NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Dyskoteki - ile na wjazd i co oferują,
~~Axl_Rose
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 21:38  
Cytuj
Witam forumowiczów

W piątek wybrałem się przypadkiem do klubu "WYŻSZY WYMIAR". Po wejściu do środka zobaczyłem jak gra tam na scenie jakiś zespół, ludzie (na pierwszy rzut oka nie było tam więcej niż 20 osób wraz z obsługą i ochroną) siedzą przy stolikach i są jakoś mało zainteresowani tym co się dzieje na scenie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w momencie mojego wejścia do środka podeszła do mnie ochrona z informacją że wjazd jest płatny po "5". Naprawdę bardzo to dziwne ... rozumiem gdyby klub był pełny ale przy pustym lokalu chcą jeszcze za wstęp !! Śmiechu warte umiech

Zwracam się z pytaniem do ludzi na forum jak to wygląda w innych klubach/dyskotekach.

Pozdrawiam

Axl_Rose

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 21:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~wielkie_chu
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 21:41  
Cytuj
podobnie jezyk kryzys trzeba zarabiać i każdy grosz się liczy hehehehe

 
 
 
 
~~Axl_Rose
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 21:45  
Cytuj
Ok. Rozumiem, że jest kryzys ale nie oferując niczego i żądając zapłaty za możliwość napicia się piwa to chyba przegięcie !! Nieprawdaż ??

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2009r. 22:13  
Cytuj
nie da się ukryć... szczególnie wyżej wymieniony "Pub" heh ale cóż pozostaje płacić lub mieć silną wolę, chodź latem zawsze zostaje ławeczka.. i za wejście mamy 2 bro gratis!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 08:58  
Cytuj
NAD SOLINA BYŁA SUPER DYSCO...POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 20:27  
Cytuj
sztachety i pały...to jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 22:15  
Cytuj
Dla zamoznych polecam impreze w lesie na Lowisku. Wstep 7zeta w niedziele od godz20.00 DO 01.00. Bufet obfity, piwo, wodka, zapiekanki, hamburgery, scena taneczna przy ktorej gra zespol.


Super impreza dla starszych (pary chlopak z dziewczyna)i mlodszych, zonatych lubiacych dobra zabawe a nie tupac w miejscu na haju.smiech2

Leca piosenki zespolow SUMPTUASTIC, LONG&JUNIOR itp.goodgood

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 22:40  
Cytuj
para -to inaczej chlopak z dziewczyna
chlopiec z gitara bylby dla mnie para laj laj jezyk

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 15:11  
Cytuj
Ale stronkę powinni dopracować. Strona O NAS, która zwykle informuje o firmie to kompletna żenada. A raczej dziecinada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »