NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyjazd z dzieckiem za granice a utrata alimentow,
Posty: 20
Dołączył: 21 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2009r. 11:43  
Cytuj
Witam mam pytanie poniezwaz bylam ostatnio w UM dowiedziec sie kiedy trzeba skladac papiery o swiadczenia alimentacyjne w tym tez alimenty(od miasta).Poruszylam kwestie wyjazdu mojego z dzieckiem do Anglii,panie w urzedzie poinformowala mnie ze jesli wyjade mam zglosic to,poniewaz wstrzymaja wyplate alimentow.Zastanawia mnie jedno jesli wstrzymaja mi alimenty w Polsce,to na jakiej podstawie moge sie starac w Anglii? Przeciez mam wyrok Sadu Polskiego,niesadze bu urzedy Anglielskie wyplacaly mi alimenty,jednym slowem paranoja.Rozmawialam z kolezanka ktora jest w Anglii juz 4 lata i mowila ze nie moga wstrzymac alimentow,jedynie rodzinne i moge sie starac o socialne tam ale pod warunkiem ze bede pracowala legalnie minim.rok,ale nadal nie wiem co z alimentami skoro ta pani poinformowala mnie ze wstrzymaja wyplate jesli zglosze wyjazd,jest jeszcze jedna opcja nie zglaszac,skoro dluznicy alimentacyjni nic sobie nie robia z prawa dlaczego kobiety takie jak ja maja byc uczciwe i dzieci maja na tym cierpiec.O to Polska....sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2009r. 11:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2009r. 13:43  
Cytuj
po co ci groszowe alimenty z polski skoro w angli za zasilek na dziecko utrzymasz jeszcze siebie?
tylko niestety nie wiem na jakich zasadach go przyznaja...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2009r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
po co ci groszowe alimenty z polski skoro w angli za zasilek na dziecko utrzymasz jeszcze siebie?
tylko niestety nie wiem na jakich zasadach go przyznaja...


"rodzinne i moge sie starac o socialne tam ale pod warunkiem ze bede pracowala legalnie minim.rok,"

nic nie ma za darmo !!!!!jezyk

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »