NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawnik - szukam , Szukam dobrego prawnika
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 12:36  
Cytuj
Witam. Tak jak w temacie, szukam dobrego prawnika. Bardzo proszę o Wasze podpowiedzi. Za wszelkie podpowiedzi serdecznie dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 12:36  
Cytuj
a jaka sprawa?

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 13:09  
Cytuj
jest to sprawa o podział majątku po zmarłej niegdyś osobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 13:27  
Cytuj
niegdys - znaczy kiedy?

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
niegdys - znaczy kiedy?



..dobrych kilkanaście lat temu. Sprawa jest trochę zawiła ze względu na zaniedbania proceduralne w takich wypadkach, dlatego potrzebny jest ktoś kto się na tym dobrze zna.

P.s Dzięki Ragnarok za zainteresowanie tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 14:18  
Cytuj
to ciezko bedzie, bo tu terminy maja dominujace znaczenie.
Nie wiem, czy w Stalowej Woli bedzie ktos na tyle rozgarniety, bo tu mecenasy nie wiedza nawet jak zaktualizowac Lex'a (bez ktorego w ogole gina umiech Coz, placimy za koneksje i egzaminy za przyslowiowe maslo haha.
Czy masz konto na portalu profesjonalnym www.goldenline.pl? Tam jest forum 'prawo' w ktorym masz podane gotowe rozwiazania a takze dane kontaktowe do prawnikow zajmujacych sie sprawami z roznych dziedzin. Zajrzyj tam i zobacz czy cos Ci pomoze.

Pozdrowienia

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
to ciezko bedzie, bo tu terminy maja dominujace znaczenie.
Nie wiem, czy w Stalowej Woli bedzie ktos na tyle rozgarniety, bo tu mecenasy nie wiedza nawet jak zaktualizowac Lex\'a (bez ktorego w ogole gina umiech Coz, placimy za koneksje i egzaminy za przyslowiowe maslo haha.
Czy masz konto na portalu profesjonalnym www.goldenline.pl? Tam jest forum \'prawo\' w ktorym masz podane gotowe rozwiazania a takze dane kontaktowe do prawnikow zajmujacych sie sprawami z roznych dziedzin. Zajrzyj tam i zobacz czy cos Ci pomoze.

Pozdrowienia


Dzięki serdecznie Ragnarok, popatrzę na tym forum jak wspomniałeś. Pozdrówka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2009r. 21:03  
Cytuj
Forum nic Ci tu nie pomoże, polecam mecenasa Jaworskiego skuteczność 100% sam sobie nie poradzisz, zjedzą Cie na sniadanko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 20:28  
Cytuj
Ragnarok taki kozak jestes? Morzezz sobie pewnie tylko pomarzyc o zarobkach jacy maja "nasze mecenasy". Ty jaki masz zawod ze tak kozaczysz? Ogzarnij sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 20:37  
Cytuj
ragnarok to cos w rodzaju ,,na kazdy temat ,, albo ,, rozmowy w toku ,,tak to jest jak sie duzo tv oglada....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 20:41  
Cytuj
Zobacz sobie sam na kazdy temat ma coś do powiedzenia... jest moim idolem, aczkolwiek na drugim miejscu, pierwsze miejsce piastuje panna _pina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Forum nic Ci tu nie pomoże, polecam mecenasa Jaworskiego skuteczność 100% sam sobie nie poradzisz, zjedzą Cie na sniadanko.


- Na pewno ja bym tego "fachowca" nie polecał. Gość umie jedynie zainkasować kasę, ale brak mu polotu.
- Jak na prawnika, to Pan mecenas jest mało błyskotliwy, przesadnie zachowawczy i zdarzyło mu się zapomnieć o przedłożeniu bardzo ważnego dowodu w sprawie - no comment.
- Ulicę Narutowicza również bym nie polecał - przereklamowane rutyniarstwo!! Drogo i czasowo nierzetelni (np.: czekałem na napisanie pisma prawie 3 miesiące), ale dla kasy potrafią z góry powiedzieć, że sprawa jest już wygrana smiech2
Na forum http://forumprawne.org jest wielu specjalistów, którzy chętnie Ci pomogą, jednak nie zawsze na czas - mimo to warto tam zasięgnąć porady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2009r. 21:26  
Cytuj
grzegorz costam i piotr iles tam - nie podoba sie nie czytajcie. Mam w dupie wasze opinie.
I wcale sie nie martwie zarobkami prawnikow. Zarabiam lepiej niz dobrze wiec dla mojej przyjemnosci moga zarabiac i 300 tys. rocznie. Wisi mi to. Jak Ciebie to grzesiu boli i piecze to idz na prawo buahahahaha.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2009r. 08:42  
Cytuj
a byl testament napisany przez ta osobe ? jezeli nie to mamy do czynienia z dziedziczeniem ustawowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 21:52  
Cytuj
A ja bym ci polecila Leszka Augustyna on ma kancelarie w Rozwadowie obok stacji kolejowej , konkretny facet , bardzo mily swoja droga choc to moze nie istotne , ale moze ci pomoc ja tez z taka sprawa mialam do czynienia i bardzo mi pomogl.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »