Porażka Sanu Rozwadów w Zaklikowie

W meczu 20. kolejki, rozgrywek klasy B grupy II, podopieczni Jarosława Zająca ulegli w Zaklikowie Sannie 2:0.

Od początku obie drużyny grały głównie w środku pola i starały się stworzyć klarowne sytuacje. W 30. minucie Patryk Pankowski umieścił piłkę w siatce i to Sanna cieszyła się z prowadzenia. Cztery minuty później, żółtą kartką został ukarany Dudek za krytykowanie decyzji sędziego, po rzekomym faulu zawodnika gospodarzy. Do przerwy zespół Sanny Zaklików wygrywał po bramce Pankowskiego.

Po przerwie obydwie drużyny ruszyły do ataku, lecz nic z tego nie wynikało. W 85. minucie w zamieszaniu pod bramką Sanu Rozwadów, chłodną głowę zachował Koczwara i podwyższył wynik na 2:0. Po tym zwycięstwie, drużyna gospodarzy powiększa przewagę do 8 punktów nad drużyną Sanu. Parafialny KS San w następnej kolejce zmierzy się na własnym boisku z drużyną Huraganu Zdziechowice.

LZS Sanna Zaklików – PKS San Rozwadów 2:0 (1:0)

Bramki: Pankowski P. (30), Koczwara (80)

Sanna Zaklików: Żyłko, Odrzywolski, Zakościelny, Skoczyński, Komierzyński, Baran (K) (82. Bednarski M.), Rębacz, Chajnowski (49. Czajka), Koczwara, Pankowski P. (62. Mrok), Kozłowski

San Rozwadów: Bucior, Proc, Tofil (57. Drzewi M.), Banach, Kuliński, Dudek, Ziomek, Kacza, Kosior (K), Soroka (54.Drzewi K.), Tokarski

Żółte kartki: Pankowski P., Odrzywolski, Czajka, Sołtys – Dudek, Kuliński, Drzewi K., Kacza