NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Śmieci i ludzie którzy grzebią w koszach,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 11:40  
Cytuj
Normalnie coś mnei zalewa idę dzisiaj wywalić kosz a tam stoi za koszem menel rozwalający worki i pyta są k... puszki.
Mówię że nie, a ten nic.
Ludzie wynoszą śmiecie w rokach, segregują a tu przychodzi jeden z drugim i wywala wszystko z koszy szukając złomu.
Jeszcze lepiej z kontenerem na szkło rozwalony zaczep bo było pare butelek z kaucją. i szkło pororzrzucane.
Trochę to denerwujące

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 11:40  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 11:43  
Cytuj
Owszem, denerwujace.
Ale to dobry wskaznik poziomu zycia w Polsce. Podnosi sie.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 12:13  
Cytuj
Ale wyslij dzieciaka małego by wyrzucił śmieci i potem leci taki z krzykiem bo ktoś go nastraszył.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 12:16  
Cytuj
Jak bieda to i poszukiwaczy wiecej.
Dlatego noca lepiej isc samemu ze smieciami.
Tylko uwazaj, bo niektorzy na tym portalu gotowi sa dac temu dziecku beryla, zeby sie obronil przed zbieraczami puszek...

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 12:46  
Cytuj
Całkiem niezłe,ale bez przesady:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 12:52  
Cytuj
To jest pomysł snajper na dachu i po kłopocie ze zbieraczami

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
To jest pomysł snajper na dachu i po kłopocie ze zbieraczami


Userze Jacek85 najpierw potrenujneutralny

http://www.shooterready.com/lrsdemolow.html

Ty niezły brutal jesteśmlotek
Do ludzi byś strzelał z mojej strony zaslugujesz na porzadny łomotwykrzyknik
Poproś jakis nakoksowanych gosci wyleczą cie z twoich zapędówok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 20:43  
Cytuj
hehe dobre.
Ale fakt faktem coś przydaloby sie zrobic bo rok szkolny sie zaczyna iznowu dzieciarnia bedzie idąc do szkoly napotykała element

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Luiza
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 21:22  
Cytuj
Też mnie wkurza,że śmieci dookoła kontenerów porozwalane,rozgrzebane i tak pozostawione!Kiedyś wyrzuciłam niechcący worek ze śmieciami śmietnikowemu szperaczowi na głowę,bo nie spodziewałam się,że siedzi w środku kontenera.Jedyny sposób na to to zamykane altany śmietnikowe,trochę siatki i blachy i klucze dla każdego mieszkania.Takie rozwiązania są na osiedlach ,np.w Lublinie.I nie ma tam bajzlu i jest porządek.Dziś rano widziałam ,że przyjechali panowie z MZK śmieciarką,nie dość,że nie mogli wjechać wozem,bo stały na wjeździe dwa samochody mieszkańców,to musieli zbierać przez dłuższy czas śmieci i ciuchy z tych porozrywanych worów!Porażka...

 
 
 
 
~~ToJak
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 21:46  
Cytuj
Wy dostrzegacie tylko taki problem.Trzeba było jeszcze opieprzyć gościa że chcieliscie w spokoju wyrzucić smiecie, a on grzebie w śmieciach (bo może od rana nic nie jadł).Różne sytuacje spotykają człowieka w życiu że "ląduje" tak jak ten co grzebał w śmieciach, więc może trzeba było się zapytać czy nie jest głodny.Na każdyk kroku walają się smieci po mieście, a Wam przeszkadza że ktoś zbiera puszki aby mieć za co zjeść.Więcej wyrozumiałośći, bo każdego może takie coś spotkać.

 
 
 
 
~~Luiza
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 21:55  
Cytuj
No to umówmy się,że "coś do jedzenia" wkładajmy do jakiegoś osobnego pojemnika!!!Kiedyś dałam takiemu 5 zł a gdy wracałam do domu siedział pod śmietnikiem i pił piwko...

 
 
 
 
~~ToJak
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
No to umówmy się,że \"coś do jedzenia\" wkładajmy do jakiegoś osobnego pojemnika!!!Kiedyś dałam takiemu 5 zł a gdy wracałam do domu siedział pod śmietnikiem i pił piwko...


Ty dałaś, nie pozostałaś obojętna a on miał wybór czy kupić sobie piwo czy coś do jedzenia.Więc pomogłaś. Gorzej by brzmiało dała bym mu 5 zł ale pewnie i tak by kupił piwo.Pamiętajmy że nie każdy jest "menelem" i co nie którzy może szukają każdej ,uczciwej szansy aby mieć za co przeżyć.

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 22:35  
Cytuj
Masz racje ToJak.

Ci ludzie na pewno nie zyja z grzebania w smieciach bo tak chca, a po prostu zycie ich do tego zmusza.
Uwazam, ze ich codzienna walka o przezycie zasluguje na szacunek tak dlugo jak dlugo nikogo nie krzywdza.
Ja juz od dawna odkladam puszki do osobnego pojemnika i klade obok smietnika. Mnie do niczego nie sa potrzebne, a komus moga pomoc.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~poprostu marcin
ff
Wysłany: 31 Sie 2009r. 23:36  
Cytuj
uzytkowniku ~ToJak nigdy nie udzialałem sie na tym forum bo nie widzialem takiej potrzeby. Ale teraz jak zobaczylem to co piszesz to nie mogłem sie opanować. Ciesze sie ze sa jeszcze tacy ludzie jak Ty- ktorzy mysla w ten sposob co Ty. Serdecznie Cie pzodrawiam. Tak trzymaj. Wszystkiego dobrego Ci życze z całego serca ;)

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 06:45  
Cytuj
moja uwaga jest taka że śmietnikowców dzielimy na 3 grupy:

- ci którzy wydadzą na jedzenie
- ci którzy lubią i potem robią na ogrodzie śmietnisko ( widzialem conajmniej 2 takich )
- ci któzy chcą sie napic

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 11:52  
Cytuj
każdy z nas może tak żyć ci ludzie kiedyś też pracowali i być może chcieli by pracować a wiadomo jak jest z pracą i wszystkich może to spotkać więc nie bądżmy zbyt krytyczni wobec ludzi z którymi los nie obszedł się zbyt łaskawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ToJaK
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
uzytkowniku ~ToJak nigdy nie udzialałem sie na tym forum bo nie widzialem takiej potrzeby. Ale teraz jak zobaczylem to co piszesz to nie mogłem sie opanować. Ciesze sie ze sa jeszcze tacy ludzie jak Ty- ktorzy mysla w ten sposob co Ty. Serdecznie Cie pzodrawiam. Tak trzymaj. Wszystkiego dobrego Ci życze z całego serca ;)


Marcin i mnie cieszy że jest więcej ludzi którzy dostrzegają ten problem, ale słowa to za mało.
Jacek85 a moja uwaga jest taka że to nie są śmietnikowcy.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »