NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
co sądzicie o Burger Barze ?,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 22:37  
Cytuj
ja tak jeszcze na minutkę zjadę z tematu burgera na problem laptopa pana RNI - proszę pana być może wina braku polskich literek leży po stronie oprogramowania - wystarczy od nowa zainstalować windows(pewnie to zagramaniczny laptop) - lub na pasku zadań ustawić PL???

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 22:37  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 22:46  
Cytuj
ifeelgood jak zwykle dorzuca swoje 3 grosze do moich komentarzy

jesli chodzi o traktowanie psow w pl. a w de. sa dosc znaczace roznice , jesli naprawde jestes ciekaw to moge je opisac ..

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 23:21  
Cytuj
uogolniasz a to prostackie takie troche do tego cyniczne , co kraj to obyczaj

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 19:19  
Cytuj
Pani MODERATOR pisalem juz ze nie mam mozliwosci pisac O A E S C z kreskami. Ustawiajac na PL wszystko mo sie przestawia , pisalem ze juz nie jeden smialek chcial ustawiac i mu sie nie powiodlo.

A do pani @dorota68 kobieto zastanow sie najpierw co piszesz, bo najpierw piszesz ze nie wiesz gdzie jest ten slynny BURGER BAR a potem piszesz ze cos tam zamawialas????? mlotek

Ten BUGER-BAR jest znany w calej STW i okolicach jako jedyny co jest otwarty 24/24 tzn miedzy 04.30 a 6.00 jest zamkniety

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 15:38  
Cytuj
Jezowe
Chcialam sie upewnic czy to otym mowa .Nieczesto biegam po knajpach i nazwy sa mi obce

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 15:51  
Cytuj
odkad zaczela sie biedada zaczelo sie psoć. Odgradzając biesiade zrobili podzial miedzy ludzmi bogatymi a biednymi...A ogolnie to w burgerze czuje sie jakbym jechal w jakims przedziale pociagiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 18:11  
Cytuj
Mi nie podoba sie najbardziej w Burgerze to, ze polaczyli pijawke z placem zabaw dla dzieci. No i stad pelno pijanych rodzicow wracajacych bardzo pozno do domow ze swoimi malymi dziecmi. Mieszkam blisko Burgera i widze co tam sie wyprawia w tym lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:32  
Cytuj
Kevin, nie wiem jak jest czy ten plac zabaw jest czynny tak późno, niemniej jednak na takich rodziców nie ma innego bata jak sąd. Tu widzisz pijących rodziców i dzieci bawiące się nieopodal na placu zabaw, w innych knajpach widuję sytuacje, gdy na ławie przy stoliku siedzą kolejno: mama z piwem, synek, tata z piwskiem, córka, naprzeciw inna zacna rodzinka w postaci, synek, tata z piwem, młodszy synek, wszystko to przyprawione kłębami dymu z fajek i przekleństwami.

A co do Burgera, to oczywiście pierogi mają dobre smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 20:23  
Cytuj
Pomijając czy towarzystwo tam przebywające mi się podoba czy nie, najgorszą wadą jest dla mnie tak bliskie sąsiedztwo kuchni i miejsc dla klientów. Powiedzmy, że wytrzymam zapach żurku itp, ale nie lubię później mieć ubrań nim przesiąkniętych. Największą zaletą cymbergaj=) To chyba jedyne miejsce w Stalówce gdzie go można znaleźć. Zabawa przednia =) I to co ktoś już wspomniał - jedno z nielicznych miejsc czynne po północy gdzie coś jeszcze dają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 21:27  
Cytuj
Bar to nie miejsce dla dzieci!!!...zrobili plac zabaw po to żeby przyciągnąć całe rodziny,z dziećmi można pójść na spacer do parku.Mama już dorosłe dzieci ale nigdy nie byłem z nimi w kanajpie gdy były małe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 21:37  
Cytuj
Bar to miejsce jak najbardziej dla dzieci!!! Bar to miejsce do którego się przychodzi zjeść i posiedzieć przy kawie. Pomyliłeś z knajpą, pubem, speluną itp. wyraźnie Ty wychodzisz z domu po to aby chlać, ale są rodziny, które potrzebują w niedzielę o 14:00 wyjść z dziećmi do baru na colę, lody i coś w ramach obiadu, który z biesiadzie można spokojnie zjeść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »