NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ukraina - ciuchy,
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 15:14  
Cytuj
Witam czy ktos moze kiedys jezdzil na ukraine i przywozil z tamtad orginalne ciuchy typu puma i adidas?? Jakie sa tam ceny , gdzie je mozna dostac i czy obcokrajowiec kupi je w tanich cenach czy sa tak jak dla nas polaków wyzsze??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 23:32  
Cytuj
co do Ukrainy to kupowalem buty w Kijowie wyglądaly ladnie ale to nie orginal te w naszych sklepach ten sam model inne szczególy niby nic kto sie kapnie tam kupisz w sklepiku buty za 300hrywien w StW za 500Pln ten sam model mam bluze orginalną Umbro kupioną za barszcz juz jej nie nosze ma flage Angli jeszcze kupioną na Ukrainie przde wielką falą imigracji z Polski na wyspy poprostu juz kaszana nosic ciś takiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 00:14  
Cytuj
ale wlasnie kolego to nie dla mnie tylko znajomego... chce pojechac i zrobic wieksze zakupy tam bo jest niby taniej... mowi ze niby we lwowie na bazarze sa tanie ale nie jest pewny i chce to potwierdzic... bo niby ludzie tam jada i buty kupia za 30 zl czyli za ok 90 hrywien... wiec wiesz przebitka jakas jest a praktycznie nie widac tak golym okiem ze to nie orginalneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 08:08  
Cytuj
Golym okiem nie widac ale czy tylko wyglad sie liczy ?
Po miesiacu wygld zdecydowanie zmieni sie a material z jakiego sa wykonywane te pseudo adidasy pzsostawia wiele do zyczenia
Wiem bo kiedys kupilam takie buty , rozpadly sie po miesiacu
ja jestem za biedna aby kupowac tanioche

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 14:38  
Cytuj
dorota68 a gdzie ty to kupowalas??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:12  
Cytuj
Na Ukrainie pewnikiem wszystko tansze ,jesli to naprawde oryginalne rzeczy to pewnie warto ...
Ja kupilam buty na bazarze na Slowacji wygladaly identycznie z orginalnymi ,ale w tarkcie eksploatacji okazalo sie ze farba sciera sie podeszwa odchodzi zadnej reklamacji bo gdzie do kogo echh ,,,

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:21  
Cytuj
w decathlonie np w Lublinie można kupić na wyprzedaży naprawdę tanio markową odzież i obuwie.. po co jechać na Ukrainę i kupować nic nie warte podróbki, a jeszcze przy okazji przekręcą Cię na kasie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:32  
Cytuj
a i jeszcze jedno mam kolegę który kupował na Ukrinie , oczywiście na handel tą niby markową odzież ale nigdy nie widziałem żeby sam był w to ubrany umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 23:06  
Cytuj
przy granicy np. w Mosciskach to jest na granicy z Medyką kupisz sam badziew tak jak pisze Dorota ja pisalem ze markowe ciuchy w Kijowie są dużo tansze no ale tu jest więcej speców co nos tylko wychylili do Lwowa bo dalej to by sraczki dostali i opowiadań by mieli przy piwie przez pól roku jacy oni Globtroterzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 00:04  
Cytuj
kolego leonsio ale po co tak daleko pomykac i robic tyle kilosow jak mozna przy granicy to kupic tez za smiesznie pieniadze...jak by to bylo dla mnie to bym i tak w tym nie chodzil ale chcialem dowiedziec sie kumplowie temat... bedzie chcial to sprzedawac to bedzie sprzedawal a jedynie zaoszczedzi czas i pieniadze na paliwo ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 22:57  
Cytuj
Ciuchy i buty z UA zdecydowanie odradzam , mialem okazje kupić kilka rzeczy , w Samborze i Lwowie , głównie podróbki markowych producentów , jakość fatalna , sprawdza się powiedzenie "co jest tanie to jest drogie " odradzam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2009r. 09:41  
Cytuj
Dużo ludzi nie potrafi zrozumiec tekstu pisanego.
Wybierzcie się w głab ukrainy do markowego salony Adidasa i Zobaczcie ceny 30-40% niższe niz w polsce. Nawet na Węgrzech Buty są tańsze o 20-30%.

A jak już brać cicuhy to z Usa cen Adidasa na wyprzedaży nic nie pobije kolega wozi to na torby z usa i jak jest wyprzedaż T-shirty z 20 na 5 dolarów i zawsze w polsce zejdą.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2009r. 14:28  
Cytuj
kolego ale gdzie jest usa a gdzie ukraina;p lepiej sie oplaca jechac na ukraine bo blizej. a jak sie w tym nie bedzie chodzic to mozna kupowac . czyli mowicie koledzy ze we lwowie sie spokojnie cos tam kupia;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 27 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Dużo ludzi nie potrafi zrozumiec tekstu pisanego.
Wybierzcie się w głab ukrainy do markowego salony Adidasa i Zobaczcie ceny 30-40% niższe niz w polsce. Nawet na Węgrzech Buty są tańsze o 20-30%.





Niestety ale kolega nie ma racji. Miałem przyjemność być na Ukrainie i sam wiem jak to wygląda. Tam co jedyne jest tańsze to alkohol i papierosy. Nawet jak byłem na bazarku to widziałem podróbki, które byłe droższe niż te ze stadionu, a jakość też pozostawiała wiele do życzenia. W takich prawdziwych sklepach firmowych to buty takie same jak i u nas ale ceny z kolei większe. Także podsumowując nie jest tam tak kolorowo jak sie niektórym wydaje.

Take Up The Sword Of Justice
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 14:29  
Cytuj
jak przeliczasz złotówk ina euro i z euro na hrywny opłaca sie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 22:03  
Cytuj
czyli oplaca sie wkoncu koledzy jechac na ta ukraine?? da sie na tych ciuchach cos zarobic??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2012r. 23:36  
Cytuj
widze koledzy ze juz ten temat byl poruszany dlatego nie zakladam nowegoumiech za tydzien jade do lwowa na meczyk i weekend przy okazjiumiech i mam pytanie gdzie sa tam jakies tanie sklepy bazary itpumiech gdzie mozna znalezc orginalna odziezumiech ta prawdziwa i podrobkiumiech czy ktos sie orientuje mozeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2012r. 23:40  
Cytuj
i czy wiecie gdzie jest rynek KRAKOWSKI albo niejakie PIWDENNY we lwowieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Cze 2012r. 18:28  
Cytuj
Pomijam juz kwestie sciagania nic nie wartych podrobek (na granicy moga po prostu skonfiskowac), ale jesli chodzi o handel wiekszymi ilosciami to trzeba doliczyc jeszcze odprawe i clo jesli spoza UE czy to ukraina czy usa). A ceny oryginalow sa na tyle dobrane na swiecie ze zadne kupowanie w sklepach i sprzedawanie w innym kraju sie nie oplaca i sie na tym nic nie zarobi... A jak kolega taki trader to dlaczego sam sie nie orientuje w temacie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Paź 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 20:10  
Cytuj
co do zakupów na ukrainie to mam wachania samemu nigdy nie jedz jak ktoś był kilka razy mozesz jechać a ztamtąd są oryginały takie jak na hali targowej z tyłu od czarnuchów nie warto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2012r. 20:29  
Cytuj
nie jest taniej. jacku po tym co piszesz jestem przekonana ze w zyciu nie byles na ukrainie. ja tam jestem 2-3 razy w miesiacu i odziez jest drozsza niz w polsce. i mozesz przeliczac na euro, zlotowki, hrywny, jeny czy nawet skandynawskie korony a taniej nie wyjdzie. ja wiem ze ty masz kolegow kolegow oraz kolegow w kazdej branzy ktorzy sa podobnie jak ty wszechwiedzacy. urkaina nie jest tansza od polski, jedynie co to alko i fajki mozna tam kupic taniej. no i slodycze, w podobnej cenia ale duzo lepsze w smaku. markowa odziez drozsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 01:00  
Cytuj
Eksportuje na wschód m.in odzież.
Oryginalna odzież na wschodzie na biednym wschodzie jest droższa niż na bogatym zachodzie.
Tak jak my więcej płacimy za buty Nike od Niemca, tak Ukrainiec/Białorusin płaci więcej za buty Nike od Nas.
Popyt, podaż, polityka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 12:36  
Cytuj
do betty30
bardzo prosze kolezanke o porade bo mysle od dłuszego czasu zeby zajac sie handlem słodyczami z ukrainy EWENTUŁALNIE ODIEZA np nike itp ale mam mała wiedze na ten temat . czy Twoim zdaniem opłaca sie , jakie ceny sa tam ?BARDZO PROSZE O ODP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »