NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fotograf na wesele,
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 16:31  
Cytuj
Proszę o namiary godnych polecenia i sprawdzonych fotografów mogących wykonać zdjecia ślubne, w kościele, na sali i plener.

Narazie rozmawiałem z panem Radeckim,

jest jeszcze dobry pan Popowicz,

Kogo polecacie Wy z własnego doświadczenia?

No i video-filmowanie kogo sprawdzonego polecacie ?


Z góry dzięki Darek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 16:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 19:00  
Cytuj
Jeśli szukasz naprawde dobrego fotografa to polecam
p/ Piotra Radeckiego, takich zdjęć jak jego nie znajdziesz u nikogo w Stalowej.

Co do reszty polecam Studio ArtMedia - http://www.studioartmedia.pl/

Całą oferte znajdziesz na stronie
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2009r. 21:57  
Cytuj
Ja osobiście robiłam zdjęcia u Pana Popowicza zdjęcia są świetne. Poza tym jeśli chodzi o video to jest super kamerzysta w Nisku Pan Andrzej Bajek. Ten kamerzysta ma kilku pracowników i też może robić zdjęcia ale jak ja go rezerwowałam, a było to rok przed ślubem to już miał wszystko pozajmowane. Więc udało mi się kamerę załatwić od niego. Polecam naprawdę warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 12:50  
Cytuj
Ja osobiście polecam Popowicza. Moje rodzeństwo korzystało z jego usług na swoje zaślubiny i są bardzo zadowoleni. Efektem tego jest też fakt, że i ja mam go zamówionego na swój ślub.
Co do innych fotografów, to raczej nie mogę się wypowiedzieć. Jak wraz z narzeczoną szukałem fotografa, to spodobało nam się portfolio jeszcze jednego fotografa (nie pamiętam nazwiska, ale był chyba z ul. Okulickiego), jednakże zadzwoniliśmy i był po prostu nieco droższy, a w cenie dawał mniej zdjęć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 14:21  
Cytuj
Ja polecam fotografa www.photo24.pl - ostatnio robil zdjecia dwojce moich znajomych.
Taki pieknych zdjec nie widzialam.
Cos innego nie szablonowego.

Ogladalam tez niedawno zdjecia Popowicza - nic nadzwyczajnego - wkolo wszystkim klepie te same nudne ujecia.
A zdjecia z kosciola to porazka calkowita.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
Proszę o namiary godnych polecenia i sprawdzonych fotografów mogących wykonać zdjecia ślubne, w kościele, na sali i plener.

Narazie rozmawiałem z panem Radeckim,

jest jeszcze dobry pan Popowicz,

Kogo polecacie Wy z własnego doświadczenia?

No i video-filmowanie kogo sprawdzonego polecacie ?


Z góry dzięki Darek


Witam
Darek sprawdz sobie skrzynke na stalowe miasto, masz tam oferte dotyczącą fotografa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 22:38  
Cytuj
a więc tak: popowicza nie polecam, pstrykał foto u moich znajomych, sztampowe, twarde rzemiosło, chłopak nie ma polotu albo rutyna już go uśpiła. moje wesele to juz bylo ho ho...ladnych lat i pstrykał fotki kazek z rzeszowa, naprawdę extra - polecam człowieka aczkolwiek nie wiem czy jeszcze czynny zawodowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 23:24  
Cytuj
macioski odczytałem już wcześniej, z poleconym przez Ciebie kamerzystą rozmawiałem i jestem umówiony na zobaczenie przykładowego filmu, fachowiec pewnie z niego dobry bo prócz Ciebie polecił mi go jeszcze ktoś. do Mariusza foografa nie mogę znaleść kontaktu na necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 10:42  
Cytuj
Co do popowicza to kiedyś był super.
Natomiast teraz niestety wypalił się każdce zdjecie takie samo tylko twarze inne.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 11:25  
Cytuj
Witam.
Nie wiem kiedy Popowicz byl super !
Zawsze robil kicz i dalej tak robi.

A z kamerzystom to dopiero bedzie problem - bo w naszym rejonie to sama amatorszczyzna jest.

Tak po za tym to polecam stronke http://www.kameruni.com/ - troche o kamerzystach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 11:36  
Cytuj
Mam szwagra który kameruje ale nie chce podawac bo bedzie że reklama.
Tyle że on to robi okazyjnie ale przynajmniej nie robi standardowych filmó jak taki jeden z niska z tysiąclecia. Widzialem kilkanascie kaset kazda identyczna .

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 11:53  
Cytuj
Jacek ten z niska to jest wybitny - moze chodzi ci o tego 2 w jednym (kamerzysto/fotografie) co ubiera sie jak burak ?

Tak po za tym to widze ze niektorzy tutaj podaja (niekoniecznie w tym temacie ale w innych o fotoggrafii slubnej) jakies numery telefonow do jakichs "profesjonalistow" - to ja powiem tyle ze jak nie stac fotografa czy kamerzysty na strone internetowa z portfolia to juz to wystarczajaco swiadczy o nim jaki z niego "profesjonalista".

A nawet dac komus pare stówek zeby zrobil stronke - bo pare stowke to naprawde nie jest wydatek przy cenach sprzetu fotograficznego - bo nie mowie tutaj o jakims Canonie czy Nikonie z obiektywem zoomem KIT-owym - tylko o 2-3 dobrych jasnych obiektywach ktore pozwola nam fotografowac w kazdych warunkach (ciemne koscioly, sale weselne) i dac poprawnie naswietlone zdjecia bez uzycia lub z minimalnym uzyciem lampy blyskowej, ktora to calkowicie zabija klimat i powoduje to co widac na wielu tych tragicznych zdjeciach gdzie postacie sa jasne,a za nimi zaczynac sie noc.

Dzisiaj strone mozna nawet zrobic za free czy nawet zalozyc sobie bloga na ktorym mozna "pochwalic" sie swoim dorobkiem.
Tylko tez trzeba miec sie czym pochwalic.

LUDZIE uwazajcie na tych specow od kiczu ktorzy w naszym miescie i okolicach stanowia 99% fotografow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 13:03  
Cytuj
Wybitny kunszt pokauje Radecki, jednakże oferuje tylko 120zdjęć doskonałej jakości i nic poza tym chyba że jeszcze kilka za dopłatą, Popowicz natomiat ma dobre portfolio, cenowo podobnie ale daje 100zdjęć obrobionych + wszystkie inne jakie wyknonał, ciekawie robi jeszcze zdjęcia gość z Niska p. Gumiela.

dobrze rozreklamowanym kamerzystą jest p. Hachaj ale cenowo doroższy od konkurencji ale ponoć ogląda się wesele jak dobry film.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 14:29  
Cytuj
Witam.
Ja akurat przez ostanie 2 miesiace przegladnalem portfolio wiekszosci fotografow z okolic i jedynie bardzo dobry poziom zdjec reprezentuje fotograf Radecki i www.photo24.pl.

Naprawde piekne zdjecia zwlaszcza plenerowe sa i u jednego i u drugiego chociaz zdjecia z kosciola i sali ladniejsze robi fotograf ze strony www.photo24.pl.

Ja osobcie nie wiem co ludzie widza w zdjeciach tak reklamowanego Popowicza - przecezi takie zdjeica jak http://www.popow(...)=10&tn=1 oraz http://www.popow(...)g=7&tn=1 i wiekszosc innych to nei zmona nazwac ze sa obrobione - przeciez to jest kicz jakich malo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 17:01  
Cytuj
Aha dodam też że strona internetowa nie jest wyznacznikiem. Bo często jest tak że ktoś ma super strone a fotki denne a znam fotografa który jest artystą i nigdy nie ma czasu by strone zrobic a fotk irobi dobre 5 lat i sa super.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 20:02  
Cytuj
Zgadza sie chociaz czesciowo - bo miec chociazby byle jaka strone to co innego niz jej wogole nie miec.

Nie strone ludzie powinni oceniac ale portfolio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 20:37  
Cytuj
nie chcę Cię Gniewnyr zasmucać ale 5 z tych odpowiedzi pochodzi od tej samej osoby (IP) choć pod różnymi ksywkami....nie wiem co ta osoba ma na celu ale .... chce widocznie kogoś polecić a drugiemu zepsuć opinię....może to moje domysły ale na to mi tu wygląda

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 20:47  
Cytuj
tak myslalem ze nieznana striona a jakos kazdy zna sciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 21:09  
Cytuj
Anulka dlaczego zniechecic czy obrazic ?

Doradzic !

Bo niestety nie kazdy sie zna na wszystkim i "niby moze mu sie cos podobac" ale jak pozniej takie osoby pokaza zdjecia znajomym to spotkalem sie z takimi sytuacjami ze oczywiscie oni przytakna ze super zdjecia itp - a za chwile jak nie ma tych co pokazuja zdjecia to kazdy sie smieje itp.

Polecic moge tez innych fotografow na ktorych trafilem szukajac dla siebie ale ze Stalowej malo kto by zaplacil takie sumy np. 3500-5000 zl za 80-100 zdjec.
Np. www.kubacichocki.pl , www.pieknydzien.pl i wiele innych.

Pod tymi linkami mozna zobaczyc jak wygladaja piekne zdjecia, a nie kicz ktory mozna zobaczyc na prawie wszystkich wystawach u stalowowolskich i okolicznych kiczmenow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 21:19  
Cytuj
arturo odpowiedz sobie sam bo z pewnością ktoś kto czyta pomyśli co innego niż ktoś kto czytając widzi że przedstawiąjące się osoby to 3w1.... wtedy przeczyta to z innym sensem... np.dla jednego to 10 różnych zdań a dla mnie tylko 6...jest różnica??? i o to mi tylko chodzi a kogo sobie polecacie to mi rybka...nawet Radecki mi lata tak samo jak Popowicz tylko po co robić coś z niczego? ukryta reklama? czy krypto?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 21:54  
Cytuj
Anulka: W sieci skad mam internet jest ponad 1000 komputerow i z tego co wiem to kazdy standardowo korzysta z tego samego adresu ip, tylko jak ktos chce to sobie moze skonfigurowac polaczenie przy ktorym laczac sie za kazdym razem ma przydzielany inny adres ip.

Wiec jakbym mial robic cos takiego o co mnie podejrzewasz wierz mi skorzystalbym z tamtego polaczenia i za kazdym razem mial inny adres IP.

A nastepnym razem pisz na temat - bo moderatorzy sa od tego zeby pilnowac porzadku w tematach a nie samemu robic zamieszanie.

Wlasnie dlatego nie raz nie chce mi sie juz czytac tego forum bo za duzo jest off-topow.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 22:39  
Cytuj
arturo ja pisałam do Gniewnyra i na temat to raz ... a dwa - nie pisałam nic konkretnie o żadnej z wypowiadających się tu osób.... a trzy - WINNY SIĘ TŁUMACZY więc....to tyle co mam do napisania w tym temacie

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
arturo ja pisałam do Gniewnyra i na temat to raz ... a dwa - nie pisałam nic konkretnie o żadnej z wypowiadających się tu osób.... a trzy - WINNY SIĘ TŁUMACZY więc....to tyle co mam do napisania w tym temacie



W cale nie wydaje mi się, aby Anulka mąciła, a wręcz przeciwnie jest zawsze bardzo pomocna. Ja mam swoje zdanie o każdym z poznanych fotografów i dobrze przejrzałem ich prace, www.photo24.pl. – też umiech Pytam na forum bo jestem Ciekawy opinii innych a w szczególności tych którzy mają już za sobą ślub, wesele i są zadowoleni z usług fotograficznych bądź nie. Wydać 1200 +/- 200 jest łatwo ale być zadowolonym to inna bajka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2009r. 10:46  
Cytuj
Zagadza sie wydac ponad 1000 to nie sztuka.
Taka sytuacja byla u mnie kilka lat temu i ze zdjec nie jestesmy z mezem zadowoleni.

Jesli chodzi o teog fotografa photo24 to widzialam album u znajomych - i oni sa baaardzo zadowoleni. Mi takze zdjecia strasznie sie spodobaly, nie to co moje :(
Ale kilka lat temu nie bylo takiego wyboru fotografow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 10 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2009r. 13:50  
Cytuj
Każy pisze o Popowiczu, Radeckim, a nikt nie napisał o Foto-Mimozie, tam też robią fotki i z tego co wiem są zamówienia, ale jakie zdjęcia nie wiem:(.

dupcia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »