NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PKS Stalowa Wola - brud smród i lekceważenie, pasazera
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 22:53  
Cytuj
Pasażerowie PKS Stalowa Wola byli wożeni wbrew ich woli
Przykre zdarzenie przeżyli pasażerowie autobusu na trasie ze Stalowej Woli do Tarnobrzegu. W Jeziórku kierowca zrobił "w tył zwrot” i - mimo protestu pasażerów - cofnšł się do Zabrnia. Po ludzi, którzy czekali, bo zepsuł się autobus.

- Wyjechałem we wtorek ze Stalowej Woli kursowym autobusem z dworca PKS o godzinie szesnastej dziesięć – opowiedział nam nasz czytelnik.

W Jeziorku kierowca zatrzymał się na parkingu, bo otrzymał od dyżurnego przez telefon komórkowy polecenie służbowe, aby zawrócił do Zabrnia po trzech pasażerów, którzy musieli wysišœć, bo autobus się zepsuł.

- Poprosiłem kierowcę, aby dał mi numer telefonu do dyżurnego. Zadzwoniłem i zapytałem jakim prawem zawraca autobus, nie pytajšc nas o zdanie. Powiedziałem, że nie życzę sobie tego, bo jestem umówiony na ważne spotkanie w Tarnobrzegu. Usłyszałem, że on nie widzi żadnego problemu w swojej decyzji – opowiada czytelnik.

Kiedy przejechali piętnaœcie kilometrów do Zabrnia, okazało się, że we wskazanym miejscu nie było ani autobusu, ani pasażerów. Kierowca zadzwonił więc do dyspozytora z pytaniem co ma robić. Usłyszał, że ma jechać do Tarnobrzegu.

- Przyjechałem spóŸniony pół godziny. Podobnie jak inni pasażerowie, którzy z tego powodu byli po prostu wœciekli – wspomina mężczyzna, który zajmuje wysokie stanowisko w jednej z instytucji i zastrzegł sobie nazwisko do wiadomoœci redakcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 22:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~zbrodnicz
ff
Wysłany: 15 Lip 2009r. 23:01  
Cytuj
Co to za instytucja skoro kolo PKSem jeździ? smiech2

 
 
 
 
~~GRĘB,ÓW
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 00:07  
Cytuj
no co płace podatki to ządam autobusa na czas...a ty skoro jestes taki biznesman to kup se auto....


zartuje..masz racje, nalezy ci sie zwrot kosztów, plus udokumentowane koszty poniesione przez niedotrzymanie rozkładu jazdy przewoźnika... udokumentuj to, a kilka set złoty jest twoje...good

 
 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 07:42  
Cytuj
ok, ok było o lekceważeniu ale gdzie w tej opowieści "brud, smród'? chyba że ta część historii dotyczya anonimowego nadczłowieka, wyższej osobowości wzbijającej sie ponad szarość codziennych spraw, tak wielkiej szacownej jednostki że jeździ autobusami zamiast własną furą???????????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »