Tęgie lanie w Puławach

Trzy mecze: dwie porażki i remis - tak wygląda bilans spotkań naszej Stali w drugiej lidze w rundzie wiosennej.

Po Siarce, sposób na rozmontowanie obrony stalowowolskiej znalazła Wisła Puławy. Zaczęło się dla nas dobrze, bo już w 15. minucie Sobczak sfaulował Przezaka w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla Stali, który zamienił na gola Damian Łanucha. Niestety, na tym kończą się dobre wiadomości dla kibiców ze Stalowej Woli. W 20. minucie Kanarek zabawił się z naszymi obrońcami na swojej prawej stronie, dośrodkował w pole karne, Gielowi spod nóg zabrał piłkę Kalita i Wietecha po raz pierwszy tego dnia wyciągał piłkę ze swojej bramki. Drugi raz musiał się po nią schylić dwie minuty później. Znów do siatki trafił Kalita i znów udział przy starcie bramki miał Giel na spółkę z Wawrzyńskim. W 31. minucie Wisła strzeliła trzeciego gola. Stal nie mogła wybić piłki ze swojej połowy, w końcu przejęli ją agresywnie grający gospodarze i po prostopadłym podaniu, „sam na sam” z Wietechą znalazł się Kanarek. Na tablicy wyników zaświeciło się 3:1.

Po przerwie Stal rzuciła się do ataku i dwie minuty później... straciła kolejną bramkę. Kalita z Nowakiem rozklepali naszą obronę, ten pierwszy wyłożył piłkę na 10 metr temu drugiemu i Wietecha po raz kolejny nie miał szans. Była to ostatnia bramka w tym meczu. Na szczęście, bo Wisła mogła pokusić się o kolejne trafienia.

W czwartek Stal podejmuje OIimpię Zambrów.

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 4:1 (3:1)

0-1 Łanucha (14 - rzut karny), 1-1 Kalita (20), 2-1 Kalita (23), 3-1 Kanarek (31), 4-1 Nowak (49)

Wisła: Sobczak – Turzyniecki, Gusocenko, Pielach, Litwiniuk (7 Budzyński) - Kanarek (66 Pożak), Maksymiuk, Głaz, Szczotka - Kalita (71 Wiejak), Nowak (62 Olszak).

Stal: Wietecha – Kantor, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski - Oziębała, Łanucha, Giel (39 Płonka), Siudak, Bartosiak (75 Mistrzyk) - Przezak. Sędziował: Rafał Rokosz z Katowic.

Żółta kartka: Nowak.

Widzów: 651

~Jazda

Antystal spierdalaj z tego tematu tepaku. Jak ciebie spotkam, to będzie wpierdol. Internet nie jest anonimowy.

~antystal

z zambrowem znowu w plecy hahaha dziadostwo na stalownie do roboty zelki wstyd !!!!!!!!!!

~kibic

Przed nami mecz z Zambrowem w czwartek.Oby było lepiej.

~dziadek

Anka ma rację, ale myślę że nie dotyczy to tylko mężczyzn. Najwięcej do powiedzenia mądrości maja ci co sami nic albo niewiele robią, ale krytykują wszystko i wszystkich dookoła. Wynik faktycznie kiepski, ale panowie nie pierwszy i nie ostatni, chodzę na mecze Stalówki już 35 lat i widziałem dużo gorsze. Za moich czasów nikt nikogo w internecie nie opluwał. Najwyżej co bardziej zmęczeni praca umiech kibice odsyłali zawodników na stalownię. Szkoda zdrowia, zwłaszcza tych którzy i tak nie wiedza co to są emocje sportowe, a lubią tylko posączyć jad.

~mieszkaniec

Hehehehe dobre Anka, coś w tym jest, jak nie na żywo to przez internet, byle dopieprzyć drugiemu, choć samemu nic się w życiu nie zrobiło. Dobranoc.

~facet

Anka! Tylko nie debile!! No! Z tym piwskiem też przesadzasz.

~Anka

Agnieszka bo faceci to tacy debile, co mają brzuchy po jaja od siedzenia i chlania piwska i na wszystkim się znają, choć w życiu nie ruszyli dupska z sofy umiech

~Agnieszka

karakan login godny merytorycznej treści wpisu umiech kolejny debil.....

~wojtek

~~goras zarząd bierze ze 50 tysiaków a zawodnicy koło 100 pojebie! Co za ludzie! Chyba jesteś sfrusutrowanym nierobem co tylko klepie wieczorami konia i w klawiaturę.
Jak zwykle najwięcej ryczą ci co nawet na mecz nie przyjdą. Zasrańce.

~goras

zanim zaczniemy rozmawiać to dowiedzmy się jaką kasę za miecha bierze zarząd?????!!!

~karakan

no i co pisowskie lemingi? głupio wam, co nie?

~kibic

``borys uważaj gamoniu bo internet nie jest anonimowy, a nie sądzę żebyś miał dowody na handel czymkolwiek Kasiaka, więc stul pysk i jak ci nie pasuje to naginaj na Olimpię Pysznica.

~borat

Nie chrzańcie w Stali odkąd wycofała się Huta nigdy nie było różowo i żaden trener nie miał warunków cieplarnianych, a na pewno nie Kasiak. No może za Wieprzęcia była Kasa bo były wybory i klub walczył za wszelką cenę ze Szlęzakiem, a poza tym nie od dziś wiadomo że Wieprzęć to ulubieniec prezesa Wodexu Żaka.Niestety taka prawda nie było kasy i nie ma bo to że Lucek coś dał to nie oznaczy że od razu będą walczyć o awans, pewnie jeszcze długi spłacają, poza tym co? Jedno trawiaste boisko, blaszanka z lat pięćdziesiątych z wodą w kiblu po kostki, brak sztucznego boiska, itd. Wkurza mnie takie pieprzenie bo jeden z drugim nie ma pojęcia zapłaci 5 zeta za mecz i wielki znawca wszystkich dookoła ocenia. Trochę rozsądku, a nie sama nienawiść dajcie już spokój temu Kasiakowi bo to chłopak ze Stalowej Woli i właśnie bardzo dobrze że ktoś daje szansę swoim zamiast ściągać "fachowca" za ciężkie pieniądze. Już Siarka w poprzednich latach ściągała i nic jej to nie pomogło oprócz tego że wydoili ją z kasy.
Skończcie zatem pieprzyć internetowi znawcy tylko w czwartek na mecz dopingować drużynę, bo wasze żale są śmieszne.

~antystal

dodac kasy jeszcze tylko tym zelowym panienkom zenada wstydzimy sie jako mieszkancy takich wynikow. Niezla reklama hahahah smieje sie z nas cala polska !!!!!!!!!!!!!!

~szkoda

Oj! Coś mało dzisiaj na forum wyszczekanych fanatycznych kibiców Stali. Czyżby lizali rany po łomocie jaki dostała ich wspaniała drużyna??? Czy są tak wkur..ni że nawet gadać im się nie chce? Zresztą wcale im się nie dziwię ,też bym się wku..wił jak by moja ukochana drużyna tak prze...ła mecz. 4:1 to nie przelewki,a jeszcze ta 1 to z karniaka więc prawie za darmo i bez wysiłku. Cóż ,widać piniondze to nie wszystko Aaa ,zapomniał bym,oczywiście że to wina trenera,jak zawsze,zresztą.

~STAL

Kasiak!!! Co? Ty wiesz co!!!
Prawda jest taka, że porównując naszego aktualnego "trenera" do jego poprzedników, to trzeba powiedziec, że akurat on ma warunki wręcz cieplarniane (jak na nasz klub). Przez półtora roku przyglądał sie wszystkim zawodnikom jako drugi trener. Poznał ich pilkarsko oraz mentalnie. Od poczatku stycznia tego roku juz sam mógł zacząc wprowadzac w zycie swoja wizje budowania tej druzyny. Od samego początku też wiedział ze Mikołajczak i Jakubowski odchodzą (mial więc czas na znalezienie sobie następców) Kasa z miasta wplyneła, więc zawodnicy tez nie marudza w szatni ze wyplata nie jest na czas. Paweł Wtorek i Wieprzęc moga mu tylko pozadrościć takie sytuacji. Obaj pracowali w nieporównywalnie trudniejszych czasach, a wymiki mieli o niebo lepsze.

manukun

@borys
To ci miernoty są jedynymi sportowcami? Jest wiele klubów, które dostają wielokrotnie mniej, a i tak mają lepsze osiągnięcia.

~borysie

Byle jakiej baletnicy to i majtki w tańcu przeszkadzają.

~ha ha

Warci tych pieniędzy które dostali??? Góvvno warci!!!
Tak Panie Prezydencie inwestuje Pan nasze podatki. Nie wstyd Panu???

~borys

Nie ma kasy to się gra czym się ma, choć Kasiak trenerem to przesada kto pamięta jak handlował to wie że na trenera nie zasługuje!
Preztdent powinien wspierać klub bo tyle ze sportu tylko mamy a i powinien dać nawet więcej kasy.
Lepsze to niż stawianie kolejnej biblioteki lub jakiegoś gmachu za grubą kasę.

~III LIGA

ha ha ha za mało dostali umiech tzn. kasy od prezydenta a w sumie 4:1 to i tak mało dostali umiech
jeszcze stadion za niespełna 50 mln im wybudować umiech i po co ?
pieniądze w błoto wyrzucone tak jak te ostatnie 580 tyś zł.