Podział punktów w Pruszkowie

"Stalówka" zremisowała w Pruszkowie ze Zniczem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Płonka.

W pierwszym kwadransie gry wiało z boiska nudą. Poza akcją, kiedy to w zamieszaniu pod bramką Wietechy próbował coś wskórać Górski, ale piłka padła łupem naszego bramkarza, nic się praktycznie nie działo. Po okresie "badawaczym" coraz częściej zaczęli przebywać przy piłce gospodarze, ale to Stal stworzyła sobie sytuację, po której zapachniało golem. Płonka uderzył jednak za lekko i Bigajski złapał futbolówkę. Kilka minut później Znicz objął prowadzenie. Żurek wrzucił piłkę w pole karne, nasi obrońcy nie wykazali zdecydowania, dopadł do niej Górski i umieścił piłkę w siatce tuż przy lewym słupku bramki Tomasza Wietechy. Pod koniec pierwszej połowy zespół z Pruszkowa przeprowadził groźną akcję, ale w porę zdążył zablokować strzał Górskiego z ostrego kąta Tomasz Płonka. Skonczyło się tylko rzutem rożnym.

W drugiej połowie Stal zaczęła grać odważniej i efektem tego był wyrównujący gol, zdobyty głową przez Tomasz Płonkę. Od tego momentu Stal zaczęła przeważać, ale trwało to tylko kilka minut. Do momentu, kiedy czerwoną kartkę zobaczył Kachniarz, który na środku boiska faulował brutalnie jednego z graczy Znicza. Sędzia nie wahał się ani chwili, jak ukarać zawodnika Stali. W końcówce Znicz przycisnął, ale Stal "dowiozła" remis do końca.

ZNICZ Pruszków - STAL Stalowa Wola 1:1 (1:0)

1-0 Górski (33), 1-1 Płonka (64)

Znicz: Bigajski – Kucharski, Jędrych, Rackiewicz (79 Dobosz),
Gurzęda – Tomczyk, Niewulis, Żurek (67 Kopciński), Nawrocki, Kraska (71 Banaszewski) – Górski

Stal: Wietecha – Bartkiewicz, Bogacz, Kachniarz, Kowalski - Jakubowski,
Stelmach, Kantor, Mikołajczak (60 Kovacević) - Sekulski, Płonka (76 Kałat).