NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Dostęp do broni palnej?, \"Czy powszechna dostępność broni palnej rzeczywiście zwiększy bezpieczeństwo obywateli?\"
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 14:35  
Cytuj
Co by było, gdyby broń była powszechnie dostępna?


Policja zatrzymała dwóch nastolatków, którzy przy użyciu siekiery próbowali zastraszyć jednego z mieszkańców Kałuszyna – informuje serwis policja.pl.
Dwóch 15-latków, Maciej W. i Kamil P. włamało się nocą do jednego z domów w Kałuszynie. Właściciel domu jednak nie spał i, zaalarmowany przez hałas, udał się w kierunku drzwi, obok których zobaczył dwóch chłopców. Grożąc mężczyźnie siekierą zażądali oni papierosów. Doszło do przepychanki, po czym nocni napastnicy uciekli z mieszkania.

Policjanci zatrzymali już Macieja W. Funkcjonariusze w dalszym ciągu namierzają Kamila P., który kolejny raz uciekł z ośrodka wychowawczego – czytamy w serwisie policja.pl.

http://wiado(...)lne.html

O podobnych przypadkach można codziennie przeczytać.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 14:35  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 15:17  
Cytuj
Wyborca PO a co z dostępem do broni mają wspólnego 15 latkowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Wyborca PO a co z dostępem do broni mają wspólnego 15 latkowie?


To samo, co np. jazdę samochodem tatusia itd.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 22:37  
Cytuj
Obywatele państw będących kiedyś pod wpływem układu warszawskiego, nie mogą liczyć na przywileje jakie przysługują ludziom wolnym - mentalność rządzących i ich potomków nie prędko będzie pokonana przez rozsądek i logikę.
W Polsce do broni palnej mają bezproblemowy dostęp byli ubecy, milicjanci, ormowcy, zomowcy i tym podobni kolesie z lepszych rzędów na widowni.
Tak naprawdę to nie o to chodzi żeby mieć legalnie w domu pistolet, ale o to jak będziesz potraktowany przez "potomków rządzących" w przypadku kiedy zamordujesz bestialsko złodzieja, czy niedoszłego gwałciciela twojej matki, żony, córki. Czy potraktują cię gorzej niż jego samego, a na to wszystko wskazuje, i nie ma się na lepsze. Pozostaje nasza zaradność i wybór: albo krzywda w rodzinie albo odsiadka. Długa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2009r. 11:56  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 13:31  
Cytuj
A ja ciagle mowie nie ogolnemu dostepowi do broni.
Jak chcocby ten dziadek sprzed paru dni co wiatrowka ostrzelal dzieciaki. Mialby P-64 smiech2smiech2smiech2smiech2 to by szesc strzalow wypuscil.
Bron bynajmniej nie oznacza bezpieczenstwo, a juz na pewno nie wolnosc. W koncu nie zyjemy w buszu zeby sie bronic przed wydumanymi zagrozeniami. A jak ktos sie boi niech idzie do poradni zdrowa psychicznego, wylecza go z tej przypadlosci smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 20:20  
Cytuj
niestety ten dzadek nie strzelał wiatrówką a jedynie udawał że strzela - jest sprostowanie w sztafecie mlotek. A czy broń potrzebna jest tylko do obrony ? A może chcę sobie powiesić taką flintę na scianie jako eksponat . Pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 19:48  
Cytuj
Nie, nie, nie. Nasze społeczeństwo nie jest zbyt mądre, by im dać coś więcej, niż wiatrówkę.


Dla zabawy strzelali do ludzi
Gnieźnieńscy funkcjonariusze zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy strzelali wiatrówką do drzew, a później dla zabawy zaczęli celować w ludzi i przejeżdżające samochody.
Dyżurny policji został telefonicznie powiadomiony, że w okolicy skrzyżowania ulic Kleckoskiej a Poznańskiej w Gnieźnie, został postrzelony człowiek. Skierowany w tę okolicę patrol policji zauważył uciekających ze skarpy mężczyzn.

Jeden z nich miał przy sobie przedmiot przypominający wiatrówkę. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali dwóch sprawców w wieku 17 i 18 lat. Zabezpieczono też porzuconą w trakcie ucieczki wiatrówkę. Mieszkaniec Gdańska z raną postrzałową twarzy trafił do szpitala.

Do gnieźnieńskiej Komendy Policji zgłosił się również mężczyzna, który na swoim aucie miał kilka śladów po nabojach z wiatrówki. Sprawa jest w toku.

Za uszkodzenie ciała i narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi chuliganom nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

http://wiado(...)lne.html

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Nie, nie, nie. Nasze społeczeństwo nie jest zbyt mądre, by im dać coś więcej, niż wiatrówkę.


Te mondrala:Jak spowodować,aby nasze społeczeństwo więcej umiało,chciało umieć i potrafiło odróżnić„ziarno od plew”wykrzyknik
Rozwój ekonomiczny i społeczny jest rezultatem zarządzania. Można powiedzieć bez zbytniego uproszczenia,że nie ma krajów słabo rozwiniętych,są tylko kraje źle i nieudolnie zarządzane.
Tak piasł:Peter Drucker

CYTAT
jeden z nich miał przy sobie przedmiot przypominający wiatrówkę.


Obrazek
Z tego tez da sie strzelac zgadnij czymjezyk
A nie zabraniano sprzedawac choc czasy inne byłyneutralny

CYTAT
Do gnieźnieńskiej Komendy Policji zgłosił się również mężczyzna, który na swoim aucie miał kilka śladów po nabojach z wiatrówki. Sprawa jest w toku.


Jedyne slady jakie mógł mieć to po:kulce,lotce lub śrucieneutralny
Pokaz mi wiatrówke do której są naboje i jaki kaliber jest stosowanyneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
niestety ten dzadek nie strzelał wiatrówką a jedynie udawał że strzela - jest sprostowanie w sztafecie mlotek. A czy broń potrzebna jest tylko do obrony ? A może chcę sobie powiesić taką flintę na scianie jako eksponat . Pozdr



Wytlumacz mi co masz na mysli uzywajac slowa 'niestety'... Rozumiem, ze lepiej by dla Ciebie bylo gdyby faktycznie strzelal?? umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Wytlumacz mi co masz na mysli uzywajac slowa \'niestety\'... Rozumiem, ze lepiej by dla Ciebie bylo gdyby faktycznie strzelal?? umiech


Skoro słowo pisane do ciebie nie dociera więc zobrazkujęneutralny

Obrazek

Usera kolo1 przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymaćneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 12:28  
Cytuj
nie wiem czy sie smiac czy plakac...
wyjasnij, bos nie za bardzo sie popisal, nie za bardzo...

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 19:53  
Cytuj
Ragnarok kto się popisał to się popisał mlotekw poście z 25 sierpnia 13;31 napisałeś nieprawdę !!!lubisz się czepiać to wyjaśnię - w artykule SM i tak już dziadka z wiatrówka osądzono na podstawie nieprawdziwych informacji (Ty robisz to samo ! ) więc moje słowa "Niestety ten dzadek nie strzelał ..." są ironią do tej całej sytuacji -bo i tak przecież wszyscy go osądzili jakby rzeczywiście strzelał .Gdybanie raczej nie jest tu na miejscu a liczą się fakty . Ja jestem za dostępem do broni nie dlatego że się boję , a z chęci posiadania historycznego przedmiotu np.KBK wz.29 produkcji Radomskiej. Dzięki takim ślepo zapatrzonym obywatelom jak Ty w naszych muzeach nie ma eksponatów naszego Polskiego oręża którym walczyli nasi przodkowie bo wpierw niszczyli je zaborcy , a póżniej nasza kochana ludowa władza .Jak chce się wypowiedzieć w danym temacie rzeczowo to trzeba bardzo dobrze się do tego przygotować i spojrzeć na dany temat też pod różnymi aspektami - inaczej tworzy się stek głupot . To tyle co Ci mam do napisania bo widzę że dla Ciebie broń palna jest tematem ogólnym bez podziałów o jaką broń dokładne chodzi . Pozdrawiam - bez urazy Ragnarok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 09:38  
Cytuj
Ja jestem za dostępem do broni palnej, ma to swoje plusy, ma minusy ale ja jestem ZA.

Co roku niech by zgineło 2,3 osoby w wypadku z broni palnej, ale to wszystko. w wypadkach samochodowych rocznie ginie tysiące ludzi i jakoś nikt nie zakazuje jazdy samochodem, a umrzeć z broni uwierzcie lub nie, jest znacznie przyjemniej niż konając po wypadku.

Chodzi, głównie o zasadę i prawo własności. Mam broń i bandyta będzie się bał wejść na mój teren. mam broń i złodziej pomyśli 5 razy zanim wejdzie, mam broń i w razie ataku na moją rodzinę mam środki aby się bronić.

Prawda jest taka, że rządy boją się dozbrajać społeczeństwo, bo zrobiło by się nie ciekawie, gdyby ludzie się wkurzyli na ów rząd. Wielkim plusem tego typu przepisu jest fakt, że w razie wojny wzrasta obronność kraju. Wyobraźcie sobie nacierających Ruskich i naszych obywateli, którzy wiedzą, że Ruscy przyjdą palić plądrować, gwałcić i grabić...

Na pewno są minusy broni palnej, ale samochód w Polsce to narzędzie znacznie, znacznie niebezpieczniejsze.

Pozdrawiam komuszków.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 09:41  
Cytuj
I przy okazji...

CYTAT
Prawo do posiadania broni

W normalnych krajach - czy to będzie Irak czy USA (podaję skrajne przykłady) ludzie mają w domach noże, pistolety i widelce (widelcem też można zabić!).

W krajach faszystowskich broń się ludziom odbiera, bo faszyści nie mają do ludzi zaufania. Słusznie zresztą: przy takim ucisku podatkowym... Argumentem za odebraniem nam broni jest to, że można z niej zabić człowieka - i gdyby wszyscy mieli w domu rewolwery...

Otóż z pistoletu gazowego też można zabić. Ludzie mieli w domach takie pistolety. Zahamowanie przed pociągnięciem za cyngiel broni gazowej jest mniejsze, niż przy broni palnej - a mimo to nie słyszeliśmy o masowych postrzałach z tej broni! Co dowodzi, że nie byłoby by ich wiele, nawet gdyby każdy miał pod poduszką spluwę.

Ale uwaga: obecnie od posiadaczy broni gazowej i pneumatycznej zażądano przeprowadzenia kosztownych badań psychologicznych. I ludzie oddają posiadaną broń... Oddało już 80%!!!

Czy "Rząd" szykuje jakieś podwyżki i obawia się rozruchów? Chyba nie... Normalna biurokracja: urzędnicy chcą pokazać, że "dbają o bezpieczeństwo" - a psychiatrzy chcą trochę grosza zarobić...

Bandyci, zwłaszcza włamywacze, zacierają ręce i dziękują politykom.

Dziś czytam, że jakiś facet zadał żonie 44 ciosy nożem, wyrzucił przez okno z VI piętra, wsiadł w samochód i zgłosił się na policję. Być może gdyby miał pistolet, to by ją zastrzelił. Ale czy to by było dla nieboszczki gorzej?

A jakie są granice stosowania broni?


http://korwi(...)933555,n

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
Ragnarok kto się popisał to się popisał mlotekw poście z 25 sierpnia 13;31 napisałeś nieprawdę !!!lubisz się czepiać to wyjaśnię - w artykule SM i tak już dziadka z wiatrówka osądzono na podstawie nieprawdziwych informacji (Ty robisz to samo ! ) więc moje słowa \"Niestety ten dzadek nie strzelał ...\" są ironią do tej całej sytuacji -bo i tak przecież wszyscy go osądzili jakby rzeczywiście strzelał .Gdybanie raczej nie jest tu na miejscu a liczą się fakty . Ja jestem za dostępem do broni nie dlatego że się boję , a z chęci posiadania historycznego przedmiotu np.KBK wz.29 produkcji Radomskiej. Dzięki takim ślepo zapatrzonym obywatelom jak Ty w naszych muzeach nie ma eksponatów naszego Polskiego oręża którym walczyli nasi przodkowie bo wpierw niszczyli je zaborcy , a póżniej nasza kochana ludowa władza .Jak chce się wypowiedzieć w danym temacie rzeczowo to trzeba bardzo dobrze się do tego przygotować i spojrzeć na dany temat też pod różnymi aspektami - inaczej tworzy się stek głupot . To tyle co Ci mam do napisania bo widzę że dla Ciebie broń palna jest tematem ogólnym bez podziałów o jaką broń dokładne chodzi . Pozdrawiam - bez urazy Ragnarok.


Jezeli slowo nietstety jest dla Ciebie akcentem ironicznym to wspolczuje polonistom, ktorzy Cie uczyli umiech
Skoro informacja byla nieprawdziwa i sprostowana to ta druga ma zastosowanie, prawda? Sprostowania nie widzialem, bowiem sledze tylko stalowemiasto i nie mam czasu ani checi na wizyty na stronach lokalnych gazet.
Mhm, tak, jasne, to przeze mnie nie ma nic w muzeach umiech To ja decyduje co w nich ma sie znajdowac a co nie. W koncu one nie maja swoich kustoszy umiechumiech Wczoraj zreszta kazalem zlikwidowac stalowowolskie Muzeum Regionalne smiech2smiech2smiech2smiech2 (to jest ironia).
Nie uraziles mnie, a wrecz rozbawiles umiech
Pozdrowienia.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem za dostępem do broni palnej, ma to swoje plusy, ma minusy ale ja jestem ZA.

Co roku niech by zgineło 2,3 osoby w wypadku z broni palnej, ale to wszystko. w wypadkach samochodowych rocznie ginie tysiące ludzi i jakoś nikt nie zakazuje jazdy samochodem, a umrzeć z broni uwierzcie lub nie, jest znacznie przyjemniej niż konając po wypadku.

Chodzi, głównie o zasadę i prawo własności. Mam broń i bandyta będzie się bał wejść na mój teren. mam broń i złodziej pomyśli 5 razy zanim wejdzie, mam broń i w razie ataku na moją rodzinę mam środki aby się bronić.

Prawda jest taka, że rządy boją się dozbrajać społeczeństwo, bo zrobiło by się nie ciekawie, gdyby ludzie się wkurzyli na ów rząd. Wielkim plusem tego typu przepisu jest fakt, że w razie wojny wzrasta obronność kraju. Wyobraźcie sobie nacierających Ruskich i naszych obywateli, którzy wiedzą, że Ruscy przyjdą palić plądrować, gwałcić i grabić...

Na pewno są minusy broni palnej, ale samochód w Polsce to narzędzie znacznie, znacznie niebezpieczniejsze.

Pozdrawiam komuszków.


Samochody nie zostaly stworzone do zabijania. Bron palna a i owszem.
A gdyby jedna z tych '2,3 osob' byla osoba z Twojej najblizszej rozdiny nadal bylbys za?

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 18:41  
Cytuj
Ragnarok jeżeli nie znasz sprawy do końca to po co się wypowiadasz i oczerniasz ludzi ( np .tego 63 latka ? ).Twoje żałosne usprawiedliwienie że siedzisz tylko na SM i tylko z tej strony masz informacje utwierdza mnie w przekonaniu że masz przysłowiowe klapki na oczach .Czy Ty nie rozumiesz że oczerniłeś kogoś bezpodstawnie !Czy jeżeli Ciebie ktoś by oczernił w ten sposób nie był byś lekko mówiąc zły ? Co do twojej drugiej wypowiedzi "Mhm, tak, jasne, to przeze mnie nie ma nic w muzeach " - tak przez takich ludzi jak Ty którzy nie rozumieją do końca danego tematu a wypowiadają używając jednych i tych samych argumentów - Twój to akurat zabójstwa ( czy masz jakaś fobie ?) . Mógłbym dla przykładu przytoczyć ustawę o ochronie zabytków która tak na prawdę doprowadziła do tego że ludzie nie chcą ujawniać znalezionych przedmiotów historycznych . No ale po co mam o tym pisać ..... Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Ragnarok jeżeli nie znasz sprawy do końca to po co się wypowiadasz i oczerniasz ludzi ( np .tego 63 latka ? ).Twoje żałosne usprawiedliwienie że siedzisz tylko na SM i tylko z tej strony masz informacje utwierdza mnie w przekonaniu że masz przysłowiowe klapki na oczach .Czy Ty nie rozumiesz że oczerniłeś kogoś bezpodstawnie !Czy jeżeli Ciebie ktoś by oczernił w ten sposób nie był byś lekko mówiąc zły ? Co do twojej drugiej wypowiedzi \"Mhm, tak, jasne, to przeze mnie nie ma nic w muzeach \" - tak przez takich ludzi jak Ty którzy nie rozumieją do końca że przez pewne zapiski w ustawach jest tak że masze muzea mają bardzo ubogie zbiory . Mógłbym dla przykładu przytoczyć ustawę o ochronie zabytków która tak na prawdę doprowadziła do tego że ludzie nie chcą ujawniać znalezionych przedmiotów zabytkowych



Jak chcesz znalezc kogos zalosnego zalecam spojrzenie w lustro.
Skoro nie chca ujawniac to ich problem. Najczesciej robia tak dlatego, ze chca wiecej kasy. Przez zwykla chciwosc zatem.
Nie wiem tez o czym Ty kwekasz na temat zbiorow muzealnych - to nie ja stworzylem te ustawe wiec pretensje kieruj do parlamentarzystow a nie do mnie.
I bynajmniej nie oczerniam - powtarzam informacje medialna, ktora na sm nie byla sprostowana. Informacje regionalne mam tylko z tej stronki, nie mam ani czasu ani ochoty sprawdzac innych. A tu mam nasz grajdolek w pigulce. Jezeli Ty zas masz czas surfowac po necie w godzinach pracy to widac, ze lubisz sie obijac haha umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 18:51  
Cytuj
Napisałeś -"Jezeli Ty zas masz czas surfowac po necie w godzinach pracy to widac, ze lubisz sie obijac haha " .Po pierwsze Ja w pracy na necie nie siedzię - i znowu są z twojej strony pomówienia mlotek.Po drugie w necie wszystkiego nie ma jezyk,i trzeba czasami tyłek ruszyć od monitora .Twoja wypowiedż "Skoro nie chca ujawniac to ich problem. Najczesciej robia tak dlatego, ze chca wiecej kasy. Przez zwykla chciwosc zatem." - dowodzi tylko tego iż nie znasz tego zagadnienia ani przepisów które je regulują i organów które te przepisy wykonują . Chcesz błysnać swoją wiedzą - forum ODKRYWCA dział Identyfikacja , jak tam komuś pomożesz i określisz co dokładnie znalazł ,to błyśniesz w moich oczach - zaznaczam ze to nie miejsce gdzie się cytuje lub kopiuje i wkleja , tam trzeba naprawdę ruszyć głową . Jezeli tego dokonasz ja w następnym poście przeproszę Cię za moje wypowiedzi pod Twoim adresem - przyjmujesz wyzwanie ? Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2009r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Napisałeś -\"Jezeli Ty zas masz czas surfowac po necie w godzinach pracy to widac, ze lubisz sie obijac haha \" .Po pierwsze Ja w pracy na necie nie siedzię - i znowu są z twojej strony pomówienia mlotek.Po drugie w necie wszystkiego nie ma jezyk,i trzeba czasami tyłek ruszyć od monitora .Twoja wypowiedż \"Skoro nie chca ujawniac to ich problem. Najczesciej robia tak dlatego, ze chca wiecej kasy. Przez zwykla chciwosc zatem.\" - dowodzi tylko tego iż nie znasz tego zagadnienia ani przepisów które je regulują i organów które te przepisy wykonują . Chcesz błysnać swoją wiedzą - forum ODKRYWCA dział Identyfikacja , jak tam komuś pomożesz i określisz co dokładnie znalazł ,to błyśniesz w moich oczach - zaznaczam ze to nie miejsce gdzie się cytuje lub kopiuje i wkleja , tam trzeba naprawdę ruszyć głową . Jezeli tego dokonasz ja w następnym poście przeproszę Cię za moje wypowiedzi pod Twoim adresem - przyjmujesz wyzwanie ? Pozdr.


Bylem na tym forum ale wymaga loginu a nie chce mi sie tego robic. Opisz problem to podejme wyzwanie.
Nie interesuje mnie co ludzie robia ze swoimi starociami jakiegokolwiek pochodzenia, przypominam, ze watek dotyczy poszerzenia przepisow dot. prawa posiadania broni a nie regulujacych rynek zabytkow i przedmiotow o wartosci historycznej w Polsce. Znam tylko mentalnosc paru osob, ktore mialy bardzo wartosciowe stare rzeczy i opchnely je na czarno zamiast oddac na uzytek spoleczny. Wiec mam prawo sadzic, ze chodzi tu o zwykla chciwosc (kto da wiecej).
Nie wiem tez co robisz w pracy, jezeli nie siedzisz na necie to chwala Ci za to, przynajmniej starasz sie byc pozyteczny dla pracodawcy. Bylo to tylko pytanie kontrolne, nie majace nic wspolnego z pomawianiem.
Pozdro.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Opisz problem to podejme wyzwanie.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No prosze kolega ragnarok miejmy nadzieje że sie wykazeok

CYTAT
ze watek dotyczy poszerzenia przepisow dot.prawa posiadania broni a nie regulujacych rynek zabytkow i przedmiotow o wartosci historycznej w Polsce.


To ja założyłem temat i jesli ja oraz zarząd i moderatorzy
nie zwracamy uwagi ze kolo1 pisze Off-topic wiec nie ma problemuneutralnyA jesli tobie nie pasuje to nie wypowiadaj sie w tym temacieneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 19:21  
Cytuj
Przepraszam za to że odbiegamy od tematu .Ragnarok jak chcesz podjąć wyzwanie to moze być przedmiotem identyfikacji ta skrzynka której fotki przedstawił P.Żniwiarz . Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Opisz problem to podejme wyzwanie.


Obrazek
No prosze kolega ragnarok miejmy nadzieje że sie wykazeok
To ja założyłem temat i jesli ja oraz zarząd i moderatorzy
nie zwracamy uwagi ze kolo1 pisze Off-topic wiec nie ma problemuneutralnyA jesli tobie nie pasuje to nie wypowiadaj sie w tym temacieneutralny


Aha, wiec jak Ty zalozyles temat to masz prawo sie wp**przac w rozmowy innych tak? umiech Wadza do glowy uderzyla?? umiechumiechumiech

Co do zagadki:
To co jest nad walizka to pojemnik na niemiecka maske przeciwgazowa (okolice II wojny swiatowej) a ta walizka to de facto pojemnik na sprzet oswietleniowy do optyki karabinu maszynowego MG34/42 (miescily sie w nim baterie, swiatelka i kabelkiumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam za to że odbiegamy od tematu .Ragnarok jak chcesz podjąć wyzwanie to moze być przedmiotem identyfikacji ta skrzynka której fotki przedstawił P.Żniwiarz . Pozdr.


Alez sie nie gniewam smiech2smiech2smiech2smiech2

Pozdrowienia

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »