NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
klecha, co rzekl raz prawde..., czyli jak owieczki traktowac nalezy :)
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 10:09  
Cytuj
Stefan Maliczewski, proboszcz parafii w Dretyniu, wypomniał mieszkańcom, że na tacy lądowały banknoty o niskich nominałach, nadające się jedynie do podtarcia... - czytamy w "Głosie Pomorza".
Słuchałam i aż mnie zatkało. Nasz proboszcz znany jest z braku dyplomacji, ale żeby takie rzeczy opowiadać w czasie kazania. Poczułam się urażona i wyszłam - mówi oburzona mieszkanka Dretynia.
Proboszcz Maliczewski odchodzi z Dretynia do Turowa koło Szczecinka. W czasie pożegnania z mieszkańcami ostro skrytykował wszystkich, których tylko mógł. Poskarżył się, że ludzie dawali za mało na tacę i że tak niskimi nominałami można się podetrzeć w toalecie.

(kab)

zrodlo: http://wiado(...)asa.html

Prawdziwe zdanie kleru o owieczkach umiech Czekam az zaczna go bronic i zwalac wszystko na nagonke mediow hahaha umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 10:09  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 10:30  
Cytuj
W każdym poście bijesz pianę jak stary komuch. Czytając twoje wypowiedzi wnoszę że jesteś ateistą więc dlaczego czepiasz się wszystkiego co czarne. Ja osobiście do kościoła nie chodzę na tacę nie daję i w związku z tym jest mi obojętne czy w lasku powstanie poczta czy kościół bo z usług jak jednych tak i drugich korzystał nie będę. Zarówno niektórzy księża jak i ateiści twojego pokroju macie przynajmniej jedną cechę wspólną, zniszczyć, ośmieszyć wyszydzić, każdego kto myśli inaczej.
Potępiasz świętą inkwizycję, pomyślałeś co by było gdybyś miał taką władzę? Czym byś się różnił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 11:07  
Cytuj
Gdzie tu bicie piany?? Prawda w oczy kole??umiech
Ja rowniez do kosciola nie chodze, na tace nie daje i nigdy nie dam, i tez jest mi obojetne co powstanie w lasku ale pod warunkiem, ze inwestro wykupi ziemie pod budowe. Ani ja ani Ty nie dostaniemy ziemi za darmo, dlaczego kosciol ma miec jakies specjalne przywileje?

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 11:13  
Cytuj
czy ktos mi wreszcie wytlumaczy o co chodzi z tymi komuchami?
to staje sie nudne na tym forum, a jakze bardzo powszechne w przypadku gdy ktos powie cokolwiek zwiazane z z kosciolem, co przytoczy fakty, wlasny punkt widzenia, ukaze oblude pod jaka w polsce funkcjonuje instytucja kosciola....
ech...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 11:15  
Cytuj
Dopóki kler dostaje jakiekolwiek pieniądze od państwa każdy ma prawo go krytykować. W końcu każdy podatnik współfinansuje kościół - nawet największy wróg kościoła.
Niech się zgodzą w końcu na podatek kościelny od faktycznej liczby wiernych i tylko przez nich płacony oraz na pełną kontrolę finansową tej instytucji. Będzie mniej krytyki od tych ponad 60% niekatolików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 11:40  
Cytuj
skoro klecha podciera sie niskimi nominałami to ludzie powinni mu dawac same monety !!!!
wtedy mógłby na rękach zbierac a wszyscy by wrzucali mu do d..y jak do skarbonki !!!!!!good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 12:23  
Cytuj
Skoro niektórzy wierzą w księdza, kościół, boga itd. I przez to są lepsi bądź czują się lepiej to fajnie i nie pozbawiajmy ich tego. Dzieci wierzą w świętego mikołaja, czy to źle? Mnie to nie przeszkadza.
O co chodzi z tymi komuchami? Otóż zapewne pamiętacie jaką sympatią obdarzały się wzajemnie te dwie nacje.
A tak OT to chyba pora zamknąć to forum tak będzie lepiej dla miasta (mniejszy wstyd). W każdym wątku sterta bzdur. Admin zamiast robić porządek cały czas coś pisze o gwałceniu i gwałcicielach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 12:29  
Cytuj
Do Radka: nic mnie w oczy nie kole mnie poprostu to zwisa, skoro taka reklama daje klerowi efekt w postaci kasy to chyba jest skuteczna a o to w reklamie chodzi.

Przez tą aferę z krzyżem każdy chwali prezydenta. A moim obiektywnym zdaniem zarówno prezydent jak i ks. Warchoł są kawałami ..... Rozmawiałem z każdym osobiście i o żadnym z nich nie mam dobrego zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 13:25  
Cytuj
...a juz myslalem ze spartan88 zalozyl ten temat.Ale pojawic sie musiałzaklopotany

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
...a juz myslalem ze spartan88 zalozyl ten temat.Ale pojawic sie musiałzaklopotany



goodjezyk

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 15:07  
Cytuj
"Duchowni fińscy będą zabiegać o zmianę przepisów, która pozwoliłaby wiernym na przekazywanie datków na kościół za pośrednictwem SMS-ów bez konieczności uczęszczania na nabożeństwa.

Obecne prawo nie zezwala kościołom na gromadzenie funduszy przy pomocy SMS-ów, jednak duchowni mają nadzieję, że uda im się nakłonić polityków do wprowadzenia nowatorskich zmian w prawodawstwie."

gazeta pomorska


to już wiadomo po co pan rydzyk zaczyna "bawić" się w telefonię komórkową !!!!!!!!sciana

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd: Żelazowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Gdzie tu bicie piany?? Prawda w oczy kole??umiech
Ja rowniez do kosciola nie chodze, na tace nie daje i nigdy nie dam, i tez jest mi obojetne co powstanie w lasku ale pod warunkiem, ze inwestro wykupi ziemie pod budowe. Ani ja ani Ty nie dostaniemy ziemi za darmo, dlaczego kosciol ma miec jakies specjalne przywileje?


Wszedzie gdzie jest nieobiektywna opinia a takiej tu nie brakuje.

CYTAT

to staje sie nudne na tym forum

Nudna to stała się ta cała nagonka na Kościół. Wierz sobie nawet w gadające drzewa, które cie zbawia ale od wiary innych wara.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
W każdym poście bijesz pianę jak stary komuch. Czytając twoje wypowiedzi wnoszę że jesteś ateistą więc dlaczego czepiasz się wszystkiego co czarne. Ja osobiście do kościoła nie chodzę na tacę nie daję i w związku z tym jest mi obojętne czy w lasku powstanie poczta czy kościół bo z usług jak jednych tak i drugich korzystał nie będę. Zarówno niektórzy księża jak i ateiści twojego pokroju macie przynajmniej jedną cechę wspólną, zniszczyć, ośmieszyć wyszydzić, każdego kto myśli inaczej.
Potępiasz świętą inkwizycję, pomyślałeś co by było gdybyś miał taką władzę? Czym byś się różnił?


durnys. Potepiam jedynie wykorzystywanie religii w chamski sposob do realizacji celow przyziemnych.
Nie przeszkadza mi czy Ty biegasz do kosciola czy nie, dla mojej przyjemnosci mozesz wierzyc w uzdrawiajaca moc woni skarpet. Twoj problem.
Z pewnoscia bym sie roznil, a z tej to przyczyny, ze wszelka wladza mnie mierzi i obrzydza.
Co do osmieszania - tak, bede osmieszal kazdy przejaw obludy ktory spotkam. Mam do tego pelne prawo.
A co do tego w co wierze lub nie to sie prosze odstosunkowac. To moja sprawa.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdzie tu bicie piany?? Prawda w oczy kole??umiech
Ja rowniez do kosciola nie chodze, na tace nie daje i nigdy nie dam, i tez jest mi obojetne co powstanie w lasku ale pod warunkiem, ze inwestro wykupi ziemie pod budowe. Ani ja ani Ty nie dostaniemy ziemi za darmo, dlaczego kosciol ma miec jakies specjalne przywileje?


Wszedzie gdzie jest nieobiektywna opinia a takiej tu nie brakuje.

CYTAT

to staje sie nudne na tym forum

Nudna to stała się ta cała nagonka na Kościół. Wierz sobie nawet w gadające drzewa, które cie zbawia ale od wiary innych wara.


I Tobie tez. Gdybys sie stosowal do tego co sam tu opisujesz to bys tego postu w ogole nie napisal umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 19:36  
Cytuj
Tępy żeś ragnarok i w dodatku cham. Tępy bo taca nie jest z podatków a o tym jest twój pierwszy post, jak piszesz ty nie dajesz więc w czym masz problem. A cham bo obrażasz wszystkich którzy myślą inaczej niż ty. Powiedz mi raz jeszcze skoro wierzysz w tą moc woni to co cię obchodzi jak lokalny ksiądz dogaduje się ze swoimi wiernymi. Na mój gust to szukasz taniej sensacji i poklasku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Tępy żeś ragnarok i w dodatku cham. Tępy bo taca nie jest z podatków a o tym jest twój pierwszy post, jak piszesz ty nie dajesz więc w czym masz problem. A cham bo obrażasz wszystkich którzy myślą inaczej niż ty. Powiedz mi raz jeszcze skoro wierzysz w tą moc woni to co cię obchodzi jak lokalny ksiądz dogaduje się ze swoimi wiernymi. Na mój gust to szukasz taniej sensacji i poklasku.


"..A cham bo obrażasz wszystkich którzy myślą inaczej niż ty"

z tego co zaobserwowałem to właśnie "mocni"katolicy obrazaja tych którzy mają inne zdanie niż czarny pan w sukience etc.
wyzywaja nas od:komuchów,żydów,czerwonych itd.

a my pokazujemy kolejne fakty o których kościół katolicki woli milczeć !!!
ktos musi piętnować to katolickie zakłamanie !!!!
ja będę cały czas !!!!!!chytry

"..lokalny ksiądz dogaduje się ze swoimi wiernymi"
skoro taki lokalny ksiądz to co robi na Młodyniu??????
Zeby nie wspomniec o mistrzu frankowskim !!!!
OBI VAN FRANKOWSKI !!!!!jezyk

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 22:33  
Cytuj
A czy nie śmieszne jest to że Ci co nie chodzą do kościoła i nie dają na tace mają dużo do powiedzenia w tej kwestii.Przeciesz Was to chyba nie dotyczyco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 22:51  
Cytuj
Śmieszne jest też to, że taki spartan tutaj niby pokazuje jakieś fakty, a w realu pozwala własnemu dziecku na kontakt z księżmi, którzy jak to kiedyś napisał, wszyscy są zboczeńcami. Twierdzi ponadto, że pozwala na to dziecku bo daje mu możliwość wyboru, nie chce decydować za nie. A więc reasumując, jeśli ksiądz molestuje jego dziecko i samo dziecko nie robi z tego problemu to spartan dalej na to pozwali bo jest tak wspaniałomyślny w stosunku do dziecka, że daje mu wolność wyboru, natomiast idąc tokiem rozumowania spartana ksiądz na pewno przynajmniej myśli o takim molestowaniu dziecka bo w końcu każdy z nich to zboczeniec. Chciałby obnażać jakieś fakty na forum, choć tak naprawdę jest to dla niego pewne kanalizowanie jego osobistych frustracji i jednocześnie mając bierny udział w deprawacji własnego dziecka. Tak trzymaj spartan ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
Śmieszne jest też to, że taki spartan tutaj niby pokazuje jakieś fakty, a w realu pozwala własnemu dziecku na kontakt z księżmi, którzy jak to kiedyś napisał, wszyscy są zboczeńcami. Twierdzi ponadto, że pozwala na to dziecku bo daje mu możliwość wyboru, nie chce decydować za nie. A więc reasumując, jeśli ksiądz molestuje jego dziecko i samo dziecko nie robi z tego problemu to spartan dalej na to pozwali bo jest tak wspaniałomyślny w stosunku do dziecka, że daje mu wolność wyboru, natomiast idąc tokiem rozumowania spartana ksiądz na pewno przynajmniej myśli o takim molestowaniu dziecka bo w końcu każdy z nich to zboczeniec. Chciałby obnażać jakieś fakty na forum, choć tak naprawdę jest to dla niego pewne kanalizowanie jego osobistych frustracji i jednocześnie mając bierny udział w deprawacji własnego dziecka. Tak trzymaj spartan ok.


jeżeli moje dziecko dotknie "twój" kolega ksiądz to bądz pewny że najpierw on zginie a potem ty !!!!
ja pójde siedzieć ale będe miał satysfakcję ze żadna kanalia taka jak ty nic mojemu dziecku nie zrobi !!!!!
a zgadnij kto ma w "puszce" ciepło ?????????????
ten kto gwałci dzieci-czy ten kto ich broni??????????
zabierz z kolegą księciuniem wazelinę !!!!!przyda się !!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 23:38  
Cytuj
Hmmmm a dlaczego nikt nie wspomina o zdarzeniu w lesie kolo Grebowa gdzie zajechala karetka pogotowia bo pewien "pan" podczas zabawy z szesnastolatka.....poprostu ktos ja wystraszyl i dostala skurczu......zarumieniony czyzby znow ktos to zdarzenie probuje zatuszowac?mlotek.....w Grebowie podobno o tym glosno po zdarzeniach z ich proboszczem bylym chyba nikt sie nie dziwi......nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2009r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
Hmmmm a dlaczego nikt nie wspomina o zdarzeniu w lesie kolo Grebowa gdzie zajechala karetka pogotowia bo pewien \"pan\" podczas zabawy z szesnastolatka.....poprostu ktos ja wystraszyl i dostala skurczu......zarumieniony czyzby znow ktos to zdarzenie probuje zatuszowac?mlotek.....w Grebowie podobno o tym glosno po zdarzeniach z ich proboszczem bylym chyba nikt sie nie dziwi......nie wiem


a to pewnie historia z "panem" grygielem , który za zrobienie dziecka w w parafii "matki..."został wydelegowany do Grębowa-za karę !!!!jezyk
ale "im" wolno-przecież to słudzy boga !!!
i znowu kolejny argument !!! i teraz czas na katolików:administratory,komuchy,żydy,czerwoni.....ups !!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 01:35  
Cytuj
a to pewnie historia z \"panem\" grygielem , który za zrobienie dziecka w w parafii \"matki...\"został wydelegowany do Grębowa-za karę !!!!jezyk
ale \"im\" wolno-przecież to słudzy boga !!!
i znowu kolejny argument !!! i teraz czas na katolików:administratory,komuchy,żydy,czerwoni.....ups !!!![/cytat]

wiesz ja pisalem o wydarzeniu sprzed dwoch tygodni o karetce pogotowia w lesie......zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 11:04  
Cytuj
a zgadnij kto ma w \"puszce\" ciepło ?????????????
ten kto gwałci dzieci-czy ten kto ich broni??????????
zabierz z kolegą księciuniem wazelinę !!!!!przyda się !!![/cytat]

Ten kto ma kase w "puszcze" zle nie bedzie miał.
Nie smacznie jest mieszać rodzine w/w sytuacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 16:35  
Cytuj
invx lubie was za to ze mozna wszystko napisac :] ale moglibyscie chociaz ciut to kurwa ogarnac ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2009r. 21:02  
Cytuj
a odnosnie datkow na kosciol, tez znam 2 prawdziwe historie, zacznej od tej zaslyszanej od pewnej osoby o 'naukach' ksiedza na kazaniu ktory dosc szczegolowo tlumaczyl swoim owieczkom(do strzyzenia) ze pelne uczestnictwo w niedzielnej mszy swietej polega na przyniesieniu kasy i dawaniu na tace.bez tego pojscie na nabozenstwo jest 'puste'.

drugi fakt - osobiscie slyszalem bo nie powiem ze nigdy nie bylem w kosciele... jakis czas temu w pewnej parafii na terenie st.woli, pewnien ksiadz(juz nie pierwszej mlodosci) wymienial na kazaniu lsite grzechow i omawial je, jak i czym ludziska najczesciej grzesza i to nieswiadmie nawet i w pewnej chwili stwierdzil ze 'nie sponsorowanie' kosciola, lub swiadome uszczuplanie kwot ktore powinny znalezc sie na tacy tez jest grzechem.... mimo powaznego nastroju z trudem powstrzymalem smiech...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »