NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
klecha, co rzekl raz prawde..., czyli jak owieczki traktowac nalezy :)
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Tępy żeś ragnarok i w dodatku cham. Tępy bo taca nie jest z podatków a o tym jest twój pierwszy post, jak piszesz ty nie dajesz więc w czym masz problem. A cham bo obrażasz wszystkich którzy myślą inaczej niż ty. Powiedz mi raz jeszcze skoro wierzysz w tą moc woni to co cię obchodzi jak lokalny ksiądz dogaduje się ze swoimi wiernymi. Na mój gust to szukasz taniej sensacji i poklasku.


Jestes wrazliwy zatem. Piszesz wiersze?
Nie wiem gdzie ja tu kogo obrazilem, pisze moje zdanie do czego mam pelne prawo.
A teraz napisze po chamsku, bo jak widze normalne slownictwo przekracza Twoja zdolnosc percepcji: MAM W DUPIE W CO WIERZYSZ I JAK WIERZYSZ. TWOJA SPRAWA!!
Ale jak dlugo klechy beda sie wtracac w zycie publiczne tak dlugo bede ich opisywal. Mam do tego pelne prawo, urok demokracji. Jesli Tobie sie to nie podoba krolewiczu to nie czytaj. I nie pisz, bo nic do watkow nie wnosisz. Skoro Ty nie chcesz nas na forum, pomysl, pomysl, to nie boli, to moze my nie chcemy tez Ciebie??

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 22:54  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 23:49  
Cytuj
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22552/balice4.jpeg

a oto link do zdjecia uroczego umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 12:49  
Cytuj
hehe, tylko ciekawy jestem czy w razie awarii pojazdow lub nieszczesliwych wypadkow mozna skladac reklamacje to tego co swiecil....co czy do samego stworcy?

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »