NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam świadka kolizji ,
~~barberyk
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 09:43  
Cytuj
Poszukuję świadka wczorajszej kolizji do której doszło wczoraj
na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli przed klubem NNN ok godz. 16. Kierująca samochodem VOLVO kolor wiśnia o numerach rejestracyjnych RST 34 EN(najprawdopodobniej) cofając na parkingu uszkodziła mój samochód i krótko mówiąc zwiała z miejsca kolizji.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli którzy być może z okna mieszkania lub naocznie widzieli powyższe zdarzenie bądź znają jakiekolwiek szczegóły dotyczące tej sprawy.
Proszęumiech piszcie umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 09:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~janosik
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 10:20  
Cytuj
Idź z ta informacją na policję - powinni zlokalizować właściela i sprawdzić. Chyba nie ma dużo samochodów volvo (wiśniowych) z podobnymi numerami rej.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 10:36  
Cytuj
no właśnie - zgłoś na komendę zanim tamten usunie ślady na swoim aucie

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~barberyk
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 10:54  
Cytuj
Policja była na miejscu, sporządzili notatkę i już go namierzają. Jest mało szczegółów ale może ktoś pomoże dopaść gościa.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 10:56  
Cytuj
Bez świadka to będzie słowo przeciwko słowu, kobieta nie przyjmie pewnie mandatu, więc sprawa pójdzie do sądu, a tam poszkodowany bez świadka raczej nie wygra. Uszkodzenie jest pewnie stosunkowo nie duże więc ślady o niczym nie przesądzą bo równie dobrze mogą pasować do czego innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lajosz
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 13:25  
Cytuj
Kolego , chyba wg mnie powinieneś szukać Forda wiśniowego o nr. RST 34EX

 
 
 
 
~~barberyk
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 13:35  
Cytuj
Lajosz czyżbyś coś więcej wiedział ???????

 
 
 
 
~~KArol
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 14:06  
Cytuj
Nie ale jadąc po mieście zauważyłem że taki pojazd może mieć coś z tym wspólnego podkreślam "może" ostatnio widzany na parkingu niedaleko BGŻ obok przedszkola
Być może to tylko wielka zbieżność ale za dużo szczegółów pasuje umiech

 
 
 
 
~~afk===
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Nie ale jadąc po mieście zauważyłem że taki pojazd może mieć coś z tym wspólnego podkreślam \"może\" ostatnio widzany na parkingu niedaleko BGŻ obok przedszkola
Być może to tylko wielka zbieżność ale za dużo szczegółów pasuje umiech


a ja mam nadzieję, że przestaniecie obsmarowywać kogoś bez przyczyny....będzie dowód, będzie winny, będzie kara,,,a teraz...cisza na ten temat...okzaklopotanypotluczony

 
 
 
 
~~ger
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Poszukuję świadka wczorajszej kolizji do której doszło wczoraj
na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli przed klubem NNN ok godz. 16. Kierująca samochodem VOLVO kolor wiśnia o numerach rejestracyjnych RST 34 EN(najprawdopodobniej) cofając na parkingu uszkodziła mój samochód i krótko mówiąc zwiała z miejsca kolizji.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli którzy być może z okna mieszkania lub naocznie widzieli powyższe zdarzenie bądź znają jakiekolwiek szczegóły dotyczące tej sprawy.
Proszęumiech piszcie umiech
szukaj kolo hali targowej tam to auto parkuje

 
 
 
 
~~barberyk
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:36  
Cytuj
a ja mam nadzieję, że przestaniecie obsmarowywać kogoś bez przyczyny....będzie dowód, będzie winny, będzie kara,,,a teraz...cisza na ten temat...okzaklopotanypotluczony[/cytat]

nie fikaj bo chyba nie siedziałbyś tak cicho gdyby tobie rozwalili auto i spier.... z miejsca. Nawet mnie nie wk..... taką wypowiedzią

 
 
 
 
~~barberyk
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:41  
Cytuj
Sprawczyni znaleziona - przyznała się do winy i mam nadzieję że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zastosuje wobec niej regres.
Tak więc miejcie się na baczności wszyscy bojący się odpowiedzialności cywilnej za swoje czyny. umiech

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:45  
Cytuj
ciekawa jestem czy któryś z forumowiczów przyczynił się do jej znalezienia???cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Sprawczyni znaleziona - przyznała się do winy i mam nadzieję że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zastosuje wobec niej regres.
Tak więc miejcie się na baczności wszyscy bojący się odpowiedzialności cywilnej za swoje czyny. umiech


A jeśli można wiedzieć to jakie były powody że poprostu odjechała po tym incydencie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 15:10  
Cytuj
Pewnie takie, że nie chciała łożyć na naprawę szkód jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 18:32  
Cytuj
Tak poza tematem niezłe frajerstwo się tu szerzy, stalowowolscy detektywi. brak zajęcia to trzeba kogoś pogonić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wymiar sprawied
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Tak poza tematem niezłe frajerstwo się tu szerzy, stalowowolscy detektywi. brak zajęcia to trzeba kogoś pogonić umiech

nie detektywi, tylko kazdy ma odpowiedzieć za popełnienie takiego czynu, a miom zdaniem sprawca był pijany i dlatego opuścił miejsce zdarzenia ,bo widziałam ten samochód i jest ze wszystkich stron poobijany (chyba kierowca zrobił prawko za świnie;)))
auto czesto stoi obok pizzeri jack pot

 
 
 
 
~~lenka
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 19:33  
Cytuj
[nie detektywi, tylko kazdy ma odpowiedzieć za popełnienie takiego czynu, a miom zdaniem sprawca był pijany i dlatego opuścił miejsce zdarzenia ,bo widziałam ten samochód i jest ze wszystkich stron poobijany (chyba kierowca zrobił prawko za świnie;)))
auto czesto stoi obok pizzeri jack pot[/cytat]

tak masz rację, ma odpowiedziec za swoje czyny i dostac mandat z najwyższej półki za odjechanie z miejsca kolizji (KM około 200złotych za takie coś)JA BYM KARAŁA SPRAWCZYNIĘ Z POWÓDZTWA CYWILNEGO ZA ZSZARPANE NERWY NP, BO JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA;-)

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 21:32  
Cytuj
spoko, jak każdy ma odpowiedzieć za swoje to odpowie. od tego jest policja a nie sami się wpieprzacie.
powiem tyle - ktoś z was by zrobił tak samo, po prostu by odjechał.
a teraz wszyscy prawicie jak to jesteście honorowi itp.

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 22:47  
Cytuj
hehe, donosicielstwo kwitnie w narodzie umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2009r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
najlepiej powiedziec nie moja sprawa ? :] harcerzem nie jestem ale bez jaj, ktos kogos naraza na kilkaset a moze kilka tysiecy zlotych odjezdza i to jest ok ? jakby wasze furki porysowali ciekawe czy tak samo byscie pisali ;]


Konfident to konfident. Znalem jednego jelopa, ktory twierdzil, ze nie jest konfidentem, bo donosl na nas do szefa tylko raz smiech2smiech2smiech2smiech2
Ale tu maja nr rejestracyjny. Na co kapus mu potrzebny? Ale taka natura czlowieka - usluzny kapus. Zawsze sie znajda.
A skoro ma blache to ma dwie opcje - legalna przez policje, albo vendetke - rozwalic temu komus przednia szybe i reflektory. Nauczy sie jezdzic raz dwa smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ToJa k
ff
Wysłany: 31 Lip 2009r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
najlepiej powiedziec nie moja sprawa ? :] harcerzem nie jestem ale bez jaj, ktos kogos naraza na kilkaset a moze kilka tysiecy zlotych odjezdza i to jest ok ? jakby wasze furki porysowali ciekawe czy tak samo byscie pisali ;]


Dokładnie, jak kogoś szkoda nie dotknie to nie odczuwa tego tylko wyzywa od konfidentów.Ciekawe jak by gogoś Wam z rodziny pobili i wiedzieli byście że jest świadek tego zdarzenia a on na to - nie jestem konfiturą.Nie stawiajcie takich ludzi co pomagają prawdzie ze sprzedawczykami.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »