NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
lokalna sitwa trzesie porami?,
~~jestem ze Stalowej Woli
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 21:20  
Cytuj
Obserwuje to forum od dluzszego czasu. I jedno jest oczywiste: obecny uklad w Stalowej Woli boi sie ewidentnie Kotulskiego. Sposob w jaki jest on atakowany i intensywnosc tych atakow wskazuja na to, ze bez watpienia ten facet jest zagrozeniem dla lokalnego establishmentu. Szlezak krytykowal zaciekle 4 lata temu Rzegockiego, zarzucajac mu korupce, mowiac o ukladzie w Stalowej Woli. Przez 4 lata nie slyszalem nic z jego ust o wspomnianym "ukladzie", Rzegockiemu tez nic wielkiego nie wytknal. Tak czy inaczej w panstwie prawa ktorys z nich zostalby pociagniety do odpowiedzialnosci: Szlezak za pomowienia albo Rzegocki za rzekome przekrety. Dzis jesden i drugi ubiega sie o fotel prezydenta Stalowej Woli. Ktory z nich jest mniej wiarygodny? A fakt, do jakich metod uciekaja sie niektorzy w obecnych wyborach, vide sprawa zatrzymania Kotulskiego przekracza wszelkie standardy. Esbeckie metody rodem z PRL. Wstyd!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 21:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lis 2006r. 22:10  
Cytuj
e tam ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 03:41  
Cytuj
Mylisz sie ja rowniez jestem ze stalowje woli i obserwuje to forum od niemal 4 miesiecy i jedyne czego sie obawiam to glupota kotulskiego i jego szajki, jesli ten czlowiek wygraby wybory to tragedia dla miatsa i jego totalny upadek, kolejny niewyksztalcony glupol o skolonnosciach alkoholika pcha sie do wladzy, to jest tragedia dla miasta i to jest najwieksza moja obawa, ju mi jest nawet obojetne kto z tej pozostalej osemki zostanie prezydentem byle tylko nie glupek i pijak kotulski

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 12:51  
Cytuj
A ja wam mówię ze Janusz Zarzeczny powinien zostać prezydentem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 13:48  
Cytuj
hmm nie wiem czy sie nadaje ale nie bede sie wypowiadal na jego temat bo nie znam jego dokonan, jedynie ze sluchu. Dla mnie obojetnie kto byle nie ten nierób i pijak bez wyksztalcenia kotulski

 
 
 
 
~~<
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 15:34  
Cytuj
Mówiąc o Kotulskim że jest nierób i pijak chyba sie zagalopowałeś z tym swoim prostackim językiem!!! Spójrz w lustro bo chyba u ciebie jest cos na rzeczy jeśli chodzi o lenistwo, brak rozumu i używki!!!Jakiś strasznie prosty z ciebie facet sądząc po wpisach twojego autorstwa!!!A może jesteś człowiekiem który siedzi w obecnie panujących układach biznesowo-towarzyskich, które od lat wstrzymują rozwój Stalowej Woli????????

 
 
 
 
~~Desmodeusz
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 16:10  
Cytuj
Masz racje szanowny przedówco, to napewno lachociąg Szlęzaka inaczej nie walczyłby tak zajadle. To typowe dla tych pederastów, zajebanych żołnierzyków z rozjebanymi dupami

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lis 2006r. 18:41  
Cytuj
"

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »