NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Terror wobec kolekcjonerów, Państwo prześladuje kolekcjonerów - od starej broni przez numizmatyków aż po zbieraczy guzików
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2009r. 20:51  
Cytuj
kolostrzalkawyjasnił pierwszy pojemnik do Handgranater tzw(Stielhandgranate - ręczny granat trzonkowy używany w armii niemieckiej przez całą drugą wojnę światowąneutralny
Znane mi odmiany to:
Stielhgr.24 mit Bz.24
Stielhgr.39 mit Bz.39
Ubungsstielhgr.24 mit Bz.24 (granat ćwiczebny wielorazowego użytku).
Nebelhgr.39 mit Bz.39 (dymny).

Drugi pojemnik jest mi nieznanywykrzyknik
Pozdrawiamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2009r. 20:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2009r. 20:59  
Cytuj
kolo
a wy dalej na wojnie zarabiacie ??!!!
zaklopotanyneutralny

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ X\'s & O\'s
ff
Wysłany: 5 Sie 2009r. 22:30  
Cytuj
PonuryZniwiarzu odnoszę dziwne wrażenie ze wiesz w zasadzie nawet wiecej.Oczywiście mogę się mylićwykrzyknik
Dziękuję za udzielone porady i wyjaśnienia.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 08:56  
Cytuj
Dorota68- trochę mnie tymi symbolami zaskoczyłaś zaklopotanyneutralny. Bo chyba każdy wie że wojna to najlepszy interes (przykład USA )jezyk.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 10:36  
Cytuj
~kolo
i to wlasnie jest najstraszniejsze , bo to kasa jest motorem napedowym (obok roznic religijnych)wszystkich wojen konfliktow neutralny

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zenek Saper
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 12:08  
Cytuj
Wystarczy przeczytać taką ( http://www.podlaska.policja.gov.pl/index.php?idart=2965 )informacje i juz wiadomo ze ten "Terror wobec kolekcjonerów" to nic innego jak "Łapanie szalenców zagrażających sobie i innym" umiech Pijak zawsze mowi ze on nie pije, tak samo koles wnoszacy zardzewiałe bomby do domu .. twierdzi ze jest normalny a to reszta ludzi robi z niczego problem.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 13:04  
Cytuj
wystarczy neutralny:szok:

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 15:57  
Cytuj
zenek saper zbieranie niewypałow nie jest kolekcjonerstwem ,a chorobą .Niektórzy lubią szybka jazdę aby adrenalinka wzrosła a inni grzebią w niewypałach, i jedni i drudzy są niebezpieczni dla społeczeństwa . A jak chcesz wrzucić wszystkich do jednego wora to, idąc tym tropem myślenia wszyscy kierowcy to szaleńcy , a mężczyżni są potencjalnymi gwałcicielami zaklopotany. Pozdrawiam i radze ruszyć mózgownicą zamiast klepać i powielać bzdury z netu .

 
 
 
 
~~t533
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 20:36  
Cytuj
i bardzo dobrze, bo bron jest niebezpieczna!

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
i bardzo dobrze,bo bron jest niebezpieczna!


Osobiście uważam,że to nie broń jest niebezpieczna,ale ludzie są niebezpiecznineutralny
W rękach idioty wszystko jest niebezpieczne(idiota trzymający cyrkiel w ręce też jest wstanie zrobić krzywdę)neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~@@@@
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Wystarczy przeczytać taką ( http://www.podlaska.policja.gov.pl/index.php?idart=2965 )informacje i juz wiadomo ze ten \"Terror wobec kolekcjonerów\" to nic innego jak \"Łapanie szalenców zagrażających sobie i innym\" umiech Pijak zawsze mowi ze on nie pije, tak samo koles wnoszacy zardzewiałe bomby do domu .. twierdzi ze jest normalny a to reszta ludzi robi z niczego problem.


Wloz sobie Handgranaten w tylek i sie troche rozerwij>>>>

 
 
 
 
~~tggg
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i bardzo dobrze,bo bron jest niebezpieczna!


Osobiście uważam,że to nie broń jest niebezpieczna,ale ludzie są niebezpiecznineutralny
W rękach idioty wszystko jest niebezpieczne(idiota trzymający cyrkiel w ręce też jest wstanie zrobić krzywdę)neutralny

tak ale cyrklem czy nawet nozem jest troche trudniej zabic czlowieka niz np pistoletem...

 
 
 
 
~~Zenek Saper
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 07:45  
Cytuj
Ja nic nie powielam z netu. Czytaj uważnie. Prędzej czy później koleś zbierający pojemniki na ręczne granaty, przywlecze i granat. Kto chciał by mieszkać, w tym samym bloku wraz z "kolekcjonera militariów" ? Ja na pewno nie. I tłumaczenie że koleś jadący do pracy kogoś rozjedzie wogóle mnie nie przekonuje. Będzie to zdarzenie losowe lub przypadek. A wnoszenie niewypałów do bloku pełnego ludzi jest po prostu czysta głupotą z jego strony.

Ps. Do kolesia cwaniaczka. Jak nie masz co ciekawego do napisania, to to idź do chłopaka żeby ci coś wsadził i sam się rozerwij.

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 10:53  
Cytuj
po czesci masz rację -ale raczej nie przekonuje mnie twierdzenie że jeśli ktoś ma skrzynkę na granaty w końcu przyniesie do niej granat bo to jest chore myślenie . Jeżdząc samochodem do pracy też mogę zabić w końcu pieszego który np wtargnął na jezdnię i wcale nie będzie to moja wina . Tak napisał kolega powyżej nie przedmiot jest winny a człowiek i jego zachowanie . pozdr.

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
tak ale cyrklem czy nawet nozem jest troche trudniej zabic czlowieka niz np pistoletem...


Nie prowadzę polemiki z idiotąneutralny
Miej troszeczke rozumu,nie pisz glupotneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~X\'s & O\'s
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Nie prowadzę polemiki z idiotąneutralny
Miej troszeczke rozumu,nie pisz glupotneutralny


Jesteś ostrożny i wiesz,że trzeba być uważnymok

 
 
 
 
~~X\'s & O\'s
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 16:11  
Cytuj
A teraz coś dla spartana88wykrzyknik

Rydzykowe Wino

Obrazek

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »