NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Bułgarzy w Stalowej Woli i nietylko,
~~jas
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 16:30  
Cytuj
brodaty co ty piepszysz? fakt faktem ,ze nie wszyscy sa tam legalnie ale wiekszosc tak.... pracuje tam i wiem... skarbówka i graniczna sa co tydzien i sprawdzaja ich i maja dokumenty w porzadku wiec o chu* ci chodz... zgadzam sie z wczesniejsza wypowiedzia ,ze u NASZYCH babciny kostiumik 180a identyczny za 80 u Bułgarów, a w hurcie po 60.... np. stoja tam tez polacy (tak jak ja) i domumenty wszystko jest swetry mam po np.35 a u handlarzy innych po 50-60 a co najlepsze w sklepach np. mrówka po 80-90.... tak wiec nie sprawdzales ich to nie pierdo* glupot...


Zgadzam sie Brodaty nie pie* już tych swoich farmazonów.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 16:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~rocker1
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Rocker1 jestes niedouczonym idio...przykro mi , że muszę znizyć się do twojego poziomu, bo inaczej nie można z takimi jak ty.
Polacy to tylko kombinuja jakby tu rodaka nabic w balona, sprzedaja taki sam beznadziejny towar jak Bułgarzy, tylko oni maja niższą cenę.Polacy tez kupują bez faktur.



~Obserwator...... mało wiesz o temacie, jestem na bierzaco i wiem jak jest, staram sie pracowac i sprzedac cos na naszym rynku uczciwie, ja to nie wszyscy polacy, a piszac wszyscy mówisz także o sobie skoro i ty kombinujesz jak nabic rodaka w butelke to niestety JESTES PIERD....YM IDIOTĄ I PRZYKRO MI ZE MAM TAKIEGO RODAKA ja dalej bede pracował uczciwie i probował zmienić stereotyp typu polak to oszust, a o czarnuchach zdania nie zmienie, niech handluja jak my niech kupia towar na fakturke, zapłacą składke ZUS, zapłacą placowe, lub wynajem jakiegos lokalu a wtedy te badziewne ubranka które sprzedaja juz takie tanie nie bedą, dopuki tego nie zrobia beda OSZUSTAMI, KRETACZAMI I ZŁODZIEJAMI, I DLA NICH SZACUNKU NIE BEDZIE

pozdro i P.S. jeszcze raz mie obrazisz prostaku to zniże sie do twojego poziomu znajde cie i wyjade ci w morde palancie umiech

 
 
 
 
~~kwiatula
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 19:04  
Cytuj
OK, a spróbujcie do handlujących Polaków w sobotę podejść i poprosić rachunek lub fakturkę... Ciekawe czy Wam się uda. Pierdu pierdu... Wygodnie Ci najeżdżać na Bułgara chociaż masz chyba świadomość, że Polacy też nie wystawiają rachunków ani faktur! Mówię o tych ktorzy hanldują tak jak Bułgarzy na całym "rynku" stalowowolskim.

A poza tym jak Ci źle i tak Ci Bułgarzy przeszkadzają to albo rób tak jak oni, albo się przekwalifikuj, bo Oni nie znikną - nie mają powodu tak samo jak ludzie kupujący nie maja powodu by przestać kupować u nich.

 
 
 
 
~~Krak.
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 19:17  
Cytuj
CYTAT


pozdro i P.S. jeszcze raz mie obrazisz prostaku to zniże sie do twojego poziomu znajde cie i wyjade ci w morde palancie umiech


Rocker1 chwała Ci za to że chcesz być uczciwy, ale z tym wyjezdzaniem w morde dajesz odpowiednie świadectwo o sobie.

Każdy chce zarabiać ale niech to robi uczciwie.

 
 
 
 
~~rocker1
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 19:48  
Cytuj
jakos nie umiałem sobie odpuścić, nie mogłem przemilczeć tekstu tego obserwatora, racja, zapędziłem sie, niepotrzebnie sie zniżałem, pozdro dla handlarzy ze stalówki

 
 
 
 
~~Magia
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
Bułgarzy I Polacy kupują towar u tych samych dostawców, z tą różnica,że polacy sprzedają te same rzeczy 2 razy drożej, to sie nazywa oszustwo.Daj spokój Bułgarom Brodaty pewnie stanowią dla ciebie niezła konkurencję i to cie najbardziej boli, że nie możesz oszukiwac kupujących bo obok stoi bułgar z towarem z mniejsza ceną.


dokładnie cool girlsio Brodaty ze stalówki jak Ci nie pasimlotek
albo zniż ceny to przyjdziemy do Ciebie również good

 
 
 
 
~~MCH.
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:11  
Cytuj
sprawa jest jasna...

brodaty zazdrosci utargu Bułgarom i po z atym jest pierdolonym rasistom..zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:20  
Cytuj
a tak wg. to myslisz ,ze polacy za granica pracuje leganie.... oj czlowieku czlowieku.....

hahaha i moze jeszcze powiesz ,ze caly towar masz LEGALNY? buahahaha jasne... chcetni ebym sie dowiedzial agdzie i czym handlujesz.... umiechzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekmlotekmlotekscianascianascianascianascianazaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekcoolcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dyro
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:24  
Cytuj
No widzę, że rocker dał popis, po raz kolejny umiechGratulujemy poziomu wyokiej kultury handlarskiej

 
 
 
 
~~nono
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:34  
Cytuj
tak z mojego punktu widzenia, to dyskusja toczona powyżej, stawia w bardzo złym swietle Polaczków oszukujących swoich rodaków na cenach, a Bułgarzy...taniej , ten sam tandetny towar. także chyba ludzie pójdą do Bułgarów!!!!!!!!!!!!Bo nasi tak sie tu zaprezentowali zwłaszcza rocker,

 
 
 
 
~~brodaty
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:37  
Cytuj
No to juz znam opinie mieszkańców na ww temat. Najbardziej przykre jest to że ja nikogo nie obraziłem nie zwyzywałem a Wy??? Dzięki Bogu że jestem w Waszym mieście tylko tymczasowo.

 
 
 
 
~~brodaty
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
tak z mojego punktu widzenia, to dyskusja toczona powyżej, stawia w bardzo złym swietle Polaczków oszukujących swoich rodaków na cenach, a Bułgarzy...taniej , ten sam tandetny towar. także chyba ludzie pójdą do Bułgarów!!!!!!!!!!!!Bo nasi tak sie tu zaprezentowali zwłaszcza rocker,

Oceniasz "naszych" po wypowiedziach jednej osoby? Zobacz co napisali "Twoi" co drugi post to obrazanie etc.

 
 
 
 
~~Władek
ff
Wysłany: 9 Wrz 2009r. 23:17  
Cytuj
Wy jesteście wszyscy popierdol.....idzcie dalej szmatławce na tych czarnych skurwys...i włażcie im w dupę,moze któras da mu szpary to ci majtki kopsnie za darmochę,śmiac mi sie chce z was,was wszystkich powinnileczyć i izolowac od spoleczeństwa.A ztymi czarnymi cygańskimi ryjami z Turcji itp powinni juz dawno zrobić porządekm skarbówka ,służba celna, ,wy chyba smieszni jesteście,przecież oni wszyscy biorą haracz od nich dlatego tam jeszcze stoją.

 
 
 
 
~~abek
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 12:10  
Cytuj
no właśnie polacy to nie oszuści? a jak biorą ubrania (całe naręcza) od tych bułgarów okrzyczanych oszustów i sprzedają za 3razy więcej to jest ok??? widać prawdziwi patriociumiech potrafią naciągnąć swoich kiedy "babcine kostiumy" sprzedają po takich cenach! Śmiechu warte.

 
 
 
 
~~abek
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 12:20  
Cytuj
Władek opanuj się, bo tylko dajesz wyraz polskiej kultury, a może i przejaw rasizmu... mlotek? Chyba ciebie nikt nie wyzywa od szmatławców i czarnych skurw...???? Takich niebezpiecznych ludzi powinno się izolować skoro w nich tyle agresji!!!
A co do rocker1 to chyba jest przedstawicielem kultury polskich kupców??? Najeżdzacie na nich a popatrzcie na siebie??? Sprzedajecie jakieś markowe rzeczy, raczej taki sam szajs po wygórowanych cenach??? Pięć prań i można podłogę tym umyć...

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 15:00  
Cytuj
jedno jest pewne - wolny rynek ma swoje prawa umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MCH.
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 15:03  
Cytuj
i powiem jeszcze jedno... polacy przychodza do bulgarow po towar i co? NIC...


brodaty zalosny jestes....zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 15:12  
Cytuj
Do ~~brodaty...Powiem tak Ty i większość "Handlarzyn" na rynku to jedna wielka śmierdząca kupa .Banda krętaczy i złodziei. Daj spokój Bułgarom i innym nacjom. Nie żal się że ZUS płacisz,bo jak Ci nie pasuje to się na KRUS przerzuć i ziemniakami zacznij handlować...A co do kontroli, siebie najpierw skontroluj i powiedz że tak do końca świecisz przykładem uczciwości...A co do FV... bredzisz chłopino ... Wystaw je Ty...mlotekzaklopotanysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 16:16  
Cytuj
a co to jest "nietylko" ?

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkam
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Do ~~brodaty...Powiem tak Ty i większość \"Handlarzyn\" na rynku to jedna wielka śmierdząca kupa .Banda krętaczy i złodziei. Daj spokój Bułgarom i innym nacjom. Nie żal się że ZUS płacisz,bo jak Ci nie pasuje to się na KRUS przerzuć i ziemniakami zacznij handlować...A co do kontroli, siebie najpierw skontroluj i powiedz że tak do końca świecisz przykładem uczciwości...A co do FV... bredzisz chłopino ... Wystaw je Ty...mlotekzaklopotanysciana



zgadzam sie w 100 procentach. jak mam kupić to samo za nizsza cenę to ide do Bułgarów i mam gdzies patriotyzm czy jak to tam nazywacie. Po tej dyskusji na pewno nic nic nie kupie u Polaków.

 
 
 
 
~~przedsiębiorca
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 18:24  
Cytuj
A ja po tej dyskusji nie zatrudnie już więcej żadnego polaka, a tych co zatrudniam dam od poniedziałku nieżle popalić

 
 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 20:12  
Cytuj
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~OJej
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
A ja po tej dyskusji nie zatrudnie już więcej żadnego polaka, a tych co zatrudniam dam od poniedziałku nieżle popalić



Dobreuśmiech

 
 
 
 
~~abek
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 21:25  
Cytuj
no cóż to normalka, typowe dla polskiego pracodawcy - dręczy i poniża swoich podwładnych (pracowników)bo ma kompleksy i często ma niższe wykształcenie od swoich pracownikówsciana jakoś musi sobie ulżyć...

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:30  
Cytuj
typowe. Jak cos sie nie udaje to na pewno nie nasza wina. Winni sa Bulgarzy, Zydzi, Arabowie, cyklisci, masoni i SLD umiech Ale nie my, my zawsze robimy dobrze tylko nas okradaja smiech2smiech2smiech2smiech2

Istota handlu opiera sie na konkurencyjnosci. Trzeba sie tego drodzy kupcy nauczyc. Jezeli ktos radzi sobie lepiej to znaczy, ze znalazl metode, ktorej wy nie umiecie znalezc lub zastosowac do przyciagniecia klientow i tyle.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »