NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Telepizza,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 20:16  
Cytuj
To ja jako że moaj praca nei ma nic wspólnego ztelepizza stwierdzam że niedopieczona podeszwa od buta powinna byc w lepszej cenie. Skoro jest tyle ludu i niewyrabiają to niech nei przyjmują zamówień tylko robią mniej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 20:16  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 20:33  
Cytuj
Milcz Virus !

http://www.telep(...)/16.html ot co promocja ale inna i sos jest gratis - stado baranów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 20:58  
Cytuj
//moderowano
nie na temat. Kolega się prosi usilnie o bana ...

i-x

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ch.
ch.
ch.
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 23:36  
Cytuj
Obiektywny może Ty miałeś sosy gratis Ja nie.. zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 01:14  
Cytuj
do ch. kolego a ty co smieciarzem jestes? czy poprostu lubisz sobie pogrzebac w smieciach i to twoje hobbysmiech2 logiczne chyba ze jak sie robi dziennie 400 pizz to statystycznie 2-3% sie nie udaje..bo sie albo spala albo zostana pomylone skladniki i chyba lepiej ze laduja w smietniku niz na talerzu klienta;> a co do promocji to najpierw przeczytaj i zorientuj sie na jakich jest ona zasadach(wszystko na ulotce pisze) a jezeli nadal bedziesz mial z tym klopot to zapytaj obslugi albo zadzwon na bezplatna infolinie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 01:20  
Cytuj
http://www.telepizza.pl/promocje.html


powyzej podaje link ktory wyjasni na czym polegaja obecne promocje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 12:51  
Cytuj
abstrakcyjny - naucz się używać opcji ZMIEŃ

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 14:21  
Cytuj
no więc moim skromnym zdaniem:

jakiej wielkości są pizze?
pisanie 2os.,3os. hehehe co
z quattro mój luby dużą zjada sam
(ma chłop apetyt good )

cenowo?:
żadna rewelacja...
duża pizza za ok 35 zeta?
sama szynka i pieczarki +sos (2,10)
czyli ok.40 zł :szok:

fakt promocja : 2 w cenie 1
to ja sobie dołożę i zjemy 2 w cenie 1 (ok.45zł)
dużej smacznej pizzy z trochę większą ilością składu na wierzchu
i dodatkowo z dobrymi darmowymi sosami...
good

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ch.
ch.
ch.
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 15:44  
Cytuj
Abstrakcyjny ... sądząc po Twoim stylu pisania sądzę iż Twój przedział wiekowy na oko to 14-17 lat przepraszam jeśli się mylę... nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem jeśli nie to poproś swoją polonistkę o parę dodatkowych lekcji z czytania ze zrozumieniem... A skąd pewność co do mojej płci .. w moim komentarzu ewidentnie pisze ,że przechodząc chodnikiem widać co leży na dole... To skoro mają problemy z przygotowaniem pizzy zamówionej przez klienta i mylą się im składniki to świadczy o ich profesjonalizmie... co do promocji zdecydowanie wole już Quattro pizza w smaku lepsza... a ich promocje mam daleko ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 19:15  
Cytuj
Abstrakcyjny- a ja bym Cię wysłał do przedszkola, bo widzę nie umiesz pisać po polsku albo Ci się nie chce używać ogonków, kropek i kresek.
Poza tym, nie oceniaj innych jeśli sam nie jesteś w porządku.
To do Twoich wypowiedzi można się przyczepić, gdyż czasami trzeba się domyślać co napisałeś, ponieważ nie raczysz używać znaków interpunkcyjnych.


CYTAT
logiczne chyba ze jak sie robi dziennie 400 pizz to statystycznie 2-3% sie nie udaje..bo sie albo spala albo zostana pomylone skladniki i chyba lepiej ze laduja w smietniku niz na talerzu klienta;>


Ale przecież ich tam nie robią.. gotowce idą z Warszawy.
A to co tam leży, to są pewnie zwroty od niezadowolonych klientów.. i nie trzeba grzebać po śmietnikach, tylko przechodzą obok można to zauważyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 19:21  
Cytuj
wyczyscilem temat ze zbędnych wypowiedzi nic nie wnoszących do tematu. Każde kolejne nie związane z tematem będą usuwane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2009r. 22:58  
Cytuj
tfff. Rafałku nie zapominaj, że twoje zdanie czy coś wnosi czy też nie do tematu jest czystą postacią subiektywności tak więc - hot wątek bym zostawił sam sobie i zobaczył po tygodniu co z tego wyjdzię, ot co niechają się kłócą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 01:15  
Cytuj
lendoo czy jak cie tak zwa.
gotowcow to najwidoczniej to moze ty w szkole uzywales.
z tego co piszesz to przynajmniej tak to wyglada.
pizza ktora oferuja jest bardzo ale to bardzo dobra;)
jestli nie wierzysz zapytaj konkurencjii;)
ona wie najepiej jakiej jest jakosci jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 01:52  
Cytuj
Ja tam dwa razy w zyciu dałem skusić się na to gówno, raz w Kielcach, a drugi raz w Pozaniu czy Wrocku, nie pamiętam. Wszędzie smakowało tak samo, jak gówno. Przykro tylko ze pomimo tego, iz w tej prężnie rozwijającej się pizzeri pracują moi znajomi, moja noga tam nie stnie. No chyba ze bedzie Bitburger i "Sizzling Hot".

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Wszędzie smakowało tak samo, jak gówno.


Dziwne - czyzby nikomu nie smakowalo poza wlascicielem i otoczeniem?
Ja jakies 2 lata temu jadlem telepizze w Rzeszowie i pomimo tego, ze w lokalu panowal lekki syf, to pizza w smaku byla niezla, na pewno powyzej stalowowolskich standardow. Ale pamietam, ze byla b. droga.
Nie wiem, moze spece ze stalowowolskiej TP jeszcze technologii nie opanowali ? ;) Dajmy im troche czasu, moze wyjda na prosta he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 08:38  
Cytuj
Abstrakcyjny- widzę, że z Tobą nie da się porozmawiać.
Ty ciągle jedno i to samo.

A pizze jadłem i uważam tak jak inni, że jest to jeden wielki syf..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 09:00  
Cytuj
//zanim kolezanka będize pisać takie opinie, napisze więcje postów, i postara się o różne IP ... od powyzszych postów ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 09:27  
Cytuj
rany az mnie mdli od tego tematu ;-(neutralnyneutralnyneutralny

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2009r. 13:28  
Cytuj
uzbrojcie się w cierpliwość zamawiając pizzę, bo Panie które przyjmują zamówienie są tak niekumate że szok. Pani mówi - to dostawca puści sygnał na komórkę i proszę sobie zejść po to ;/ noszzzzzz kurrr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 23:25  
Cytuj
a czy Wy aby nie macie wiekszych zmartwien niz kawalek ciasta drozdzowego z jakims badziewiem na wierzchu?
Niech sobie beda Telepizze, Rustiki, Osemki, Resety, Jokery, Diabla i Verony - kazda smakuje inaczej i kazdy moze znalezc cos dla siebie.
Nie rozumiem ujadania, ze jakas jedna Wam nie smakuje. Jezeli nie lubicie nie jedzcie, ktos Was zmusza? Znajdzcie inna albo mrozona sobie upieczcie i zajmijcie sie czyms pozytecznym - np. zamiast taniej ekscytacji przed kompem dwugodzinny spacer. Na zdrowie Wam wyjdzie umiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2009r. 23:45  
Cytuj
ragnarok, 687 postów. Jeżeli nie lubisz pizzy i wolisz spacerować to po cholerę ulegasz "taniej ekscytacji przed kompem"? Wy...j na spacer mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 00:14  
Cytuj
CYTAT
ragnarok, 687 postów. Jeżeli nie lubisz pizzy i wolisz spacerować to po cholerę ulegasz \"taniej ekscytacji przed kompem\"? Wy...j na spacer mlotek
]]

Kutaku,

jak rozumiem Twoj rocznik jeszcze sie nie spuszcza a u Ciebie jest dodatkowa wada - brak zupelny mozgu a wiec i myslenie odchodzi... smiech2
Przeczytaj swoj post pare razy i uderz sie w glowe. Mocno, zeby zabolalo.
Co ma tu liczba postow na rzeczy? Sam wlasnie nabiles jeden nie na temat, czego o moim powiedziec nie mozna, bo odnosil sie do pizzy wlasnie. Jezeli nie zrozumiales o czym pisalem to juz tylko i wylacznie Twoj problem, ktorym jak widze musiales sie podzielic z reszta na forum.
Wiec dobra rada - odejdz od klawiatury, bo rodzice zablokuja Ci kompa jak zobacza, ze sie nie uczysz smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2009r. 01:06  
Cytuj
Sam przeczytaj swój post! Zarzucasz ludziom, że pisząc o pizzy ekscytują się "niepożytecznie" zamiast iść na spacer. I kto tu pisze nie na temat? Używając zwrotów w stylu: "kawalek ciasta drozdzowego z jakims badziewiem na wierzchu" pokazałeś, że ten temat cię nie interesuje, więc po co tu piszesz? Trzeba było założyć nowy wątek: "ha ha ale jakieś głupki piszą o pizzy" i tam się natrząsać...

Czy łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent? Golonkę masz pan? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »