NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Akt niemocy pokolenia młodych , jw.
~~
ff
Wysłany: 16 Lis 2006r. 23:39  
Cytuj
a kana to co nie budynek kościelny? skąd ten język "poczciwe" osoby, spadła Ci ta cegła na głowę?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2006r. 23:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lis 2006r. 23:42  
Cytuj
a wiesz ile złego kiedyś mówił Frankowski na Sagatowską, wiesz dlaczego? zresztą Warchołowi także to się zdarzało...

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~Lucjusz Nadbereżny
ff
Wysłany: 16 Lis 2006r. 23:49  
Cytuj
Czy ja kogokolwiek neguje że czegoś nie zrobił?,czy ja mówię że zrobiłem od kogoś więcej? widocznie dla niektórych zrobiłem więcej i dlatego oddali na mnie swój głos. A wy szanowni obrońcy demokracji przed PiSem jakoś zrozumieć tego nie możecie. 12 listopada był czas na ocenę tego co ktoś zrobił jak się zachowywał jak podchodził do ludzi. Dla was często tylko ważne jest to że chodnik jest nowy, fakt sprawa bardzo ważna, ale czasem ważniejsze jest to żeby na tym chodniku ktoś powiedział Ci dzień dobry i się do Ciebie uśmiechnął. Ucinam te rozmowy i tak jak pisałem wcześniej jeśli macie odwagę proszę o wcześniejsze podanie nazwiska imienia i spotkanie osobiste: lucjusztn_(at)_poczta.onet.pl


Pozdrawiam po raz ostatni, więcej nie włączam sie w polemikę, czekam na konkretne propozycje konkretnych rozmów o konkretnych sprawach miasta a nie personalnych potyczkach o wyznanie kandydatów, rodzinę kandydatów itp.

Z podziękowaniem dla tych którzy mi zaufali
- Lucjusz Nadbereżny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lis 2006r. 23:50  
Cytuj
a spadaj twardogłowyumiech

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 17 Lis 2006r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
a spadaj twardogłowy


bardzo konstruktywny komentarz... gratuluje polotu!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lis 2006r. 00:50  
Cytuj
a od kiedy komentarze mają być konstruktywne, facet całkiem odleciał, pisze takie głupoty, że może u Rydzyka miałby sznse zaistniećgood

 
 
 
 
~~przez 4 lata nic się nie zmieni-elektorat jaki był taki bedzie
ff
Wysłany: 17 Lis 2006r. 11:20  
Cytuj
"Jeśli chodzi o moją mamę to od 10 lat prowadzi w kościele różaniec przede mszą, ale tak naprawdę to ja ten różaniec prowadzę zapowiadając tajemnicę, to ja przez 10 lat codziennie służę do mszy i zawsze staram się pomagać tym którzy mają jakiś problem przy kościele, to ja prowadzę grupę ministrantów."

P.Lucjusz:

Ludzie po kilka lat pracuja społecznie,z dziećmi,młodzieżą organizuja różnego rodzaju imprezy,działają czynnie politycznie ale nie sa ministrantami i nie organizują różańca i za to dostają po dużą karę jaką jest brak głosów!!!
Poprostu ludzie tego niezauważają.
Trzeba to mocno zanaczyć i powiedzieć.

"Nie tylko Kościół zdobi człowieka."

Ale jak widać w naszym społeczeństwie jest odwrotnie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lis 2006r. 11:34  
Cytuj
nieźle gościu odjechany, co nie? i takie typy hehe mają podejmować jakieś decyzje dla nas http://www.stalo(...)zony.gif

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2006r. 00:46  
Cytuj
Mientus naprzeciwko tego Lucjusza to gość okumiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2006r. 15:31  
Cytuj
ciekwae czy prawy i sprawiedliwy moherek Lucjusz zapłacił za miejsce na słupach ogłoszeniowych wywieszając swoje plakaty z podziękowanie. Prawość i Sprawiedliwość to nie to samo co uczciwość wydaje mi sięumiech zresztą uczy się od starszych "prawych i sprawiedliwych"

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2006r. 16:24  
Cytuj
Nasz Lucek jest tak prawy i sprawiedliwy i nie miesza spraw koscielnych z polityka, ze jego geba straszy do tej pory na pierwszych slupach w drodze do i z kosciola Opatrznosci Bożej. Oj Lucek niby ty taki prawy katolik co sie brzydzi wykorzystywaniem kosciola do celow politycznych ale cos mi sie wydaje, ze to wszystko to tylko na pokaz a rzeczywistosc jest troche inna.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lis 2006r. 20:52  
Cytuj
Ku...a co za mocher, sorry ale w przychodni koło HSW przyjmuje lekarz .... dla takich ludzi.

 
 
 
 
~~Lucjusz Nadbereżny
ff
Wysłany: 19 Lis 2006r. 23:54  
Cytuj
słupy zostały opłacone w mdk. Niewierzącym mogę na maila przesłac dowód wpłaty umiech

Lucjusz Nadbereżny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 00:22  
Cytuj
a gargaś i sagatowska zapłacili ochronie środowiska za wieszenieumiech się na drzewach?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 00:22  
Cytuj
a gargaś i sagatowska zapłacili ochronie środowiska za wieszenieumiech się na drzewach?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 00:25  
Cytuj
niewierzącym nie wysyłaj księdzaumiech a wyborcom wystarczyło opłacić ogłoszenie w ogłoszeniach duszpasterskich i wywiesić na tablicy ogłoszeń, bo innych wyborców moherze nie masz a nie śmiecić bzdurami na mieście

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 03:00  
Cytuj
Lucek, jak ty myslisz slup ogloszeniowy z latarnia to chyba cos z toba nie tak. Moze bys tak posprzatal po sobie ten swoj syf wyborczy, a nie twoja gemba mnie straszy idac do kosciola i to wcale nie sa slupy wyborcze tylko latarnie oswietleniowe wiec nie chrzan mi tu wielki panie radny, ze to slup. Lucek Zbereżny czy Lubieżny, krecone wloski, buziaczek lekko misiowaty to nie ty, KWW PiS??? Pucujesz sie tu po forach ile to ty nie narobisz, a nawet po sobie posprzatac nie potrafisz?? CZy moze czekasz aż ktos inny za ciebie to zrobi bo ty swoich radnowskich lapek nie chcesz sobie pobrudzic?? Ej lucek lucek co tu sciemniasz :/

 
 
 
 
~~Lucjusz Nadbereżny
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 10:59  
Cytuj
moja odpowiedz o dowodzie wplaty dotyczyla podziekowan wywieszonych na slupach mdk. jesli chodzi o moje plakaty na latarniach to do grudnia mam czas je zdjac, zrobie to jednak w tym tygodniu.

Pozdrawiam Lucjusz umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Lis 2006r. 12:58  
Cytuj
Najbardziej przykrym w tym wszystkim jest fakt, że jako żywo przedstawiciele kościoła dopuszczają się w rzeczywistości wspierania swoim autorytetem jednej partii, a co za tym idzie negowania innych. Auytorytet póki co na podkarpaciu dosyć mocno uważany. Smutne to, ale niestety prawdziwe. Więc jeżeli przyjąć tezę głębokiej wiary owych przedstawicieli w superpredyspozycje do stanowienia ludzi pisu, to owa wiara przekładać się nie jest w stanie na szarych obywateli, "wyborców uczestniczących w życiu kościoła".
Tak więc elektoratem pisu niestety są w/w wyborcy, uważający za słuszną jedynie rację przedstawicieli kościoła, co świadczy oweszem o ślepym zaufaniu ale nie o konstruktywnym i samodzielnym podejmowaniu decyzji.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Lis 2006r. 00:27  
Cytuj
jak mamy takich wiecej radnych jak poczciwy ministrant lucjusz to będą ładne jajaumiech

 
 
 
 
~~yeahhh
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 02:26  
Cytuj
Ludzie,czy wy jestescie normalni?
Ale pieprzycie...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 20:06  
Cytuj
nie no co ty jedynym "normalnym" jestes tutaj ty smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 22:32  
Cytuj
lucek dał głos na sesji w poniedziałek?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 23:25  
Cytuj
pierwsza sesja opiera sie na wyborze przewodniczacych nie ma na tej sesji zadnych wolnych wnioskow ani zabierania glosow...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Lis 2006r. 07:45  
Cytuj
to zabraniają wypowiedzi np w ocenie kandydatów na stanowiska? pierwsze słyszę

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »