Tak wygrywa tylko mistrz!

W ostatnim meczu rundy zasadniczej podkarpacko-lubelskiej ligi juniorów starszych do lat 20 koszykarze Stali Stalowa Wola pokonali w swojej hali Pogoń Puławy.

Zespół trenera Roberta Grzyba nie miał najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa nad „czerwoną latarnią” ligowej tabeli. Po dwóch kwartach wygrywał 54:29 i nie zwolnił tempa po przerwie, zdobywając kolejne 59 punktów.

Stal zakończyła rozgrywki na pierwszym miejscu, odnosząc w 10 meczach komplet zwycięstw.

STAL - POGOŃ Puławy 113:51 (34:17, 20:12, 33:10, 26:12)

Punkty dla Stali: Jarosz 29, Karlik 24, Czopor 22, Bandyga 16, Buczek 8, Tabor 8, Golec 6.