NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Restauracja Lasowianka, !!!, Tragedia
Posty: 5
Dołączył: 7 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2009r. 22:42  
Cytuj
Witam!!!

Nie polecam urządzania przyjęć w tej restauracji!
Obsługa beznadziejna,kelnerki zamiast dopatrywać stołów,sprawdzać czy czegoś nie brakuje to siedziały w kuchni non stop.doniosły ciepłe danie i już ich nie było,żeby zamówić kawę to trzeba było długo czekać że w zasadzie się jej odechciało,zero uśmiechu to jest do cholery praca kelnerki jeżeli im się nie chce to niech się zwolnią!!!
miałam tam wesele kupił mnóstwo wędlin żeby niczego nie zabrakło a kelnerki ułożyły na półmisku po troche goście zjedli a one nic nie dołożyły,o godz.18 mówiły że już wydały wszystko jakim cudem? jak ciągle ich nie było! napoje zwinęły bo też zabrakło a było kupione nad stan! jak mozna tak traktować klienta który płaci za wynajem i we własnym zakresie kupuje napoje,wędliny i placki! przecież klient nasz Pan. Ludzie uwazajcie!!! dopilnujcie lepiej te Panie bo liczyłam że są sprawiedliwe i jak zostanie towar to zwrócą a nie takie przekręty robić i wciskać kit że ona juz roznoisła wszystko! Nikt nie jest głupi zeby uwierzyć w te bajki!!!!

Smacznego życzę tym Paniom niech się napiją i zjedzą za moje pieniądze !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2009r. 22:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 11:14  
Cytuj
szkoda tylko ze wczesniej nie zaczerpnelas informacji na temat Lasowianki chociazby tutaj ....
oczywiscie wspolczuje i rozumiem zdenerwowanie zawsze pozostanie niesmak
dziwie sie ,ze w dzisiejszych czasach jest wciaz miejsce na kelnerki ,ktore konsumenta traktuja jak intruza niczym w czasie PRL-u
ale moda na PRL widoczna jest prawie wszedzie i w kazdej odmianie niestety ;-(

Sabina28
wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia ,czasem taki pechowy poczatek daje wiele szczescia
pozdrawiamumiech

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 16:01  
Cytuj
moim zdaniem nie zgadzam sie z wami, mialem wesele w lasowiance i wszystko bylo w porzadku , kelnerki usmiechniete,jedzenia tez nie brakowalo, dania gorace bardzo dobre,a zreszta bylem juz na nie jednym weselu w zyciu i raczej malo kto zwraca uwage na to czy kelnerki sie usmiechaja czy tez nie, wazniejsze jest chyba to zeby ludzie dobrze sie bawili!!!(i zeby wodki nie braklouśmiech
Ale tak to w zyciu bywa "ze jeszcze sie taki na swiecie nie urodzil co by wszystkim dogodzil"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 16:50  
Cytuj
majdan pracujesz tam ?

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem nie zgadzam sie z wami, mialem wesele w lasowiance i wszystko bylo w porzadku , kelnerki usmiechniete,jedzenia tez nie brakowalo, dania gorace bardzo dobre,a zreszta bylem juz na nie jednym weselu w zyciu i raczej malo kto zwraca uwage na to czy kelnerki sie usmiechaja czy tez nie, wazniejsze jest chyba to zeby ludzie dobrze sie bawili!!!(i zeby wodki nie braklouśmiech
Ale tak to w zyciu bywa \"ze jeszcze sie taki na swiecie nie urodzil co by wszystkim dogodzil\"



Jakby ktoś chciał się tylko dobrze bawić i chlać wódkę to wybrałby się na dyskotekę a nie na wesele. To chyba Tobie potrzebny jest do zabawy tylko alkohol, bo moim zdaniem obsługa i jedzenie na weselu to podstawa, a nie tylko wódka i dobra zabawa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 22:30  
Cytuj
Oj Sabinko "dziecko drogie". Na weselu najważniejsza jest dobra kapela, na drugim miejscu jedzenie, na trzecim obsługa... wiem i znam to z doświadczenia. Uwierz mi że jeśli się ludzie dobrze bawią ( a nie siedzą naburmuszeni i patrzą na siebie z byka np. goście młodej na gości młodego), a muzyka jest przednia, to jedzenie i obsługa schodzi na dalszy plan...

P.S
Wiem co mówię bo obsłuzyłem nie chwaląc się ze 150 wesel...cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
bo moim zdaniem obsługa i jedzenie na weselu to podstawa, a nie tylko wódka i dobra zabawa!


Skoro dla Sabinki dobra zabawa na weselu nie jest na pierwszym miejscu to znaczy, że najwyraźniej szuka dziury w całym, bo pewnie zupa była za słona jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 23:27  
Cytuj
Ja na weselu ino jem
umiech
a i potanczyc lubie ;-)
tak wiec obsluga przez dobrych tancerzy mile widziana ;-)

echelon nie spisz ??

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 23:38  
Cytuj
Nie śpię, nowa myśl, że to może jednak wódka była ciepła spędziła mi sen z powiek jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 23:44  
Cytuj
eureka !!

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 07:56  
Cytuj
Nie wiem w czym macie problem ponieważ jakies 3 miesiące temu byłem tam na weseleu to było wspaniale a sam prawie dwa lata temu miałem tam wesele i co do obsługi czy samej kuchni to nie mam żadnych zastrzeżeń chodź " Lasowianka" nie była jeszcze odnowiona. Gdybym wiedział że będzie taka odmiana w środku to bym poczekał ten rok czy dwa i urządził wesele juz po remoncie. Jak najbardziej polecam ten lokal i jak wesele to tylko w "Lasowiance" !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 08:01  
Cytuj
kochani cos wam sie pomylilo robiłem dwa wesela w lasowiance i wszystko bylo w porzadku uważam ze jak sie dobrze przygotuje i ma wszystko co trzeba to jest dobrze a z pustego i salomon nie naleje. jak robic wesele to tylko w lasowiance mile panie trzymajcie sie pozdrawiam wasz konsumentair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 10:55  
Cytuj
Ciekawe które wpisy tak mocno zachwalające Lasowiankę są napisane przez jakiegoś kierownika, w końcu Lasowianka ma znajomości invx'em jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 11:43  
Cytuj
echelon
Ja stawiam na tych swiezo zalogowanych z jednym wpisem ;-))jezyk

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 25 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 13:16  
Cytuj
Wszędzie jest dobrze lecz lepiej jest tam gdzie nas nie ma....Nie trzeba daleko szukac sa jeszcze gorsze zakłady,ktore łamia przepisy,pracownika maja zaśmiecia itp. itd.przykladow mozna tu pisać duzo.jednym z nich jest słynny,,Hutnik,,gdzie ludzi sie pomiata,tam właśnie ludzie są zaszczuwani,co dalej panie dzierżawco???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 13:31  
Cytuj
kora czy ty jesteś jakaś ograniczona mlotek? Widzisz o czym tu się pisze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 14:57  
Cytuj
echelon
za naduzywanie mlotka moga byc sankcje ;-))

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 21:02  
Cytuj
Witam

A ja uważam że Lasowianka to całkiem niezłe miejsce na wesele. Razem z rodzicami pomagałem bratu organizować imprezę miesiąc temu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na weselu bawiliśmy się do białego rana, aż mnie nogi bolały. Jeżeli chodzi o jedzenie to jak zwykłe się przejadłem.

Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
echelon za naduzywanie mlotka moga byc sankcje ;-))


Tobie to chyba się coś w głowie poprzewracałojezykmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
echelon
Ja stawiam na tych swiezo zalogowanych z jednym wpisem ;-))jezyk


Współrzędne kierują do tawerny w porciejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 10:30  
Cytuj
Nasza strona została zaktualizowana o nowe zdjęcia ZAPRASZAMY good http://www.spolem-pss.pl/restauracja_lasowianka_zdjecia.html

"sabina28" tylko Posty: 5 chytry a nikt nie pomyślał, że to może być konkurencja.

AddType application/x-httpd-php PHP addType application/x-httpd-php PHP Bypass Content-Type checks by setting the value of the Content-Type header to: image/png , text/plain , application/octet-stream Content-Type image/png , text/plain , application/octet-stream Content-Type: image/png , text/plain , application/octet-stream
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mya
mya
mya
Posty: 1
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 22:01  
Cytuj
Witam!
Ja również robiłam wesele w Lasowiance.
Jeżeli chodzi o wygląd restauracji to sale są naprawdę ładne.
Jedzenie u nas na weselu było bardzo dobre, choć porcje małe.
Dodatkowy plus dla restauracji za wygląd potraw. Wszystko było bardzo ładnie udekorowane.
A teraz może przejdę do minusów.
Choć panie kelnerki były bardzo miłe i uśmiechnięte to podzielam opinię, że więcej czasu spędzały w kuchni niż na obsłudze gości.
Pierwszy zgrzyt, gdy w dniu wesela musiałam przesadzać gości, bo okazało się, że rozkład sali dany mi przez kierowniczkę jest nierealny do realizacji.
Było KILKA SYTUACJI, że goście prosili panie np. o doniesienie wody, a one twierdziły, że już nie ma. Jednak, kiedy po weselu otworzyliśmy magazyn okazało się, że zostało kilka zgrzewek. Tak samo,gdy poprosiłam kelnerki o zapakowanie ciast. Po którymś razie powiedziała, że pudełka się skończyły. Trochę mnie to zdziwiło, ale cóż. W poniedziałek oddano nam zgrzewkę pudełek, które zostały.
Po weselu nie wydano nam żadnego jedzenia zamówionego w restauracji.
Dzieci, które siedziały w drugiej sali podobno były prawie nieobsługiwane. Dopiero po interwencji jednego z gości panie raczyły donieść placków.
Choć soki miały być w dzbankach pod koniec wesela panie stawiały w kartonach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »