrzow.
tylko po co? dla 800 osob?

~antystal

te lebiegi to jak legia dobrze grali ale przegrali hahah zenadaumiech

~olo

messi
taka sama miernota leczy nas w szpitalu, ktory zatrudnia 800 osob, i słynie z tego, ze nazywana jest najwieksza umieralnią na podkarpaciu, to co? Zamknąć?

~olo

a widzisz messi, jestes jednomozgowiec, dla wszystkiego tak, ale nie dla stadionu, bo tobie to nie pasi. Eh, szkoda gadac

~messi

~olo

Żyć można i to wyśmienicie bez miernoty piłkarskiej w STW.
Resztę należy budaować i to w szybkim tempie.

~olo

to nic nie buduhjmy, wrecz burzmy
po chuia nam lepsza sala kinowa, szpital, szkoly, po co?
Bez tego mozna życ

~messi

do olo;
Po co komu stadion piłkarski dla takiej miernoty.
Z gówna nikomu jeszcze złota zrobić się nie udało.

~olo

Pojeby, wezta sie jebnijta w mozgownice. Spoaringoi moga przegrywac i 1-10. Mam to w dupie! Liczy sie liga.
Dzis wieprzu moze grac nawet juniorami rocznik 98/99 i dostawac w łab za każdym razem.
PS. Chcialbym dorwac tego fana stadionu, ktory nie rozumie, ze stadion jest nie dla piłkarzy, lec zdla ludzi, ktoryz pryzchodza ogladac mecze. Wbij to sobie jołopie do pały!

~gość

Fajna drużyna, tylko trener nie za bardzo to ogarnia, ale trzeba mieć nadzieję że dadzą radę, no chyba że pan trener dalej będzie pchał swoich pupilków, a lepszym zawodnikom kazał grzać ławę.

~konió

Dokładnie, a jak go pogoni to gdzie? w krzaki? Koniecznie do tego system toalet z podmywaniem doopy i innymi bajerami. Toż to wstyd by taka wizytówka do tojtoja robiła.

~Obcy

Trzeba jak najszybciej wybudować i stadion z zapleczem na miarę narodowego w Warszawie bo przy tym "poziomie" to pewnie jesienią będzie u nas "Ekstraklasa" (czytaj 3 liga) a przecież taki trzecioligowiec nie może grać na takim starym boisku!!!!!!!!! WIĘCEJ KASY NA STALOWOWOLSKICH KOPACZY!!!!!!!!!!

~PUZON OWAN

BO JAKBY MUJ BRAT SKINEK Z PK ZARZECZE POSZED GRAC TO STALOWKI TO BYLOBY LEPIEJ, TE ZE STALOWKI TO JUZ MO NAWET PROPONOWALY, GADALY ZEY PRZYJECHAL NA TRENING NO ALE SKINEK NIE MA PRAWKA I AUTA
A WIECZOREWM NIA MA JAK OD NAS ZE WSI DOJECHAC DO STALOWEJ

~zyga

Ipatalachy i ten in trenerek co wszystkie zmysly pozjadal a do trenera to mu i jgo koledze jeszcze wiele brakuje

~lopez

Oj może być ciężko jak nie potrafią ograć pół amatorów.
Obym się mylił, ale moim zdaniem trener nie dotrwa do końca sezonu. Widać gołym okiem brak doświadczenia i pomysłu na ta drużynę.Szkoda tylko takiego składu, bo dawno nie mieliśmy tak dobrych zawodników, no ale tak to jest, jak jest trener dobry to w kadrze mamy 13 zawodników i 3 małolatów, a teraz jak mamy kadrę szeroką i dobrą to trener nie wie co z tym zrobić.

~kibic

Czyli jak zwykle: grali dobrze ale nie udało się wygrać umiech Już się chce rzygać na te brednie co trener opowiada po meczach.

~staruch

hehehe pajacyki piłkarzyki i trener nieudacznik ktoś powinien potelepać tym towarzystwem bo będziemy się wstydzić za ich wyczyny całą wiosnę. Już chyba trener nie gadał nic o sprawdzaniu i rotowaniu składem bo w I połowie grał pierwszą jedenastką i co.Wstyd a za tydzień liga.