NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Bułgarzy w Stalowej Woli i nietylko,
~~borys
ff
Wysłany: 11 Wrz 2009r. 17:07  
Cytuj
Nie piscie głupot ze na jakies rzeczy Polak ma 200% bo tak nie jest a Bułgarowi wystarczy na sztuce 5zł chodzi o to ze Polak kupuje w hurcie na Wolce Kosowskiej np bluzke za 25zł i sprzedaje ja za 35zł a Bułgar taka sama bluzke sprzedaje juz za 20zł wiec skad oni maja ten towar ?? oni maja zazwyczaj nizsze ceny niz Polak kupuje w hurcie w Wolce Kosowskiej albo w Łodzi. Wiem tez ze juz kilku znajomym obrobili garaze, samochody z calym towarem i ja uwazam ze to ich sprawka innej mozliwosci nie widze.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2009r. 17:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~bebe
ff
Wysłany: 11 Wrz 2009r. 17:21  
Cytuj
najlepiej i najuczciwiej byłoby wprowadzić kasy fiskalne na każdym stoisku skoro polscy handlarze są tacy uczciwi, bez skazy i poszkodowani przez bułgarów to powinni przystać na wprowadzenie kas a nawet domagać się tego. polska uczciwość górązaklopotany polscy handlarze bez skazy jak widać i mają wszystkim i wszystko do zarzucenia byle nie sobie... same aniołki (a tak na marginesie to gdyby nie było bułgarów w stalowej to pewnie każdy Polak handlujący po niższej cenie niż pozostali handlarze byłby BE no i pewnie od razu skurw... oszust i tak dalej, a i jeszcze jedno! widział ktoś ometkowany towar u naszych handlujących, chyba cena na dany towar zależy od ich humorujezyk

 
 
 
 
~~gron 00
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 06:13  
Cytuj
CYTAT
Nie piscie głupot ze na jakies rzeczy Polak ma 200% bo tak nie jest a Bułgarowi wystarczy na sztuce 5zł chodzi o to ze Polak kupuje w hurcie na Wolce Kosowskiej np bluzke za 25zł i sprzedaje ja za 35zł a Bułgar taka sama bluzke sprzedaje juz za 20zł wiec skad oni maja ten towar ?? oni maja zazwyczaj nizsze ceny niz Polak kupuje w hurcie w Wolce Kosowskiej albo w Łodzi. Wiem tez ze juz kilku znajomym obrobili garaze, samochody z calym towarem i ja uwazam ze to ich sprawka innej mozliwosci nie widze.


to jest prawda !!!!!!!!!!! kradna i tyle brudasy !!!!!!!mlotek

 
 
 
 
~~Stalowolanka
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 16:10  
Cytuj
Ja powiem tak, w Stalowej Woli Ci Bułgarzy jak byli tak będą bo mają zarobek. Mają o wiele niższe ceny za ten sam towar co ma większość sprzedawców na stalowowolskim rynku, dlatego w soboty tam są takie tłumy. Ja podam inny przykład "rynkowej uczciwości". Jak wszyscy wiedzą w Stalowej są tanie sklepy tzn. sklepy po 2.50 itd itp, w których można kupić okulary przeciwsłoneczne za niewielkie pieniądze. To Ci tzw uczciwi sprzedawcy okularów na rynku wykupują większość fajniejszych modeli z tych sklepów ( płacą po 2-3 zł za sztukę ) a potem sprzedają na rynku po 20-25 złotych. I może powiecie mi, że to jest ta Wasza uczciwość ?? Więc lepiej nie piszcie tutaj o uczciwych handlarzach mlotek Pozdro...

 
 
 
 
~~jaja
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Ja powiem tak, w Stalowej Woli Ci Bułgarzy jak byli tak będą bo mają zarobek. Mają o wiele niższe ceny za ten sam towar co ma większość sprzedawców na stalowowolskim rynku, dlatego w soboty tam są takie tłumy. Ja podam inny przykład \"rynkowej uczciwości\". Jak wszyscy wiedzą w Stalowej są tanie sklepy tzn. sklepy po 2.50 itd itp, w których można kupić okulary przeciwsłoneczne za niewielkie pieniądze. To Ci tzw uczciwi sprzedawcy okularów na rynku wykupują większość fajniejszych modeli z tych sklepów ( płacą po 2-3 zł za sztukę ) a potem sprzedają na rynku po 20-25 złotych. I może powiecie mi, że to jest ta Wasza uczciwość ?? Więc lepiej nie piszcie tutaj o uczciwych handlarzach mlotek Pozdro...



Zgadzam się. Uczciwosc stalowowowlskich sprzedawców dobre, to czysta fikcja.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2009r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Witam
Zwracam się do władz miasta Stalowej Woli, Naczelnika Urzędu Skarbowego i Komendanta Policji z zapytaniem; Kiedy wreszcie zrobicie porządek z handlującymi nielegalnie Bułgarami. Wszyscy wszem i wobedz wiedzą że sprzedawany przez nich towar jest kradziony lub kupowany bez faktur. Sam jeżdże do Łodzi i Warszawy i wiem jak to wszystko się odbywa, nie jednemu już towar zniknoł z busa!! Nie płacą podatków, składek ZUS itp. a wszyscy się cieszą że mogą taniej kupic. Zadaje pytanie-z czego będą przyszłe emerytury, renty itp. Napisze więcej! Co tydzień wśród handlujących Bułgarów krąży reklamówka do której zbierana jest kasa (nominały 20-50) kilka może kilkanaście tysiaków co tydzień. Pytanie gdzie idzie ta kasa skoro w mieście nikt nie umie zrobi porządku z handlującymi nielegalnie. Odpowiedź nasuwa się sama!!!
Może pora aby zajoł się tym Generalny Inspektor Kontroli Skarbowej i tym podobne służby. Pozdrawiam

popieram !!

ale myślę ze w polsce jest to nie realne do wyplewienia bo wszystkim to pasujemlotek
pozdro!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 09:27  
Cytuj
Drodzy kupcy z okolic hali targowej, nie kupuję u was z tego powodu, że zajmujecie wszystkie miejsca parkingowe w pobliżu.
Zajmujecie je wy i wasi pracownicy, na cały dzień.

Nie potraficie wykorzystać szansy jaką jest przebudowa ulicy i stworzenie wielu miejsc parkingowych.

Czy tak trudno pomyśleć,że trzeba je zostawić dla klientów właśnie?

Zamiast się bić z inymi o klienta zadbajcie o to żebyśmy mieli jak korzystać z waszej oferty.
Bezpłatne miejsca parkingowe w pobliżu waszych sklepów i straganów są dla was szansą na zwiększenie obrotów poprzez przyciągnięcie większej liczby kupujących.

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 09:30  
Cytuj
Drodzy kupcy z okolic hali targowej, nie kupuję u was z tego powodu, że zajmujecie wszystkie miejsca parkingowe w pobliżu.
Zajmujecie je wy i wasi pracownicy, na cały dzień.

Nie potraficie wykorzystać szansy jaką jest przebudowa ulicy i stworzenie wielu miejsc parkingowych.

Czy tak trudno pomyśleć,że trzeba je zostawić dla klientów właśnie?

Zamiast się bić z inymi o klienta zadbajcie o to żebyśmy mieli jak korzystać z waszej oferty.
Bezpłatne miejsca parkingowe w pobliżu waszych sklepów i straganów są dla was szansą na zwiększenie obrotów poprzez przyciągnięcie większej liczby kupujących.

 
 
 
 
~~MCH.
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 15:39  
Cytuj
ej bo iż azaliz jak polacy kupuja towar to dobieraja rozmiry, kolory i fasony a bulgarzy nie patrza na todlatego biora w hurtowniach taniej...

 
 
 
 
~~potal
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 21:07  
Cytuj
Bułgarzy to narod o wybitnych zdolnośćiach korupcyjnych.
To bułgarom UE wycofała fudusze unijne z powodu korupcji i chocby dzisiaj jest informacja że bułgarscy policjanci na wieksza skalę wymuszli mandaty od kierowcow i dysponowali prywatnym radarem .Te zdolności korupcyjne zastosowali w Stalowej Woli np. swietne stosunki łaczyły Bułgarów z Strażą Miejską .Zbieraja pieniącze na datek to się zgadza i mają z czego , bo to oni zjadają główne danie , a polskim handlowcom zostaja okruchy.Policja wykręca żarówki ,ma limity paliwa ,Prez Szlęzak chce zwiekszyć opłaty za przedszkola , bo mało pieniędzy w kasie miasta.Dlaczego mało , bo zmniejszyły sie wpływy /mniejsze wpływy z podatku od nieruchomośći bo zamyka się poskie sklepy/ z PIT bo zmnieszyło sie zatrudnienie na terenie gmniny. Natomiast handel Bułgarów ma się dobrze , lecz co z tego kiedy Oni swoje dochody wywożą .I tak na oczach wszystkich gmina Stalowa Wola jest okradana przez Bułgarów , a głupi naród Polski sie cieszy że coś u nich tanio kupił.
Bułgarzy handlujący od dziesięciu lat są nietykalni dlaczego?
Otóz ZZ Celników PL. dnia 5.08.2009 wystosował do Prokuratora Generalnego zawiadomienie podejrzenia o przestępstwa w sposób ciągły w okresie od 2004.r przez urzędników Ministerstwa Finansow i inne osoby.Należy przypuszczać iż Bułgarzy równiez korzystaja z ochrony nieuczciwych urzędników.

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2009r. 23:26  
Cytuj
No, obrazac Bulgarow o korupcje to tak jakby kociol garnkowi przyganial...
Polecam raport kontrolny UE w zakresie kontroli uzytkowania funduszy...
Najwiecej problemow jest w Grecji, Polsce i... Wloszech umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~potal
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 08:05  
Cytuj
Tak "ragnarok" masz rację Polacy sa korupcyjni bo gdyby nie byli to Bułgarzy nie mieli by kogo zkorumpować. Dodam więcej w szarej strefie u Bułgarow kupują funkcjonariusze i urzędnicy państwowi jak policjanci , pracownicy ZUS , pracownicy skarbowi czynia to wczesnie rano bo nie chca byc widziani w towarzystwie Bułgarow ,wynika z tego że maja swiadomość u kogo kupuja. Co by nie mówił to w porównaniu z Polakami to Bułgarzy sa mistrzami przękretu.

 
 
 
 
~~to jak to?
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 12:36  
Cytuj
Bułagar Bułgara korumpuje?
Przecież Polacy są O.K.

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »