NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa zmywarki w mieszkaniu,
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 12:45  
Cytuj
Witam,

Znacie może kogoś (serwis lub osoba prywatna) kto mógłby naprawić zmywarkę Whirlpool w mieszkniu (bez koniczności zawożenia sprzętu w jakieś miejsce). Usterka jest następująca: nie ścieka woda po myciu i dodatkowo teraz wyrzuca główne korki w mieszkaniu przy każdym włączeniu (zaznaczam, że wszystkie filtry, syfony, itd. są wyczyszczone).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 12:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 13:59  
Cytuj
Jeśli to zmywarka do zabudowana to tylko serwis. Oni mają ją zdemontować. Mają inaczej płacone od takiego sprzętu( jeśli jest na gwarancji ). Serwis jest w Tarnobrzegu. A jak nie to w Jubliacie jest gościu od sprzętu AGD.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 14:19  
Cytuj
Zgadza się, zabudowana. Do Tarnobrzega dzwoniłem, ale mają przyjechać dopiero w środę, a poza tym biorą 30 PLN za dojazd + 30 PLN diagnoza. Masz może jakiś namiar na tego gościa w Jubilacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 17:26  
Cytuj
facet nazywa się p. Dolecki ,gdzieś podobno na piętrze ale telefonu nie mam. Jest jeszcze serwis na KEN-ie obok ,,Matiasa'' ale nie wiem czy robią Whirloolanie wiem

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 08:51  
Cytuj
SERWIS S KEN- a jest OK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 20:08  
Cytuj
OK, POMOGĘ!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 21:22  
Cytuj
Tylko nie Dolecki!!! To najgorszy partacz jakiego znam!!! Kompletnie nie zna się na "swoim" fachu. Miałem go kilka razy u siebie aż złożyłem oficjalną skargę na brak kompetencji do firmy Ariston. Dodam, że już dla nich nie pracuje. Nie wiem dla kogo teraz pracuje albo mógłby pracować... Hmmm, może dla koncernu samochodowego Tata umiechumiechumiech.
Jeśli ktoś potrzebuje naprawić pralkę, zmywarkę itd to naprawdę polecam Pana Zbigniewa Rybkę, tel. 602 768 348. To jest serwisant z prawdziwego zdarzenia.
Pozdrawiam,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 10:52  
Cytuj
witam
padła nam zmywarka zabudowana Whirpool. Ma ktoś namiar (świeży) na jakiegoś magika ze Stalowej? Albo jakąś firmę? Na necie jakaś firma z Jastkowic się reklamuje i w sumie to tyle znalazłem - ma ktoś może jakiś sprawdzony namiar? Zmywarka dość stara, ale szkoda jej bo dawała radę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 12:44  
Cytuj
skoro nie odprowadza wody a przy tym zaczyna wywalac bezpieczniki z pewnoscia jest uszkodona pompa odprowadzania wody moge sie podjac naprawy

prosze o kontakt na pw lub na nr tel 501182444

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 19:27  
Cytuj
wiesiek1306 - to do mnie było?
nie pisałem nic że nie odprowadza umiech ale coś może być w tym

pewnego dnia skończyła myć (ale end się nie zaświecił), naczynia były umyte ale woda stała rzeczywiście - po włączeniu ponownym, woda zeszła, ale zaczął migać start i od tego czasu nic się nie da włączyć, tylko miga start. Włącza się tylko jakiś dzwięk, może pompa i po chwili się wyłącza. Zmywarka to model Whirpool ADP 951, zabudowana.
Kto kogoś poleci albo kto pomoże? (ile za diagnozę i jak z cenami umiech?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 20:20  
Cytuj
Nie pobieram oplat za sprawdzenie co jest uszkodzone pod warunkiem ze nie trzeba spedzic 3 gidzin przy demontażu jesli chodzi o moja wczesniejsza odpowiedz to chodzilo o. Autora postu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:25  
Cytuj
ja polecam tez taki serwis u mnie naprawiayli tez ale nie pamietam czy zmywarke czy lodowke ale wiem ze ktores z tych ale zadowolony bylem bo naprawili i moge polecic i znaja sie ogulnie na naprawach takze ze zmywarka nie bedzie chyba problemu chyba ze skomplikowana naprawa ale nie wiadomo czy cos powaznego to moge polecic i nawet grubsze naprawy wiem ze potrafia naprawiac i swoj sprzet maja i rodzice wiem ze mowili ze sa oni spoko i znaja sie na rzeczy wiec zawsze brac sprawdzonych kturzy przynajmniej nie zedra a znaja sie na tym co robia i wazna jest jakosc ale i cena jest wazna a tam wiem ze nie zdzierali duzo spokojnie moge polecic

Po 1..... ja tez polecam TAKI serwis. A teraz moje pytanie JAKI? Zrozum, ze nikt nie czyta w Twoich myślach i pisząc ze polecasz "taki serwis", zadajac pytanie "jak sie dodaje" i nie piszac nic wiecej od razu kwalifikujesz sie do moderacji. Po 2....nie jestem pierwsza osoba, ktra zwraca Ci uwage na Twoj "styl" pisania, ktorego stylem to nazwac nawet nie mozna. W szkole bylo cos takiego jak: KROPKI, PRZECINKI, DUZE LITERY I INNE ZNAKI INTERPUNKCYJNE!! Tego sie po prostu czytac nie da i kolejne takie posty BĘDĄ USUWANE, a teraz zobacz jak Twoj post mógłby wygolądac z kilkoma znakami interpunkcyjnymi o błędach ortograficznych to nawet juz nie wspominam.

Ja polecam tez taki serwis, który u mnie naprawiał zmywarke albo lodówkę. Mogę każdemu polecicć bo widać, że znają się na tym nawet grubsze naprawy nie są dla nich problemem. Mają swój sprzęt i rodzice byli z nich bardzo zadowoleni. Ważne tez, że nie zdzieraja dużo dlatego polecam.

Ale co z tego, że sie wysililam i poprawilam jak i tak w dalszym ciagu nie wiemy o jaki serwis chodzisciana, dramat

Dziękuję za uwagę-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 07:20  
Cytuj
karol1990 - używaj znaków interp. ! Bo straciłem oddech jak czytałem jezyk

O jakim serwisie piszesz? Tym z Jastkowic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 09:37  
Cytuj
Zapytaj w tym serwisie na KEN. Ja naprawiałem u nich kilka gratów i raczej polecam. Nie wiem o jakim serwisie z Tarnobrzega była tu mowa, ale jak o tym z ul. Kościuszki to zdecydowanie odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 12:13  
Cytuj
A ktoś ten serwis z Jastkowic kojarzy?
Na KEN to u Grabosia to ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 12:47  
Cytuj
Obok Grabosia, ale nie u Grabosia.
Ten serwis jest blisko matiasa, tak jak pisali wyżej.
Na ich wizytówce widać, że naprawiają Whirpoola

ul. K.E.N. 11
Mogę podać do nich telefon, ale nie wiem czy wolno tak publicznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
A ktoś ten serwis z Jastkowic kojarzy?
Na KEN to u Grabosia to ?


Obok Grabosia i z tego co pamiętam to facet jeździł do klientów do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 13:57  
Cytuj
Już wiem wiem, kojarzę ten serwis koło Grabosia (znaczy wiem gdzie toumiech). Telefonu nie trzeba, mam bardzo blisko w sumie, to się przejdę i osobiście popytam co i jak. Dzięki za info.
Jak ktoś jeszcze korzystał z nich ostatnio to proszę o info czy warto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 07:23  
Cytuj
Na necie znalazłem coś takiego jeszcze - Paluch Witold. Serwis AGD. Jastkowice. Ktoś kojarzy? Już ostatni raz męczę tym tematem umiech jutro jak się wyrobię po robocie to uderzam na KEN, ale chce mieć alternatywy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
Na necie znalazłem coś takiego jeszcze - Paluch Witold. Serwis AGD. Jastkowice. Ktoś kojarzy? Już ostatni raz męczę tym tematem umiech jutro jak się wyrobię po robocie to uderzam na KEN, ale chce mieć alternatywy umiech


Pan Witek jest ok u mnie naprawiał zmywarkę jestem zadowolony i polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 13:25  
Cytuj
stw08, a dlaczego odradzasz tarnobrzeski serwis?

również padła mi zmywarka whirlpoola, nie uruchamia się, a woda z niedokończonego mycia stoi nieodpompowana. przeczyszczenie filtrów nic nie dało. jeszcze przez 2 msc jest na gwarancji, ale jak ma mi ktoś ją spartaczyc jeszcze bardziej, to chyba wolę zapłacic i miec z głowy raz a dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 21:25  
Cytuj
Serwis na Wojska Polskiego też robi ,swoją drogą ten serwis poprawiał po tych pijaczkach z KEN ale terminy u nich są dość długie ale polecam odkurzacz tez tam naprawiałem.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 23:24  
Cytuj
musi się tym jednak zając tarnobrzeski serwis. naprawa na własną ręke zbyt dużo by kosztowała, szkoda gwarancji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »