NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
bereciki za darmo !!!!!!!!!!, okazja
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:20  
Cytuj
a twoje osadzanie mnie na podstawie mojego zdania na dany temat swiadczy o twojej ignorancji i bezmyslnosci- typowy obraz katolika ktory usiluje zdeptac kogos bo ktos sie z nim nie zgadza - znam cala mase podobnych do ciebie - sluchaj dalej tatulka rydzykaumiech

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:20  
Cytuj

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:23  
Cytuj
do oh_yea

jak to ma zapisane Anulka:
"debil nie wie że jest debil a mądry to wie" !ok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
do oh_yea ble ble ble...

Aspartam przestań wklejać i napisz coś od siebie. A tobie sammael widzę dopiekł ktoś do żywego good jakże się cieszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do oh_yea ble ble ble...

Aspartam przestań wklejać i napisz coś od siebie. A tobie sammael widzę dopiekł ktoś do żywego good jakże się cieszę.


cóż moge napisać !???
Anulka ujęła wszystko w swoim awarcie..umiech

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:38  
Cytuj
oh yea? tak uwazasz? ja mysle ze ktos bardzo chcial bo poczul sie niezmiernie urazony ze pod dyskusje religijna wpial inne poboczne tematy umiech

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
wiec sluchaj marcin rydzyka a ja zostane przy swoim wlasnym i niezaleznym zdaniu...
nie masz zadnyhc argumentow - nie odniosles sie do tego co napisalem - zadnej sensownej polemiki nie bylo, szukasz dziury w calym cytujac swoja debilengo ksiezulka i moje zdanie na temat dragow - tak jest i powtorze go - chcesz bierzesz nie chcesz nie bierzesz - bo narkotyki dostaniesz wszedzie taka jest prawda, ale o tym nie masz tez bladego pojecia bo masz 20 lat mamusi cie karmi, posyla do kosciolka i dyktuje co dobre a co zle - niczego jeszcze nie przezyles i nie znasz zycia, nie masz wlasnego zdania tylko powtarzasz czyjes bezmyslne slowa zupelnie bezkrytycnzie jak malpka ktora nauczyli nowej sztuczki - zycze powodzenia z twoim spoosbem postrzegania swiata - przezyz cos, dorosnij - wtedy pogadamy bo masz glowe wypchana napompowanymi teoriami ktore nie sa twoje... i na czichs slowach(nie wazne czy je rozumiesz czy tez nie) budujesz tani osad rzeczywistosci, banalny i plytki nie - jeszcze raz dorosnij do rzeczowej dyskusji malolacie


Ręce opadają. Jak ze ślepym o kolorach... No albo Ty odpowiadasz na inne posty albo ja nie wiem co sie dzieje :/ NO NIECH MI KTOŚ POWIE KTO RZECZOWO TUTAJ POLEMIZUJE (bez ustalania kto ma racje)??? Bo ani do jednego zdania teraz się nie odniosłeś które ja napisałem, ja natomiast po kolei starałem się zdanie po zdaniu odpierać twoje zarzuty i stawiać kontrargumenty twoim twierdzeniom! No rozbierz sobie swój post i zobacz... wszystko masz prawie jak na papierze! Swój brak wiedzy i argumentów maskujesz zarzutami wobec mnie oraz obelgami rzucanymi w moją stronę. Jaki ty (dorosły ponoć) człowieku poziom reprezentujesz? Wyłoże Ci moją odpowiedź na ten post łopatologicznie. Mimo iż powinienieś go zrozumieć odrazu bo jesteś starszy ponoć a wg Twojego rozumowania starszy=mądrzejszy lub doświadczony. A wiedz że to nie zawsze tak jest! Więc:
1. "wiec sluchaj marcin rydzyka a ja zostane przy swoim wlasnym i niezaleznym zdaniu"- tak jak napisałem masz do tego prawo ale właśnie uciekasz od polemiki.
2."nie masz zadnyhc argumentow - nie odniosles sie do tego co napisalem - zadnej sensownej polemiki nie bylo"- jak już wyżej napisałem wszystko jest i będzie jeszczew długo na tym forum więc każdy może ocenić kto rzetelnie odpowiada na stawiane zarzuty a kto poprostu za każdym razem pisze że: "nie było argumentów a ty jestes slugą rydzyka"
3. "szukasz dziury w calym cytujac swoja debilengo ksiezulka i moje zdanie na temat dragow - tak jest i powtorze go - chcesz bierzesz nie chcesz nie bierzesz - bo narkotyki dostaniesz wszedzie taka jest prawda, ale o tym nie masz tez bladego pojecia bo masz 20" - słuchaj jak szukanie dziury w całym to chęć karania za zażywanie i rozprowadzanie narkotyków to ja się boje że to "całe" u Ciebie jest całe w dziurkach, a że dostane wszędzie to nie znaczy żę trzeba to akceptować tylko właśnie z tym walczyć. No chyba że walka z narkotykami oznaczała by dla Ciebie odcięcie Cię od dochodów? Tak zacięcie tego bronisz że na to wychodzi... Akurat źle trafiłeś bo głównymi odbiorcami narkotyków są ludzie miedzy 16-30 rokiem życia. Prędzej wnuczek będzie wiedział gdzie kupić pigułki przed wyjściem do planety niż jego dziadek.
4. " masz 20 lat mamusi cie karmi, posyla do kosciolka i dyktuje co dobre a co zle - niczego jeszcze nie przezyles i nie znasz zycia, nie masz wlasnego zdania tylko powtarzasz czyjes bezmyslne slowa zupelnie bezkrytycnzie jak malpka ktora nauczyli nowej sztuczki" - no to zaczęła się Twoja najlepsza argumentacja- obrażanie. Oczywiście wiesz najwięcej z tego forum o mnie jak już pisałem we wcześniejszym poście ale musze to powtórzyć bo niestety nie odniosłeś się do tego i znów popełniasz te same błędy. Cytowałem czyjeś słowa bo ogólnie ten temat jest o artykule w którym były te słowa więc sie odnoszę do tematu rozmowy w przeciwieństwie do Ciebie. Niech sobie każdy przeczyta te słowa i w swoim sumieniu rozpatrzy czy są bezmyślne bo to sprawa indywidualna. Wiele osób z 20 letnim stażem na tym świecie przeżyło tyle co niektórzy po 4 reinkarnacjach by nie przeżyli ale Ty nawet tego sobie nie potrafisz chyba wyobrazić?
5." wtedy pogadamy bo masz glowe wypchana napompowanymi teoriami ktore nie sa twoje... i na czichs slowach(nie wazne czy je rozumiesz czy tez nie) budujesz tani osad rzeczywistosci, banalny i plytki nie - jeszcze raz dorosnij do rzeczowej dyskusji malolacie"- znowu ucieczka od dyskusji dalszej? jakimi teoriami które nie są moje przedstaw je? gdzie je głosiłem? dlaczego nie są moje? Jeżeli chodzi o cytaty to już wyjaśniłem wyżej. Znowu obrażanie i znowu ucieczka od dyskusji? Stały motyw Twoich wypowiedzi... A rzeczową dyskusję to ja Ci już dawno pokazałem na tym forum staruszku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:44  
Cytuj
sorry oh yea do bylo do spartana...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:46  
Cytuj
nasza pierwsza rozmowa tyczyla sie czystosci rydzyka i slepiej wiary w jego bezduszne slowa - ty rozwinales ja do granic obejtosci wiec o kij sie rzucasz?

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
a twoje osadzanie mnie na podstawie mojego zdania na dany temat swiadczy o twojej ignorancji i bezmyslnosci- typowy obraz katolika ktory usiluje zdeptac kogos bo ktos sie z nim nie zgadza - znam cala mase podobnych do ciebie - sluchaj dalej tatulka rydzykaumiech


tearaz jestem w stanie podać 10 przykładów gdzie sam tak zrobiłeś ignorancie :/ i oczywiście zawsze trzeba coś nasmarować na rydzyka i katoli ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:52  
Cytuj
oczywiscie wyloze ci to raz jeszcze:
dzieki konkordatowi w polsce mamy poglebiajaca sie biede, coraz to bardziej zuobzale spoleczesnstwo,emigracje zarobkowa, brak pieniedzy na szkolnictwo, sluzbe zdrowia, swiadczenia socjalne itd - bo mowiac po chlopskiemu ta kasa(podatnika) jest pompowana w kosciol i pochodne organizacje...
rydzyk sprzeniewierzyl pieniadze na ratowanie stoczni ktore zbieral, zeruje na strszych babkach gdyz te w swojej slepiej i glupiej wierze wysylaja mu kase i klepia jeszcze wieksza biede, na antenie w imie milosci blizniego nawoluje do nienawisci wobec gejow unii zydow i ludzi ktorzy walcza o rownosc i wolnosc w tym kraju -
czy te argumenty to obsmarowywanie katlolikow? TO JEST PRAWDA
i wobec tego miales sie ustosunkowac kontrargumentami.....

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:54  
Cytuj
a ty mi wyjezdzasz z testami ze z glupim nie gadasz.... no sorry, nie wiem czy glupi jest dla ciebie ten ktory jest niewygodny z tego powodu ze mowi prawde... z tego tak wynika

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:56  
Cytuj
na 11 postów w tym temacie w 7 użyłeś słowa katolik, rydzyk dopisując do tych słów obraźliwe stwierdzenia pozostałe 4 posty nie były dłuższe niz 1-2zdania.

Jak dla mnie to jakaś paranoja...

Zespół parafreniczny (urojeniowo-omamowy) - określenie procesu psychotycznego, na który składają się urojenia (najczęściej prześladowcze i odnoszące) oraz omamy - najczęściej słowne. Najczęściej występuje w przebiegu schizofrenii paranoidalnej.

Zastanów się nad tym u góry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
sorry oh yea do bylo do spartana...



no co do mnie???????
dawaj!
bo nie czaje o ch..j ci chodzi

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:04  
Cytuj
tak katolik - religijnie przynalezy do kosciola, jest jego czescia i akceptuje hierarchie i decyzje jego wladz.... coz w tym dziwnego?

akurat definicja ktora przytoczyles ma sie nijak do 'mojego ewentualnego zespolu urojeniowego' - bo jako katolik prezentujesz skrajnie negatywistyczna postawe wobec KONKRETNYCH ARGUMENTOW - nie dociera do ciebie ze ksiadz moze byc zly, instytucja kosciola moze byc zla..
twoja religia wyrzadzila wystarczajaco wiele zla, gdybys o tym wiedzial nie dyskutowalbys nawet, a ty na sile szukasz(wczesniej dragi, teraz wyszukales definicje urojen) 'argumentow' ktore maja sie nijak do dyskusji o kosciele

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:06  
Cytuj
spartan tak to jest pisac z kilkoma osobami jednoczesnie, nie oznaczyles tego pod tym co zwykle oznaczasz jako cytat, zwracam honor

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:08  
Cytuj
spartan88 lepiej powiedz co slychac w Irlandii ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
oczywiscie wyloze ci to raz jeszcze:
dzieki konkordatowi w polsce mamy poglebiajaca sie biede, coraz to bardziej zuobzale spoleczesnstwo,emigracje zarobkowa, brak pieniedzy na szkolnictwo, sluzbe zdrowia, swiadczenia socjalne itd - bo mowiac po chlopskiemu ta kasa(podatnika) jest pompowana w kosciol i pochodne organizacje...
rydzyk sprzeniewierzyl pieniadze na ratowanie stoczni ktore zbieral, zeruje na strszych babkach gdyz te w swojej slepiej i glupiej wierze wysylaja mu kase i klepia jeszcze wieksza biede, na antenie w imie milosci blizniego nawoluje do nienawisci wobec gejow unii zydow i ludzi ktorzy walcza o rownosc i wolnosc w tym kraju -
czy te argumenty to obsmarowywanie katlolikow? TO JEST PRAWDA
i wobec tego miales sie ustosunkowac kontrargumentami.....


Sory ale przejrzyj początek dyskusji bo od początku po prostu zacząłeś ni z gruchy ni z pietruchy nadawać na radio na katoli a to co teraz piszesz to jest ZUPEŁNIE INNA SPRAWA i żaden wcześńiejszy twoj post nie odnosił się do tego... Zresztą jak już pisałem TEMATEM jest pielgrzymka radia do Częstochowy, słowa które tam wypowiedzieli różni księza, nakręcenie przez starsze osoby mnóstwa berecików oraz uruchomienie nowej sieci komórkowej. więc zastanów się jak odnosisz się do tematu. NIe wszystko to co Tu napisałeś jest tak oczywiste, nie wszystko w konkordacie jest wg mnie słuszne ale obwinianie go o sytuacje Polski? Idź do pierwszego lepszego ekonomisty i on Ci powie jaki wpływ na gospodarke Polski ma 30 milionów niezaplaconego podatku Radia Maryja ( bo gdzieś taką nowinke usłyszałem ale nie sprawdzałem czy prawdziwa lecz pójde na ustępstwo i uznam że tak) do 20 lat istnienia wolnej Polski? Wogóle twierdzenie że przez konkordat jest w Polsce bieda świadczy o tym że ten kto tak twierdzi jest po porostu... no nie ważne. Ludzie działający w radiu (księża) muszą ze względu na swoją religię potępiać związki homoseksualne to jest chyba normalne? A przeciwko uni występują także osoby nie związane z kościołem, profesorowie doktorzy ekonimiści szwaczki praczki. Ja nie chce równości gejów w Polsce i mam takie same prawo do wypowiadania tego zdania jak Ci (chodzi o tych bardziej postępowych i tredii) którzy mają prawo wypowiadać się iż chcą takiej równości. A ty masz sporo wątków do nadrobienia jeżeli chcesz być taki skrupulatny w dyskusji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:13  
Cytuj
CYTAT
nie dociera do ciebie ze ksiadz moze byc zly, instytucja kosciola moze byc zla..
twoja religia wyrzadzila wystarczajaco wiele zla, gdybys o tym wiedzial nie dyskutowalbys nawet, a ty na sile szukasz(wczesniej dragi, teraz wyszukales definicje urojen) \'argumentow\' ktore maja sie nijak do dyskusji o kosciele


ALE OCZYWIŚCIE ŻE DOCIERA BO JUŻ WCZEŚNIEJ O TYM PISAŁEM ALE TY CHYBA NIE RACZYSZ CZYTAC TEGO CO PISZE TYLKO ODRAZU NI Z GRUCHY NI Z PIETRUCHY RZUCASZ SWOIMI ARGUMENTAMI KTÓRE WŁASNIE NI JAK SIE MAJA DO TEJ DYSKUSJI! MAM CI PRZYTOCZYĆ FRAGMENT W KTÓRYM TO DO MNIE DOCIERA???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:31  
Cytuj
marcin wreszcie zaczynasz gadac normalnie i chwala ci za to umiech
nie mowie tutaj o radju maryja ale i o tym ze 1/3 rocznego budzetu panstwa przeznaczana jest na koscielne organizacje....
a z powodzeniem dzieki tej kwocie nie byloby zadluzonych szpitali np. za niejeden pomnik JP2 w tym kraju przez jakis czas dzieci moglyby dostwac darmowe posilki w szkolach...

teraz mozemy przejsc do sprawy pielgrzymki i rydzyka -uwazam rydzyk jest przede wszystkim ksiedzem a nie biznesmenem i powinien zajac sie tym co slubowal - jasne ze kasa z zyskow z jego inwestycji sluzy nabijaniu jego kabzy - przeciez nie robi tego za bog zaplac nie? dlatego wypowiedzialem swoje zdanie ze na temat tego pokretnego biznesiarza....

uwazasz ze religia zabrania ksiezom akceptowac zwiazki homo? to powiedz mi skad w kosciele tyle ksiezy gejow? skad tyle pedofili? skad tyle przekretow finansowych? jakos nie wiedze zeby bali sie religii... mowiac negatywnie o katolikach wlasnie mam na mysli cale to zaklamanie i cala obludna otoczke ktore wierzacy bezkrytycznie przyjmuja.
a w imie religii mozna pluc na zydow? na odmienne religie?
mozna nieuduzielac pomocy cierpiwacym w postaci odmawiania im dawek srodkow p.bolowych jak to robila 'swieta' teresa z kaltuty w swojej misji? mozna terroryzowac i bic dzieci w sierocincach i domach opieki w ktorcyh ksieza i zakonnice sprawuja opieke nad dziecmi? mozna robic publiczne zbiorki caritasu i nie rozliczac sie z zadnego zebranego grosza? w porzadku jest ingerencja w nauke i postep sprzeciwaniu sie np. in vitro?
a co do gejow- tez nie popieram homoseksualizmu, ale czy masz moralne prawo potepiac takich ludzi jako wierzacy i milujacy blizniego? czy to jest zgodne z naukami chrystusa?

popatrz ile dzieki UE mamy drog, pracowni komputerowych w szkolach, pracy za granica... unia zla? owszem ma wady, nie ma idealnego systemu.

wlasnie dlatego nie lubie katolikow bo sam znam przypadki gdzie przed oltarzem stoja pierwsi a na codzien swoich bliskich by ukrzyzowali z czystej zawisci.... a w przypadku kosciola religia jest tylko narzedziem do mamienia ludzi a ktos za wasze datki ktorymi wykupujecie sobie bilet do raju zyje na tej ziemii, gromadzi bogactwa i oplywa w luksusy i przywieleje...
kosciolol w polsce przyczynia sie do do niedoinformawania spoleczenstwa - wiary w zabonon, ciemnoty umyslowa, nienawisci wobec drugiego czlowieka.. a wiesz czemu? dla zysku i tzrymania 'glupich' w w kleszczach niewiedzy i strachu

nie mam brakow - niestety wada slowa pisanego jest to ze mozna i czasem zdarza sie nie zrozumiec....

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:31  
Cytuj
CYTAT
spartan88 lepiej powiedz co slychac w Irlandii ;]


całkiem dobrze !!!
napewno lepiej niz w KACZOGRODZIE !!!good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 00:34  
Cytuj
gdybys mial wiedze na ten temat(rzetelniesza niz obecna) nie byloby tej 'dyskusji'
dobrej nocy

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
gdybys mial wiedze na ten temat(rzetelniesza niz obecna) nie byloby tej \'dyskusji\'
dobrej nocy


Normalny bo wreszcie zgodny z Twoimi poglądami ? oj ale już nie będę uszczypliwy… yyy 1/3 rocznego budżetu? [potrzebne źródło] bo ja na szybko znalazłem coś takiego http://www.mf.go(...)sub=sub1 mam nadzieje że Twoje informacje na ten temat nie będą opierały się jedynie na teoriach spiskowych. Uważam że kościół popełnia wiele błędów np. te pomniki o których piszesz toż to istne dziwactwo. Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć postawienie pomnika w miejscach które odwiedził JPII to ldaczego co druga wioska? Kasę zapewnie T.Rydzyk ma no ale na co ją wydaje? Tyle milionów a ma tylko Maybacha? Gość otworzył szkołę, inwestuje w odnawialną energię bo chce pokazać Polsce że leżymy w takim miejscu Europy gdzie spokojnie możemy duży procent naszego zapotrzebowania na energię zaspokoić geotermią. Ale komu zależy aby tego nie wykorzystać? Koncernom paliwowym, Rosjanom? No nie będę się tu rozwodzić bo wchodzę trochę w teorię spiskowe nie koniecznie poparte argumentami. Utrzymuję radio i telewizję co nie jest pewnie takie łatwe i tanie a dzięki tej telewizji wiele starszych osób ma jakiekolwiek zajęcie na starość, jakieś organizowane pielgrzymki wyjazdy itp. A ludzie się śmieją z tych starszych ludzi… to co może ich ZUTYLIZOWAĆ trzeba skoro już są nie potrzebni? Skoro już wywalczyli za nas wolność jak nie podczas IIWŚ to za komuny? Skoro nie chcą nam (wnusiom) dawać renty tylko wpłacają ją na konto RM? A co do szkoły to nie danwo zainteresowałem się jej poziomem kształcenia i ogólnie funkcjonowaniu i powiem szczerze że gdyby dało się znieść (choć dla niektórych to akurat żaden przymus) tą całą otoczkę przesadzoną bogobojności to jest to zaryzykuje stwierdzenie najlepsza szkoła przyuczająca do zawodu dziennikarza. Politycy tak na niego narzekają a stokroć mniej zrobili dla Polski niż on. A o skorumpowaniu i aferach w polityce chyba nie musze pisać bo są one NIEPORÓWNYWALNIE większe niż te z udziałem księży, kościoła. Oczywiście ze religia zabrania im akceptować takie związki ale każdy z księży jest człowiekiem a co za tym idzie nie jest nieomylny i dochodzi do tego co piszesz. Oczywiście takei osoby(bo taka osoba nie może być nazwana księdzem) należy surowo karać a nawet bardziej surowiej ze względu na to że właśnie od nich społeczeństwo oczekuje tego aby byli czyści. Plucię na Żydów jak Ty to nazywasz jest często albo odpowiedzią na większe wcześniejsze plucie ze strony właśnie żydowskiej lub po prostu przemieloną nie sprawdzoną informacją która do nas dociera dzięki mało rzetelnym mediom (GW,TVN, ONET). Przykład? Proszę bardzo: http://www.youtu(...)jRk&eurl
Co do bicia w sierocińcach to oczywiścię tak jak napisałem, że takie coś nie może mieć miejsca a winni powinni zostac ukarani bez względu czy chodzi tu o księdza zakonnice czy osobę niewierzącą. Ale wg mnie są to legendy kojarzące się z dawnymi czasami i filmami gdzie surowe zakonnice biją linijką dzieci po łapkach za nieodrobienie zadania domowego. Ale spójrz na to z tej strony: sierociniec prowadzą zakonnice. Ile takich sierocińców jest? Sporo. Dlaczego ateiści nie wpadli na taki pomysł zeby prowadzić sierocińce? CO do Caritasu to chyba zbiórki charytatywne nie są obciążone opodatkowaniem chociaż rozliczenie na pewno tam muszą mieć w Caritasie i pewnie można to sprawdzić tak samo jak rozliczenia z WOŚP-u. Człowiek wierzący, miłujący bliźniego i postępujący z naukami Chrystusa grzech MUSI zawsze potępić. Z tym ze UE ma wady zgadzam się w 100% tylko czego aż tylę? Tzn czego akurat te wady mszczą się na Polsce? Dziś zagłosował bym również za akcesją do UE ale chciałbym tam widzieć trochę inną Polskę niż obecnie która ma swoje zasady wartości i nie da sobie w twarz pluć twierdząc ze to deszcz pada.
Dla Ciebie religia jest tym czym jest dla innych czym innym no niestety lub stety. Ale nie możesz kogoś krytykować za wiarę tak jak nie wolno krytykować za jej brak. Człowiek ma wolną wolę czy ją dał Ci Bóg czy kto inny i może wybierać. Dla mnie jest ważne żeby człowiek czy to katolik czy ktokolwiek inny postępował zgodnie z ogólno przyjętymi zasadami moralnymi. Chociaż teraz ciężko zdefiniować ogólno przyjęte więc ważne żeby postępował z zasadami moralnymi przyjętymi przeze mnie wtedy będzie przeze mnie akceptowany czy się to komuś podoba czy nie ale tak mogę! I każdy tak każdego kataloguje bo czy zgodził byś się na sąsiada pedofila gwałciciela morderce? Nie? To znaczy ze nie jest on zgodny z twoimi zasadami moralnymi. Nie twierdze ze moje zasady są najlepsze ale twierdze (mogę przedstawić argumenty ;) )że im więcej osób by wyznawało podobne do nich było by wszystkim o wiele lepiej. Kurde ostatnie zdanie jakoś tak brzmi jakbym zaraz miał zostac jakimś dyktatorem smiech2
A co do wiedzy i rzetelności to właśnie uważam że to jest moja przewaga w dyskusji nad Tobą. Otóż znam sprawę z dwóch stron barykady. Potrafię pewnie taką samą liczbę afer, czy liczbę ofiar i co tam kolwiek złego było w kościele oczywiście potwierdzone podać co Ty. Natomiast Ty za nic nie możesz nic dobrego powiedzieć o mojej stronie barykady i idziesz w uparcie twierdząc że: „Słowacki wielkim poetom był” i kropka.


DZIEŃ DOBRY ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:54  
Cytuj
Radio Ojaca Dyrektora będzie miało własną sieć komórkową to musimy sobie kupić karty SIM, ja zamawiam 666 999 666

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »