NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
PO - smiech na sali,
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 19:38  
Cytuj
Rzad milosci Donalda T. wyslal policje na ludzi broniacych miejsc pracy. Po raz kolejny. Tylko tym razem na drobnych przedsiebiorcow umiech

Ciekawe ilu z nich glosowalo na parade obludy w ostatnich wyborach smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 19:38  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 19:58  
Cytuj
Nasza partia ma zawsze rację! Należą do niej sami wykrztałceni członkowie. A przecież wiadomo, że tylko wykrztałceni mogą rządzić resztą motłochu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
Rzad milosci Donalda T. wyslal policje na ludzi broniacych miejsc pracy. Po raz kolejny. Tylko tym razem na drobnych przedsiebiorcow umiech

Ciekawe ilu z nich glosowalo na parade obludy w ostatnich wyborach smiech2smiech2smiech2


Wszystko było zgodnie z prawem, w założeniach oczywiście. Była podpisana umowa przez obydwie strony i umowy trzeba respektować albo nie podpisywać. Niewywiązywanie się z umowy ma swoje konsekwencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rzad milosci Donalda T. wyslal policje na ludzi broniacych miejsc pracy. Po raz kolejny. Tylko tym razem na drobnych przedsiebiorcow umiech

Ciekawe ilu z nich glosowalo na parade obludy w ostatnich wyborach smiech2smiech2smiech2


Wszystko było zgodnie z prawem, w założeniach oczywiście. Była podpisana umowa przez obydwie strony i umowy trzeba respektować albo nie podpisywać. Niewywiązywanie się z umowy ma swoje konsekwencje.



HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!

Wywiazywanie sie z umow??? W POlsce?? Marcin, odrobinke realizmu prosze umiech
Jedyny co sie wywiazal z obietnicy to Tusek. Obiecal Irlandie i sie wywiazal. Dal nam Irlandie. XIX wieczna umiechumiech
Akurat ta umowa to jest najmniej bulwersujaca, ciekawe gdzie byly organa panstwa gdy wyprowadzano z budzetu grube miliony, gdy okradano Polakow z ich wypracowanego mienia, co? Teraz ku**a sie nam praworzadna Meggi w Warszawie znalazla smiech2smiech2smiech2 Rozbawiles mnie z ta naiwnoscia co do pacta sunt servanda w Kraju Nadwislanskim (bo Polska to to juz nie jest, niedlugo wywiesza bankrut na mapie Europy miedzy Odra a Bugiem smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Poza tym ta Polska milosci coraz czesciej wyglada jak stan wojenny smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 21:29  
Cytuj
Właśnie dzięki temu co się dzisiaj stało będzie na odwrót niż życzysz Polsce. Widze że z znakomitą łatwością przychodzi Ci wytykanie błędów PO, Radiu Maryi, PiS-owi i gdyby oni tylko gdzieś się potkneli gdzieś nie spełnili choć małego paragrafu w umowie to rozpisywał byś się na forum jak Mickiewicz. Pisał byś zapewne jak to trzeba przestrzegać prawa, nikt nie stoi ponad nim, jak to obywatel na tym cierpi. Ja wiem że naszą narodową cechą jest min. !!narzekanie!! na wszystko ale widzę że przodują w tym stalowowolanie.
Niektórzy poza tym chyba za bardzo przyzwyczaili się do luksusów jakie dawało opiekuńcze państwo... niestety teraz trzeba dbać o siebie samego.

Spróbuj nie zapłacić jakiegokolwiek rachunku to zobaczysz jak działa niewywiązywanie się z umowy w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dzięki temu co się dzisiaj stało będzie na odwrót niż życzysz Polsce. Widze że z znakomitą łatwością przychodzi Ci wytykanie błędów PO, Radiu Maryi, PiS-owi i gdyby oni tylko gdzieś się potkneli gdzieś nie spełnili choć małego paragrafu w umowie to rozpisywał byś się na forum jak Mickiewicz. Pisał byś zapewne jak to trzeba przestrzegać prawa, nikt nie stoi ponad nim, jak to obywatel na tym cierpi. Ja wiem że naszą narodową cechą jest min. !!narzekanie!! na wszystko ale widzę że przodują w tym stalowowolanie.
Niektórzy poza tym chyba za bardzo przyzwyczaili się do luksusów jakie dawało opiekuńcze państwo... niestety teraz trzeba dbać o siebie samego.

Spróbuj nie zapłacić jakiegokolwiek rachunku to zobaczysz jak działa niewywiązywanie się z umowy w Polsce.


No wlasnie jednego nie zaplacilem i mnie strasza. A ja mam ich w dupie. Zaplace jak zechce i jak ladnie poprosza, bo mnie jedna pizda zdenerwowala swoim chamstwem jak dzwonila z upomnieniem umiech A akurat stac mnie na zabawe z tym calym debilstwem o nazwie windykacja umiech Mam ich w dupie.
Otoz nie bedzie. 20 lat temu mialo byc inaczej, wszyscy mieli sie kochac i plawic w luksusach umiech A jest tak, ze 30 % zyje w skarjnej nedzy, 60 ledwie wiaze koniec z koncem, a pozostale 10 zyje na poziomie ubogiego bogacza z Rosji albo z Niemiec, a kazdy zre sie z kazdym i tylko Kononowicz wie jak to dziadostwo naprawic smiech2smiech2smiech2smiech2
Oczywiscie, ze sie bede rozpisywal jak Mickiewicz! Ta ekipa obiecuje od '89 (a praktycznie od postulatow gdanskich, przeczytaj je sobie i powiedz czy do dzisiejszej rzeczywistosci nie pasuja smiech2smiech2smiech2 i jeszcze niczego dobrego nie zrobila! umiech tylko zmienia nazwy smiech2smiech2smiech2
Poza tym widzisz, PO nie dopelnilo zadnego paragrafu umiech RM mi wisi, ale uwazam, ze pewne tresci prezentowane przez ta rozglosnie szerza tylko nienawisc umiech A PiS, no coz, to taka troche bardziej ucywilizowana Samoobrona smiech2smiech2smiech2
Co do opiekunczego panstwa - polecam podroze po zachodniej Europie. Jak wrocisz zdaj relacje, ktore panstwo jest mniej opiekuncze niz Polska. Obawiam sie, ze odpowiedz zabrzmi zadno smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rzad milosci Donalda T. wyslal policje na ludzi broniacych miejsc pracy. Po raz kolejny. Tylko tym razem na drobnych przedsiebiorcow umiech

Ciekawe ilu z nich glosowalo na parade obludy w ostatnich wyborach smiech2smiech2smiech2


Wszystko było zgodnie z prawem, w założeniach oczywiście. Była podpisana umowa przez obydwie strony i umowy trzeba respektować albo nie podpisywać. Niewywiązywanie się z umowy ma swoje konsekwencje.



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wladze-Warszawy-popelnily-przestepstwo---zobacz-film,wid,11334326,wiadomosc_video.html

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
No wlasnie jednego nie zaplacilem i mnie strasza. A ja mam ich w dupie. Zaplace jak zechce i jak ladnie poprosza, bo mnie jedna pizda zdenerwowala swoim chamstwem jak dzwonila z upomnieniem umiech A akurat stac mnie na zabawe z tym calym debilstwem o nazwie windykacja umiech Mam ich w dupie.
Otoz nie bedzie. 20 lat temu mialo byc inaczej, wszyscy mieli sie kochac i plawic w luksusach umiech A jest tak, ze 30 % zyje w skarjnej nedzy, 60 ledwie wiaze koniec z koncem, a pozostale 10 zyje na poziomie ubogiego bogacza z Rosji albo z Niemiec, a kazdy zre sie z kazdym i tylko Kononowicz wie jak to dziadostwo naprawic smiech2smiech2smiech2smiech2
Oczywiscie, ze sie bede rozpisywal jak Mickiewicz! Ta ekipa obiecuje od \'89 (a praktycznie od postulatow gdanskich, przeczytaj je sobie i powiedz czy do dzisiejszej rzeczywistosci nie pasuja smiech2smiech2smiech2 i jeszcze niczego dobrego nie zrobila! umiech tylko zmienia nazwy smiech2smiech2smiech2
Poza tym widzisz, PO nie dopelnilo zadnego paragrafu umiech RM mi wisi, ale uwazam, ze pewne tresci prezentowane przez ta rozglosnie szerza tylko nienawisc umiech A PiS, no coz, to taka troche bardziej ucywilizowana Samoobrona smiech2smiech2smiech2
Co do opiekunczego panstwa - polecam podroze po zachodniej Europie. Jak wrocisz zdaj relacje, ktore panstwo jest mniej opiekuncze niz Polska. Obawiam sie, ze odpowiedz zabrzmi zadno smiech2smiech2smiech2smiech2


Kwesti Twojej wypłatności nie będę komentował bo zrobisz jak chcesz ;) najwyżej KDT w wersji mini będziesz miał w domu umiech

Z tych 30% to penwie 3/4 z własnego wyboru tak żyje. A z resztą nie wiem skąd te dane... Bo z obliczeń poziom życia statystycznego polaka rośnie z roku na rok. W przeszłości (szczególnie 20 lat temu) popełnili ludzie błędy które na pewno tego wzrostu poziomu życia nie przyspieszyły. Jednak w obecnej chwili człowiek w tym kraju od urodzin może osiągnąć każdy szczebel kariery, może być kim tylko ze chce i będzie to zależało wyłącznie od jego umiejętności i zaangażowania.

Na sprawę KDT nie patrze przez pryzmat polityki (chociaz na pewno można też tak patrzeć) lecz widze tam poprostu wielki gó.....y blaszak w centrum europejskiej stolicy. Ktoś powie- miejsca pracy... każdy tam pracujący miał zapewnione przeniesienie na specjalnych warunkach w inne miejsce.
W miejsce tego gów....nego blaszaka jest wiele dobrych koncepcji zagospodarowania tego terenu a na pewno ma tam powstać muzeum sztuki nowoczesnej. Jeżeli przyjeżdżam do stolicy jakiegoś państwa to mam nadzieję w centrum znaleźć conajmniej muzeum a nie komisy komórkowe używaną odzież i podrobione płyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 22:28  
Cytuj
Kwesti Twojej wypłatności nie będę komentował bo zrobisz jak chcesz ;) najwyżej KDT w wersji mini będziesz miał w domu umiech

Z tych 30% to penwie 3/4 z własnego wyboru tak żyje. A z resztą nie wiem skąd te dane... Bo z obliczeń poziom życia statystycznego polaka rośnie z roku na rok. W przeszłości (szczególnie 20 lat temu) popełnili ludzie błędy które na pewno tego wzrostu poziomu życia nie przyspieszyły. Jednak w obecnej chwili człowiek w tym kraju od urodzin może osiągnąć każdy szczebel kariery, może być kim tylko ze chce i będzie to zależało wyłącznie od jego umiejętności i zaangażowania.

Na sprawę KDT nie patrze przez pryzmat polityki (chociaz na pewno można też tak patrzeć) lecz widze tam poprostu wielki gó.....y blaszak w centrum europejskiej stolicy. Ktoś powie- miejsca pracy... każdy tam pracujący miał zapewnione przeniesienie na specjalnych warunkach w inne miejsce.
W miejsce tego gów....nego blaszaka jest wiele dobrych koncepcji zagospodarowania tego terenu a na pewno ma tam powstać muzeum sztuki nowoczesnej. Jeżeli przyjeżdżam do stolicy jakiegoś państwa to mam nadzieję w centrum znaleźć conajmniej muzeum a nie komisy komórkowe używaną odzież i podrobione płyty.[/cytat]

Nie bede, bo im zaplace jak zechce. A jeszcze suczyskom krwi napsuje - tez umiem byc chamski. Moze dotrze do pustych lbow (robiacych, jak to ladnie ujales, KARIERY we wlasnym panstwieumiech ze JA jestem klientem i place bo daje im zaszczyt korzystania z ich uslug umiech
Taaaa, mooooze umiech A ilez znasz tych karier ?? Albo zrobil pale prezesowi albo ma wujka posla smiech2 Samemu sie raczej nikt nie przebija. Ja tez kariere zrobilem tylko dlatego, ze mnie centrala europejska pewnego koncernu odeslala do Polski zebym im wyszkolil i pilnowal nowa trzodke do produkcji smiech2 Nikogo o nic na zachodzie nie musialem prosic, a w Polandii przed wyjazdem pracowalem w kilku miejscach w ktorych albo robili Oswiecim albo po prostu myslano, ze jestes robotem wielofunkcyjnym (ktory tak wlasciwie to najlepiej niech placi za swoj ZUS smiech2smiech2smiech2smiech2
Poziom zycia wzrasta powiadasz... a ja Ci polecam odwiedzic strone GUS a nie Wprost czy innego periodyka 'niezaleznego'.
Co do zagospodarowania terenu w Wawie - zeby bylo jasne, ta wielowies absolutnie mnie nie interesuje. Podobnie jak jej uklad urbanistyczny. Na pewno nikomu bym nie polecal odwiedzac Warszawy, bo i po co? Tam nic nie ma!!!
A ja uwazam, ze kupcy maja pelne prawo bronic swoich miejsc. Maja swoja klientele, to ich zycie.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
Nie bede, bo im zaplace jak zechce. A jeszcze suczyskom krwi napsuje - tez umiem byc chamski. Moze dotrze do pustych lbow (robiacych, jak to ladnie ujales, KARIERY we wlasnym panstwieumiech ze JA jestem klientem i place bo daje im zaszczyt korzystania z ich uslug umiech
Taaaa, mooooze umiech A ilez znasz tych karier ?? Albo zrobil pale prezesowi albo ma wujka posla smiech2 Samemu sie raczej nikt nie przebija. Ja tez kariere zrobilem tylko dlatego, ze mnie centrala europejska pewnego koncernu odeslala do Polski zebym im wyszkolil i pilnowal nowa trzodke do produkcji smiech2 Nikogo o nic na zachodzie nie musialem prosic, a w Polandii przed wyjazdem pracowalem w kilku miejscach w ktorych albo robili Oswiecim albo po prostu myslano, ze jestes robotem wielofunkcyjnym (ktory tak wlasciwie to najlepiej niech placi za swoj ZUS smiech2smiech2smiech2smiech2
Poziom zycia wzrasta powiadasz... a ja Ci polecam odwiedzic strone GUS a nie Wprost czy innego periodyka \'niezaleznego\'.
Co do zagospodarowania terenu w Wawie - zeby bylo jasne, ta wielowies absolutnie mnie nie interesuje. Podobnie jak jej uklad urbanistyczny. Na pewno nikomu bym nie polecal odwiedzac Warszawy, bo i po co? Tam nic nie ma!!!
A ja uwazam, ze kupcy maja pelne prawo bronic swoich miejsc. Maja swoja klientele, to ich zycie.


Kariera- Chodziło mi o to że ktoś robi to co lubi i jest z tego zadowolony i nie ważne czy zarabia 100tys czy 2tys bo może on chce pracować pod kimś niż od razu pchać się na szefostwo. Znam koło 10 przypadków młodych osób które jak by na to nie patrzeć zrobiły Kariery. Uwierz mi nawet w naszej hucie przy wysokich kwalifikacjach ambicji i wiedzy można dojść do porządnych pieniędzy (bo chyba na tym Ci zależy).
Wierzę że jeżeli tylko młodzi ludzie którzy nie wiedzą co to komuna trzymanie stołków i inne załatwianie stanowisk przejmą za paredziesiąt lat ten kraj to czeka nas droga w górę. Popatrz jakie firmy prosperują... czy takie w których zarząd się nie zmienia przez ostatnie 30 lat? czy takie wkórych pracownicy żyją dewizą: czy się stoi czy się leży...?
Poziom życia widzę dookoła siebie... Miejsc parkingowych nie starcza na osiedlach... Telewizory plazmowe po 40 cali to ja oglądam u sąsiadów z bloku na przeciwko...
Nie jest idealnie i nigdy nie będzie ale czasami na prawdę ludzie przesadzają z dramatyzowaniem tak że aż czasami poprostu sobię zaprzeczają.

A wracając do kupców. To chyba nikt im się nie dziwi że bronią tego miejsca, w końcu chyba najlepiej usytuowany blaszak w kraju. Ale dla Warszawy i każdego odwiedzającego to miasto zamiana blaszaku na muzeum i nowoczesne biurowce wyjdzie chyba na +. W Warszawie jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia umiech Chyba znasz Warszawe jedynie z wyjazdu biznesowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 23:18  
Cytuj
Co do tych firm i karier nie ma zadnej zasady. No powiedz mi np. taka siec telefonii komorkowej. Niby nowa, a dzialaja jak gospodarka centralnie sterowana. Im masz mniejszy mozg, tym wyzej stoisz haha. I chyba nie widziales jak te 'warszawiaki' trzymaja sie stolkow i sraja sie, zeby ich nie stracic umiech Tak samo jak towarzysze za komuny. Te systemy jezeli chodzi o strone zawodowa i sciezki dzialania ludzi wcale sie nie roznia, rozni sie tylko skala zarobkow.
Kariera w Hucie. Tiaaaaa. Znam jeden przypadek takiej bez plecow w pannie S. Reszta to albo wujek pozalatwial, albo zwiazkowiec, albo wycieral kolana u biskupa tudziez zaplacil na kampanie obecnej formacji rzadzacej smiech2
A ja nie wierze, ze cos zmienia. Ilu znasz mlodych w polityce i od kogo sie ucza? Ja wierze w motto Bismarcka - wykonczyc Polakow? Dac im wladze smiech2smiech2smiech2
Jezeli mierzysz dobrobyt po ilosci zakupionych zlomiaszkow z Holandii i Dojczlandu oraz plazma na kredyt to troszeczke bladzisz (dla porownania - przecietny brytol na nowa astre musi poswiecic 14 wyplat, plazme 46 cali kupi za wyplate i zostanie mu jeszcze sporo na piwo, a coz u nas?umiech
Na pieniadzach mi nigdy nie zalezalo, wazniejsze dla mnie zawsze bylo co innego. I pewnie dlatego na ich brak raczej nie narzekam umiech
Ludzie nie przesadzaja z dramatyzowaniem. Maja niestety racje. Widza co sie dzieje. Wiedza jak zyja ludzie gdzie indziej. A u nas ciagle tak samo, zeby nie powiedziec, ze z roku na rok coraz go(dro)zej umiech
Oczywiscie, gdyby obecny przecietny hutmen cofnal sie w czasie to jego prapradziadek uznalby go za multimilionera (on o elektrycznosci, kiblu i radiu jedynie co slyszal z opowiesci sluzacych w dworach, a jego praprapotomek ma to w domu!!umiech Jednakze 20 ostatnich lat wypada wiecej niz blado (dosc powiedziec, ze 'wolna' Polska osiagnela poziom produkcji PRL w... 2007 roku!!!!)
Co do mojej znajomosci Warszawy - nie tylko biznesowe, ale tez i prywatnie sie pare razy stol(n)ice zaliczylo. Przepaskudny ciudad. Nikomu nie polecam. Najwyzej przejazdem, a i to szybkim na ile korki pozwola smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 09:11  
Cytuj
Ragnarok - Nie ma znaczenia cy jest to piękny nadwiślański kraj, czy jakiś inny. Jezeli kończy się umowa i nie ma następnej (jak w przypadku KDT) to po prostu musisz iść sobie szukać nowego miejsca na ziemi. Czy wiesz że ci kupcy też zatrudniali pracowników i nigdy się z nimi nie cackali. Umowy były zrywane lub nie były przedłużane. Słyszałeś jakieś protesty?
I to mają być warszawscy przedsiębiorcy? Żenujące.
A gdybyś to ty był właścicielem tego terenu i nie mógłbyś nic zrobić bo miałbyś takich najemców, którzy nie chcą odejść. Co byś zrobił. Sądząc po temperamencie Twoich postów, nająłbyś jakiś oprychów, którzy pomogliby delikwentom w przeprowadzce.
I właśnie tak się stało w Warszawie.


A co do płacenia rachunków. W USA jest takie powiedzenie, że 2 niezapłacone rachunki dzielą cię od bycia bezdomnym. Czasem się to sprawdza. A u nas sam wiesz jak jest. Sam starasz się ich nie płacić. Czyli poprawiasz swój cash - flow kosztem innych. I uwierz mi to nie jest wina PO, PIS, LSD, CBA, FBI CIA, itd. że tak jest. To nasza wina, czyli twoja i innych którzy nie płacą na czas za rachunki, a najczęściej za czynsz w mieszkaniach bo i tak nie można ich ruszyć gdy nie ma lokalu zastępczego.
A wiesz czyim kosztem się to odbywa - tych którzy regulują swoje należności w TERMINIE.

Pozdrawiam

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 09:26  
Cytuj
Polityka, ludzie zastanawiają się jak tu wytrwać od wypłaty do wypłaty, zaciskają pasy a politycy przyznają sobie premie, oni poprostu nie dostrzegają problemów zwykłej rodziny.Oszczędności powinni własnie zacząc od zakonczenia z obdarywowaniem swoich .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 20:13  
Cytuj
Naprawde zatrudniali ludzi?? Niesamowite... Jak ja moglem o tym nie pomyslec... Dziekuje Heruur, dzieki Tobie mam pelen obraz, naprawde smiech2smiech2smiech2:smiech2smiech2smiech2smiech2 Oczywiscie, ze potepiam wszystkich wyzyskiwaczy pracownikow, ale jestem za tymi co sa bici przy obronie swoich praw. Nie widze roznicy miedzy tymi co bronia swoich podstaw bytu teraz i za tzw. komuny.
A co ja bym zrobil na miejscu Hanki od Tuseka??? Ludziom nic. Odcial bym im media i poczekal, az im sie znudzi. Proste. Sami by po miesiacu wyszli, bo i media by o sprawie zapomnialy. A kto chce kupowac w smrodzie, hm?? A ta cala demonstracja sily to jako zywo 'kto podniesie reke na wladze temu reke sie utnie'. I do tego ci z agencji ochrony, co to mysleli, ze sa prewencja umiech Posikalem sie ze smiechu jak ich ogladalem jak sie krztusili od wlasnego gazu smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Co do tego rachunku - moj drogi, nic mi nie zrobia. Zerwalem z nimi zauwaz kontrakt dzisiaj. Przez kretynke z ich biura zamiast zarabiac na moim kontrakcie stosowna kwote to zarobia o tysiaca ponad mniej. Skoro traktuja mnie jak bydlo wiec mam ich w nosie. Jak powiedzialem dlaczego zrywam kontrakt to mnie koles zaczal przepraszac, ze to nie porozumienie, ale coz z tego - przesadzili wiec mam ich w duszy smiech2smiech2smiech2 Wiec raczej mnie nie eksmituja przez rachunek za telefon, co Heruur?? Napisz, bo chyba nie usne jak mi i tego nie wytlumaczysz... smiech2smiech2smiech2

Pozdro i dzieki za rozbawienie, dzien jednak nie byl stracony smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 21:57  
Cytuj
A oto co napisał o tym wydarzeniu Fakt:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 22:29  
Cytuj
no to jak Fakt napisal to musi byc prawda smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Bo jakby nie byla to by w Fakcie nie napisali, czyz to nie fakt?? umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
no to jak Fakt napisal to musi byc prawda smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Bo jakby nie byla to by w Fakcie nie napisali, czyz to nie fakt?? umiech

Ragnarok na mózg ci się rzuciło. Taki szmatławiec przedstawia właśnie punkt widzenia Platformy rządzącej w warszawce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 22:40  
Cytuj
nie no, ja wierze w to co pisze Fakt umiech Dla mnie bardziej wiarygodnej gazety (noo, moze poza Naszym Dziennikiem) nie ma smiech2smiech2smiech2smiech2

A tak na serio panie (pani?) oh_yea, nie biore do reki gazet w ktorej zdjeciastanowia 90% 'tresci' umiech Ale coz, kazda formacja ma swojego 'Sturmera' smiech2smiech2smiech2smiech2 W koncu fakt ma niemieckiego wlasciciela, wiec maja dobre wzorce smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Co do tych firm i karier nie ma zadnej zasady. No powiedz mi np. taka siec telefonii komorkowej. Niby nowa, a dzialaja jak gospodarka centralnie sterowana. Im masz mniejszy mozg, tym wyzej stoisz haha. I chyba nie widziales jak te \'warszawiaki\' trzymaja sie stolkow i sraja sie, zeby ich nie stracic umiech Tak samo jak towarzysze za komuny. Te systemy jezeli chodzi o strone zawodowa i sciezki dzialania ludzi wcale sie nie roznia, rozni sie tylko skala zarobkow.
Kariera w Hucie. Tiaaaaa. Znam jeden przypadek takiej bez plecow w pannie S. Reszta to albo wujek pozalatwial, albo zwiazkowiec, albo wycieral kolana u biskupa tudziez zaplacil na kampanie obecnej formacji rzadzacej smiech2
A ja nie wierze, ze cos zmienia. Ilu znasz mlodych w polityce i od kogo sie ucza? Ja wierze w motto Bismarcka - wykonczyc Polakow? Dac im wladze smiech2smiech2smiech2
Jezeli mierzysz dobrobyt po ilosci zakupionych zlomiaszkow z Holandii i Dojczlandu oraz plazma na kredyt to troszeczke bladzisz (dla porownania - przecietny brytol na nowa astre musi poswiecic 14 wyplat, plazme 46 cali kupi za wyplate i zostanie mu jeszcze sporo na piwo, a coz u nas?umiech
Na pieniadzach mi nigdy nie zalezalo, wazniejsze dla mnie zawsze bylo co innego. I pewnie dlatego na ich brak raczej nie narzekam umiech
Ludzie nie przesadzaja z dramatyzowaniem. Maja niestety racje. Widza co sie dzieje. Wiedza jak zyja ludzie gdzie indziej. A u nas ciagle tak samo, zeby nie powiedziec, ze z roku na rok coraz go(dro)zej umiech
Oczywiscie, gdyby obecny przecietny hutmen cofnal sie w czasie to jego prapradziadek uznalby go za multimilionera (on o elektrycznosci, kiblu i radiu jedynie co slyszal z opowiesci sluzacych w dworach, a jego praprapotomek ma to w domu!!umiech Jednakze 20 ostatnich lat wypada wiecej niz blado (dosc powiedziec, ze \'wolna\' Polska osiagnela poziom produkcji PRL w... 2007 roku!!!!)
Co do mojej znajomosci Warszawy - nie tylko biznesowe, ale tez i prywatnie sie pare razy stol(n)ice zaliczylo. Przepaskudny ciudad. Nikomu nie polecam. Najwyzej przejazdem, a i to szybkim na ile korki pozwola smiech2smiech2smiech2smiech2


Porównywac brytyjczyków lub niemców do nas to pomyłka. My przecież przez ponad 50 lat byliśmy krainą mlekiem i miodem płynącą i przodowaliśmy z produkcją wszystkiego na świecie. Plan wykonywany był zawsze ponad normę, mieliśmy aż taki dobrobyt że dobrowolnie dzieliliśmy się z nim (patrz szeroki tor w nNIsku) z naszymi przyjaciółmi.
Ludzie bezpodstawinie narzekają... Może i plazmy i samochody nie są wyznacznikiem dobrobytu ale na swoim przykładzie, przykładzie swojej rodziny, sąsiadów, znajomych czyli dajmy na to jakieś 100 osób z roku na rok standard życia się podnosi. Nie moge sobie przypomnieć przykładu takiej osoby której żyło się lepiej przed 10 laty niż z przed roku.

A co do kupców z KDT powinni się oni wstydzić za swoje zachowanie podobnie jak warszawiacy którzy tam byli.

A co do samej Warszawy to uważam że jednak Warszawa da się lubić ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 01:17  
Cytuj


Prawdziwi Polacy, katolicy, patrioci... nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 17:15  
Cytuj
Na ustach Rota lub Mazurek Dąbrowskiego w jednej ręce modlitewnik a z drugiej ręki już leci kostka brukowa w kierunku Policji. WSTYD Warszawiacy WSTYD kupcy:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 01:44  
Cytuj
CYTAT
[cytat/cytat]

Porównywac brytyjczyków lub niemców do nas to pomyłka. My przecież przez ponad 50 lat byliśmy krainą mlekiem i miodem płynącą i przodowaliśmy z produkcją wszystkiego na świecie. Plan wykonywany był zawsze ponad normę, mieliśmy aż taki dobrobyt że dobrowolnie dzieliliśmy się z nim (patrz szeroki tor w nNIsku) z naszymi przyjaciółmi.
Ludzie bezpodstawinie narzekają... Może i plazmy i samochody nie są wyznacznikiem dobrobytu ale na swoim przykładzie, przykładzie swojej rodziny, sąsiadów, znajomych czyli dajmy na to jakieś 100 osób z roku na rok standard życia się podnosi. Nie moge sobie przypomnieć przykładu takiej osoby której żyło się lepiej przed 10 laty niż z przed roku.

A co do kupców z KDT powinni się oni wstydzić za swoje zachowanie podobnie jak warszawiacy którzy tam byli.

A co do samej Warszawy to uważam że jednak Warszawa da się lubić ;)


Oni tez. Tak im mowiono umiech
To sprobuj zapytac tych w wieku naszych rodzicow czy im dobrze umiech (dzielilismy sie?? a umowy wewnetrzne w ramach RWPG dzialajace jak obecny VAT??)
Dosc bredni, czas faktow umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 11:13  
Cytuj
CYTAT


Prawdziwi Polacy, katolicy, patrioci... nie wiem



I bardzo dobrze! Lac ta wladze! Prawie jak w Wujku mieli (tylko, ze brakowalo rozgrzanych pretow do topienia tarcz) smiech2smiech2smiech2smiech2 Haha, smieszne sceny ze smiesznego kraju smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
Oni tez. Tak im mowiono umiech
To sprobuj zapytac tych w wieku naszych rodzicow czy im dobrze umiech (dzielilismy sie?? a umowy wewnetrzne w ramach RWPG dzialajace jak obecny VAT??)
Dosc bredni, czas faktow umiech


Vat zostaje u nas a wegiel i inne produkty leciay do ZSRR i ciekawe czy po cenach rynkowych... A RWPG blado wygląda przy planie Marshalla

Jasne że ludziom 50 letnim jest dobrze. Dlaczego? Może dlatego że ich dzieci, wnuki mogą sobie wyjść na środek miasta i krzyczeć że mają w dupie państwo mają w dupie zsrr wyklinać prezydenta i co najwyżej dostaną mandat zamiast tracić wszystkie zęby czy paznokcie albo uzbierać w głowie trochę ołowiu.
Ludzie 50 letni byli przygotowywani do życia w socjaliźmie więc po zmianie ustroju wiadomo że gorzej im się do niego dostosować. Bo kto uczył się języków kto szedł na studia. Wtedy był zupełnie inny rynek pracy. Czy chcą tego czy nie chcą teraz już niekt ich na siłę zatrudniać nie będzie a jak chcą porządnie zarabiać to muszą się wykazać. Można by ich nazwać ofiarami tamtego systemu. Wiadomo kto się dobrze ustawił (był w parti udzielał się negował tak jak to Ty mówisz FAKTY i wygadywał BREDNIE) dostawał porządną płatną dobrze pracę mimo iż nie miał zielonego pojęcia o zajmowanym stanowisku ale za to był wzorem ideologicznym. Tacy ludzie i ich rodziny na pewno codziennie mówią sobie komuno wróć.


A Ty jak tak narzekasz na to państwo to chciałbym Cie poinforomować że mozesz sobie kupić mapę drogową do ręki wziąść dowód ewentualnie paszport i przeprowadzić się. Później starać się o nowe obywatelstwo. Na kase mówisz że nie narzekasz. Nie jeden do Angli czy Irlandi jechał z 500ełro w kieszeni a ustawił się. Jeżeli będziesz mniej zarabiać to chyba jakoś to przeżyjesz bo przecież w końcu uwolnisz się od "śmiesznego kraju" a i pomyśl jaki start w nowe życie już w "lepszym" kraju będą miały Twoje dzieci.
Dla Ciebie chyba godna uwagi była by KRLD. Kraj mlekiem i miodem płynący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Vat zostaje u nas a wegiel i inne produkty leciay do ZSRR i ciekawe czy po cenach rynkowych... A RWPG blado wygląda przy planie Marshalla
Jasne że ludziom 50 letnim jest dobrze. Dlaczego? Może dlatego że ich dzieci, wnuki mogą sobie wyjść na środek miasta i krzyczeć że mają w dupie państwo mają w dupie zsrr wyklinać prezydenta i co najwyżej dostaną mandat zamiast tracić wszystkie zęby czy paznokcie albo uzbierać w głowie trochę ołowiu.
Ludzie 50 letni byli przygotowywani do życia w socjaliźmie więc po zmianie ustroju wiadomo że gorzej im się do niego dostosować. Bo kto uczył się języków kto szedł na studia. Wtedy był zupełnie inny rynek pracy. Czy chcą tego czy nie chcą teraz już niekt ich na siłę zatrudniać nie będzie a jak chcą porządnie zarabiać to muszą się wykazać. Można by ich nazwać ofiarami tamtego systemu. Wiadomo kto się dobrze ustawił (był w parti udzielał się negował tak jak to Ty mówisz FAKTY i wygadywał BREDNIE) dostawał porządną płatną dobrze pracę mimo iż nie miał zielonego pojęcia o zajmowanym stanowisku ale za to był wzorem ideologicznym. Tacy ludzie i ich rodziny na pewno codziennie mówią sobie komuno wróć.
A Ty jak tak narzekasz na to państwo to chciałbym Cie poinforomować że mozesz sobie kupić mapę drogową do ręki wziąść dowód ewentualnie paszport i przeprowadzić się. Później starać się o nowe obywatelstwo. Na kase mówisz że nie narzekasz. Nie jeden do Angli czy Irlandi jechał z 500ełro w kieszeni a ustawił się. Jeżeli będziesz mniej zarabiać to chyba jakoś to przeżyjesz bo przecież w końcu uwolnisz się od \"śmiesznego kraju\" a i pomyśl jaki start w nowe życie już w \"lepszym\" kraju będą miały Twoje dzieci.
Dla Ciebie chyba godna uwagi była by KRLD. Kraj mlekiem i miodem płynący.


VAT zostaje u nas?? Znaczy czwarta jego czesc, bo reszte dajemy do Unii umiechumiechumiech Wiedziales o tym, czy ot tak sobie napisales? smiech2
RWPG wygladalo jak wygladalo, ale bylo faktem. A Plan Marshalla jak wiemy u nas nie zostal zaakceptowany przez wasatego pana z Kremla.
Haha, faktycznie, nie mozna bylo krytykowac wladz za PRL. Milicja zaraz bila haha. Co Ty gadasz?? Smialismy sie z ruskich, WRON itepe. ile wlazlo i jakos nikt mi nie odbil nerek umiechumiech Raz kumpla tylko wzieli na kolegium, ale tez go nie pobili.
Powiadasz lepiej platna prace mieli towarzysze? Musze Cie rozczarowac. Kierownicy aparatu partyjnego mieli stawke 1.5 raza wieksza niz zwykla sprzataczka czy sekretarka (a nie jak teraz moj drogi umiech
Jezeli czytales moje posty z uwaga to juz powinienes wiedziec, ze ja bylem za granica i mnie moja firma przeniosla z powrotem do ojczyzny cobym im nadzorowal trzodke umiech
Naprawde nie musze nigdzie juz jezdzic, bo mam wyrobiona marke.
O moje dzieci sie nie martw, poradza sobie a ja im na pewno pomoge.
A na to panstwo mam pelne prawo narzekac. Jestem jego obywatelem i place na jego utrzymanie. Nie widze wiec powodu dla ktorego mam milczec jak widze debilizmy wladzy.
Co do Twojego pomyslu z KRLD nawet sie nie odnosze, bo szkoda slow.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »