NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
szukam salonu tatuażu, W Stalówce
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 10:29  
Cytuj
http://tatuaze.net.pl/

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 10:29  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 12:25  
Cytuj
hehe, do czego to doszlo, licytujmy sie kto ma lepszy tatuaz pod wzgledem trwalosci.
padlo 10 lat zaklopotany ja mam 11 juz zaklopotany

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
hehe, do czego to doszlo, licytujmy sie kto ma lepszy tatuaz pod wzgledem trwalosci.
padlo 10 lat zaklopotany ja mam 11 juz zaklopotany


"mój jeden z pierwszych tatuaży po 12 latach jest taki sam !!!!"

nie czytasz uważnie !!!!!!jezyk

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
sorki ale mam tatuaże które mają po 10lat i niestety ku twojemu rozczarowniu mi kolorki nie zblakły to raz a dwa - do dreszczyc nie należęcool girl


a tak na marginesie nie wiem czy wiesz ale jeśli blaknie to można zrobić poprawkę i wygląda jak nowy ( znam parę osób które odświeżyło swoje malunki)


Czyli jednak blakną umiech Sama powiedziałaś. Czyli jednak ludzie odświeżają, bo nie są takie jak na początku. Ups umiech Poza tym nie mówię do Ciebie, że Ty jesteś dreszczycą. Przecież Cię nie znam. Ogólnie jest taki sterotyp. Po prostu. Nie wiem gdzie masz ten tatuaż ale jeśli w widocznym miejscu to ani jako pracownik w poważnej firmie nie będziesz dobrze ani profesjonalnie wyglądać ani wieczorem na eleganckim przyjęciu też. No chyba że nie bywasz takich miejscach umiech Każdy żyje jak chce. A tatuaże kobiece nie są. Mówię to jako facet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 13:59  
Cytuj
niektóre blakną - są wykonane cieńkimi tuszami to raz , dwa że nie każdy organizm tak samo przyjmuje barwnik - wtedy trzeba poprawiać , trzy - widziałam tatuaże robione nawet gelpenami - nie kiepskie Ci powiem - ale..... moje poprawiane nigdy nie były

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 14:44  
Cytuj
nie myc sie to nie zblednie ;-)

ja nie mam tatuazu i ciagle brak mi odwagi ,znajac sama siebie po roku znudzil by mi sie ;-(

sterotypy niestety sa wlasnie takie jak to ujal border

nic na to nie mozna poradzic nie wiem

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 14:57  
Cytuj
ja sie orientowałam w cenach tatuaży w Rzeszowie i w Tarnobrzegu...

Rzeszów:
http://www.rajskiptak.ipr.pl/

Tarnobrzeg:
http://www.vooyou.eu/

http://www.irotattoo.dzs.pl/ - ten gościu dzwoni do Ciebie i wszelkich informacji udzieli

było tego jeszcze troche ale nie chce mi się szukać.
Ja sobie robię tatuaż za 6 tygodni.
i chyba wybiorę się do Tarnobrzega, chociaż będę chyba chciała jeszcze porównac ceny w Stalowej...
Mówicie, że na Jana Pawła 2? na piętrze koło tej szkoły językowej?

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 19:44  
Cytuj
Polecam baksa, on nie robi dziar a tatuaże artystyczne. a po drugi ktoś tu podał blog takiego Szymona, może i robi "tatuaże" ale baks ma sprzęt, dużo lat za sobą w tatuowaniu i bardzo dobre tusze. no i co najważniejsze higiena 1000%, no i ceny niby wysokie ? chyba ktoś nie pytał po innych szanujących się studiach tattoo
Polecam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2009r. 21:29  
Cytuj
Czyli jednak blakną umiech Sama powiedziałaś. Czyli jednak ludzie odświeżają, bo nie są takie jak na początku. Ups umiech Poza tym nie mówię do Ciebie, że Ty jesteś dreszczycą. Przecież Cię nie znam. Ogólnie jest taki sterotyp. Po prostu. Nie wiem gdzie masz ten tatuaż ale jeśli w widocznym miejscu to ani jako pracownik w poważnej firmie nie będziesz dobrze ani profesjonalnie wyglądać ani wieczorem na eleganckim przyjęciu też. No chyba że nie bywasz takich miejscach umiech Każdy żyje jak chce. A tatuaże kobiece nie są. Mówię to jako facet.[/cytat]

A jedna ze znanych modelek na œwiatowych salonach, ma duży tatuaż na ramieniu, pracuje w poważnej firmie i wyglšda bardzo profesjonalnieumiech Moje zdanie jest takie ,jesli już decydujemy się na taki zabieg to niech to bedzie tatuaż a nie mizerna plamka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »