NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Przeglą Auta,
Posty: 3
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 11:16  
Cytuj
Witam poszukuję w Stalowej mijesca gdzie można podbić dowód rejestracyjny bez wiekszego sprawdzania auta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 11:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 11:50  
Cytuj
co nikt nie robił przeglzapytanieądu swojego auta???zapytaniezapytaniezapytaniezapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 12:20  
Cytuj
Może robił ale nie miał rzęcha takiego żeby musiał kombinować na przeglądzie z podbiciem dowodu więc nie może Ci doradzić. Wiem że bez sprawnej jednej żaróweczki STOP-u podbiją Ci na PKS-ie naprzeciwko cmentarza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 12:22  
Cytuj
robił i to nei raz ale to nie temat na forum.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 12:29  
Cytuj
Ja roiłem przegląd i gdy coś było nie tak to usuwałem usterkę/i i można dalej jeździć.
A Ty co, nie chcesz wiedzieć jakim autem jeździsz? Albo już wiesz że to złom ale i tak jeździć będziesz.
Proponuję podnieść poziom wiedzy technicznej, a przy okazji zobaczyć zdjęcia z różnych wypadków, gdzie niesprawne samochody były przyczyną wypadków.

Ja tam wolałbym wiedzieć że mój samochód ma jakieś dolegliwości. Wtedy mozna je usunąc.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 13:17  
Cytuj
wysłałem ci pw co i jak.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 14:12  
Cytuj
W PKS-ie to sprawdzają najsolidniej i na Fiacie, a tak raz dwa trzy dawaj 100zł to (nie nie będę złośliwy)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Wrz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 15:12  
Cytuj
Witaj jest taka jedna stacja diagnostyki gdzie nikt sie niczego nie czepia.To jest w Nisku na przeciwko Jednostki Wojskowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 15:27  
Cytuj
witam
dzieki wszystkim za odpwiedzi, a takim jak Heruur to proponuję nie pisać postów, jeżeli nie mają ochoty pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 18:02  
Cytuj
Może właśnie miał ochotę Ci pomóc. Jeśli chcesz jeździć niesprawnym samochodem, który może zabrać życie człowiekowi, to na własną odpowiedzialność. Ale zastanów się, poczytaj posty o ludziach, którzy już nie mogą się wypowiedzieć w tym temacie, a bardzo by chcieli. I o ich najbliższych, którzy niesamowicie cierpią. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 21:28  
Cytuj
Guzik prawda.
przegląd w pl to żart sprawdzaja hamulce, swiatła i amortyzatory.
Amortyzatory wylane ale wyatrte do sucha mieszczą sie w tolerancji i przechodzą przegląd - sprawdzone. Więc o czym my mówimy wziąłem kiedys auto wyszło na trzesawce że jest super a tu zawieszenia nie było.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Guzik prawda.
przegląd w pl to żart sprawdzaja hamulce, swiatła i amortyzatory.
Amortyzatory wylane ale wyatrte do sucha mieszczą sie w tolerancji i przechodzą przegląd - sprawdzone. Więc o czym my mówimy wziąłem kiedys auto wyszło na trzesawce że jest super a tu zawieszenia nie było.


Czuczu nie zaśmiecaj kolejnego forum swoimi złotymi myślami to że wytarłeś amortyzatory przed przeglądem i udało ci się oszukać diagnostę znaczy że oszukałeś sam siebie
Nie udzielaj rad gościowi jak skorumpować diagnostę bo nie wiesz czym jeżdzi i być może któregoś dnia jadąć z naprzeciwka zjedzie na twój pas bo mu np.wyskoczy swożeń wahacza
Daleko nam do niemieckiego TUV ale powinniśmy kierować się rosądkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 20:29  
Cytuj
Niechce zaczynac nowego tematu wiec napisze tu smiech2 gdzei w Stalowej można wyregulować sobie światła w samochodzie ? umiech z góry dzeikuje za udzielone odpowiedzi umiech

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Niechce zaczynac nowego tematu wiec napisze tu smiech2 gdzei w Stalowej można wyregulować sobie światła w samochodzie ? umiech z góry dzeikuje za udzielone odpowiedzi umiech


Automobilklub koło cmentarza ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »