NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Outlety z ciuszkami - czyli to co kobiety kochaja,
Posty: 2
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 14:05  
Cytuj
Ostatnio zauważyłam coraz więcej sklepów typu Outlet w Stalowej i jestem zachwycona umiech)) Ceny super , jakość materialów super ---nie tak jak to chińskie czy rumuńskie dziadostwo. Może ktoś mi podpowie gdzie jeszcze są Outlety z ciuchami w Stalowej. Ja znalazłam :

1. EVE Outlet - nad Playem - tanio i fajnie
2. W centrum 4 - tanio i do tego jest używka jak ktoś lubi
3. NEXT Na edukacji na górze - troszke drożej- ale za to jest duzo towaru

chytry
Czy są może jakieś inne??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 14:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 14:08  
Cytuj
mi Outlet kojarzy sie jedynie z jedzeniem ,chyba nie jestem kobieta prawdziwa neutralnyzaklopotany

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2009r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zauważyłam coraz więcej sklepów typu Outlet w Stalowej i jestem zachwycona umiech)) Ceny super , jakość materialów super ---nie tak jak to chińskie czy rumuńskie dziadostwo. Może ktoś mi podpowie gdzie jeszcze są Outlety z ciuchami w Stalowej. Ja znalazłam :

1. EVE Outlet - nad Playem - tanio i fajnie
2. W centrum 4 - tanio i do tego jest używka jak ktoś lubi
3. NEXT Na edukacji na górze - troszke drożej- ale za to jest duzo towaru

chytry
Czy są może jakieś inne??


czym ty sie podniecasz? ktoś jedzie do krakowa lub warszawy kupuje w galerii koszulki na wyprzedaży po 8 zł wraca do stalowej sprzedaje za drugie tyle i udaje wielki outlet, czego ma tak mało asortymentu?, to EVE OUTLET to jeden wielki śmiech!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 11:58  
Cytuj
Witam
Na naszych aukcjach oferujemy ciuchy ekskluzywnych marek z grupy INDITEX. tj. ZARA, STRADIVARIUS, BERSHKA, Massimo Dutti.

znajdziecie nas na allegro :
__glamour__ i hardcore-sklep

Jutro powinny pojawić się ciuchy STRADIVARIUS i ZARA, na dzień dzisiejszy są dostępne buty damskie z w/w firm.

Odbiór osobisty jest możliwy w stalowej woli mniej więcej 2-3 razy w miesiącu.
Pod koniec roku planujemy otworzyć Duży OUTLET w Stalowej Woli.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
czym ty sie podniecasz? ktoś jedzie do krakowa lub warszawy kupuje w galerii koszulki na wyprzedaży po 8 zł wraca do stalowej sprzedaje za drugie tyle i udaje wielki outlet, czego ma tak mało asortymentu?, to EVE OUTLET to jeden wielki śmiech!!!!!!

Do twojej wiadomości, nie jeździmy po innych sklepach i nie zbieramy szmelcu, ciuchy mamy prosto z Hiszpanii od producenta INDITEX.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 12:22  
Cytuj
z tego co sobie przypominam to EVE OUTLET czasami licytuje naszych aukcjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Witam
Na naszych aukcjach oferujemy ciuchy ekskluzywnych marek z grupy INDITEX. tj. ZARA, STRADIVARIUS, BERSHKA, Massimo Dutti.

znajdziecie nas na allegro :
__glamour__ i hardcore-sklep

Jutro powinny pojawić się ciuchy STRADIVARIUS i ZARA, na dzień dzisiejszy są dostępne buty damskie z w/w firm.

Odbiór osobisty jest możliwy w stalowej woli mniej więcej 2-3 razy w miesiącu.
Pod koniec roku planujemy otworzyć Duży OUTLET w Stalowej Woli.
Pozdrawiam




A co się stało z girls-stuff , że jest konto zawieszone??
Na aukcjach girls-stuff były zaproszenia na aukcje __Glamour__ i odwrotnie na aukcjach __Glamour__ były zaproszenia na aukcje girls-stuff.
Zapraszam do przeczytania komentarzy o użytkowniku
girls-stuff

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam
Na naszych aukcjach oferujemy ciuchy ekskluzywnych marek z grupy INDITEX. tj. ZARA, STRADIVARIUS, BERSHKA, Massimo Dutti.

znajdziecie nas na allegro :
__glamour__ i hardcore-sklep

Jutro powinny pojawić się ciuchy STRADIVARIUS i ZARA, na dzień dzisiejszy są dostępne buty damskie z w/w firm.

Odbiór osobisty jest możliwy w stalowej woli mniej więcej 2-3 razy w miesiącu.
Pod koniec roku planujemy otworzyć Duży OUTLET w Stalowej Woli.
Pozdrawiam




A co się stało z girls-stuff , że jest konto zawieszone??
Na aukcjach girls-stuff były zaproszenia na aukcje __Glamour__ i odwrotnie na aukcjach __Glamour__ były zaproszenia na aukcje girls-stuff.
Zapraszam do przeczytania komentarzy o użytkowniku
girls-stuff




Konto girls-stuff będzie odblokowane w tym tygodniu, co do komentarzy do faktycznie, 50% negatywów się należało ale związane to było z nieplanowaną przerwą w pracy. kilka z nich będzie usuniętych zaraz po odblokowaniu konta.
A co do wiarygodności zawsze ludzie ze stalowej mogą umawiać się na odbiór osobisty.
Wystarczy porównać ilość naszych pozytywów do negatywów i wszystko się wyjaśnia.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zauważyłam coraz więcej sklepów typu Outlet w Stalowej i jestem zachwycona umiech)) Ceny super , jakość materialów super ---nie tak jak to chińskie czy rumuńskie dziadostwo. Może ktoś mi podpowie gdzie jeszcze są Outlety z ciuchami w Stalowej. Ja znalazłam :

1. EVE Outlet - nad Playem - tanio i fajnie
2. W centrum 4 - tanio i do tego jest używka jak ktoś lubi
3. NEXT Na edukacji na górze - troszke drożej- ale za to jest duzo towaru

chytry
Czy są może jakieś inne??


myślałam że ten portal służy do wymiany zdań , a tu aż kipi od darmowej raklamy, ja też byłam w tym EVE OUTLET , jest ok, ale znalazłam tez fajne ubrania, w środku w hali targowej, koło budek z kwiatkami, ma dziewczyna duzo fajnych rzczy z zary, stradivariusa, vili, i innych, zawsze cos tam sobie wyszukam ,pojedyncze sztuki,polecam zobaczcie , taki mały outlet!!!! a jesli chodzi o allegro to ktoś musi byc maniakiem zakupów bez mierzenia , ja sie juz pare razy naciełam, wiec wiecej nie skorzystam, cena z allegro plus przesyłka wychodzi na to samo a czasem taniej jest w outlecie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2009r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zauważyłam coraz więcej sklepów typu Outlet w Stalowej i jestem zachwycona umiech)) Ceny super , jakość materialów super ---nie tak jak to chińskie czy rumuńskie dziadostwo. Może ktoś mi podpowie gdzie jeszcze są Outlety z ciuchami w Stalowej. Ja znalazłam :

1. EVE Outlet - nad Playem - tanio i fajnie
2. W centrum 4 - tanio i do tego jest używka jak ktoś lubi
3. NEXT Na edukacji na górze - troszke drożej- ale za to jest duzo towaru

chytry
Czy są może jakieś inne??


myślałam że ten portal służy do wymiany zdań , a tu aż kipi od darmowej raklamy, ja też byłam w tym EVE OUTLET , jest ok, ale znalazłam tez fajne ubrania, w środku w hali targowej, koło budek z kwiatkami, ma dziewczyna duzo fajnych rzczy z zary, stradivariusa, vili, i innych, zawsze cos tam sobie wyszukam ,pojedyncze sztuki,polecam zobaczcie , taki mały outlet!!!! a jesli chodzi o allegro to ktoś musi byc maniakiem zakupów bez mierzenia , ja sie juz pare razy naciełam, wiec wiecej nie skorzystam, cena z allegro plus przesyłka wychodzi na to samo a czasem taniej jest w outlecie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 00:18  
Cytuj
na jakiej ulicy jest ten sklep w stalowej woli o Outletucool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 17:16  
Cytuj
Slyszalem ze zarabisty i duzy sklep ze szmatami jest kolo Bédzina.

Takich sklepow jest tylko kilka w polsce.

A ciuchy kupujesz na kilogramy po 1zl/kg

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »