NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Telepizza,
~~Stefan
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:07  
Cytuj
CO z ta telepizza otwarte to juz czy jeszcze trzeba czekac z pol roku

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:08  
Cytuj
a co tam za darmo beda rozdawac ? tyle fajnych pizzerii w Stalowej jak masz chcice

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
pizzerni

No zmiłuj się chociaż ty placze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 22:37  
Cytuj
echelonku nie placz ...ludzka rzecz pomylic sie

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 16:58  
Cytuj
//moderowano

Telepizza dopiero będzie otwarta w czwartek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 19:06  
Cytuj
Otwarcie to miało być w sierpniu..jezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 19:10  
Cytuj
Czerwone auta z napisami telepizza już krążą po miescie . Otwarcie ma być pod koniec wrzesnia . Właściciel nie chciał aby klienci mieli złe skojarzenia 17 września z rosyjską agresją a kolorem przewodnim ( czerwonym ) swojej firmy good. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 19:16  
Cytuj
Ciekawe to Twoje skojarzenieumiech samochodów telepizzy na mieście nie widzialam, ale na otwarcie to już najwyższa pora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 19:56  
Cytuj
Ja widzialem na poczatku wszesnia.. albo to byla nowa Yaris albo Picanto.. czerwone z napisami oczywiscie telepizza na rejestracji RST jezyk czyli auta nie sa w leasingu smiech2 A co do pizzeri otwarcie powinno byc tuz tuz (albo juz otwarte). Widzialem juz finisz praktycznie u nich umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 20:00  
Cytuj
taaa. a ja widziałam wczoraj na szybie folię i napis - wkrótce otwarcie.....good a w środku puszki i pędzle good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 21:49  
Cytuj
No właśnie ten napis OTWARCIE WKRTÓCE wisi tam juz ohoho... sam właściciel mi mówił, że otwracie w sierpniu, ale jak widać nie wyrobili się. Zresztą z takimi pracownikami jak tam robią to się nie dziwie heh. Kiedyś im rozdeptałam świeżo położone płytki mało mnie nie zlinczowali...jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 21:57  
Cytuj
wow panna_pina udziela się na forum..hmmm smakowita truskawka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 22:02  
Cytuj
Oo... jest i piotr168, mój ulubiony użytkownikumiech Powitać serdecznieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 23:03  
Cytuj
telepizza czynna bedzie w tym tygodniu,samochody do KIA PICANTO nie YARIS jak ktos wyzej nadmienil.Z tego co wiem kwestie formalne nie pozwolily na terminowe otwarcie lokalu(czyt.UM Sanepidy i inne zgody od roznych instytucji.;)

Pozdrawiam oczekujacych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 13:34  
Cytuj
No napis powinni zmienic ,na "nie ma na co czekać" ,w lipcu mieli otwierać i jak widać nie wychodzi ale tak jest jak sie ludziom nie płaći za prace to lecą w kulki,ciekawe nie wierze w powodzenie tej działalności,zobaczymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:05  
Cytuj
W Stalowej jeszcze nie jest zle z jedzeniem i są lepsze pizzerie niż to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:12  
Cytuj
kolezanko jadzio po pierwsze telepizza miala byc otwarta w sierpniu nie w lipcu,po drugie nie pisz bzdur ze niby nie bylo placone ludzom za prace,bo bylo placone i to podejrzewam o wiele razy wiecej niz ty niedojdo zarabiasz na miesiac.
po trzecie gdyby nie kwestie formalne od dawnien dawna bylo by juz czynne,sprobujcie sami otworzyc dzialanosc gospodarcza ktora oferuje jedzenie,zobaczymy czy pojdzie tez tak szybko..pewnie rzeczy sa nie do przeskoczenia a po ostatnie nie wypowiadaj sie na temat jedzenia ktorego nie jadlas bo napewno nie ruszalas nigdy dupe poza stalowa wola po cie na to nie stac;) cenowo telepizza bedzie bardzo atrakcynjna,jakosciowo rowniez oraz bedzie oferowac nie tylko pizze ale rowniez kebaby tortille kurczaki i innego rodzaju specyfki za 8 zlotych..;)
pozdrawiam oczekujacych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
kolezanko jadzio po pierwsze telepizza miala byc otwarta w sierpniu nie w lipcu,po drugie nie pisz bzdur ze niby nie bylo placone ludzom za prace,bo bylo placone i to podejrzewam o wiele razy wiecej niz ty niedojdo zarabiasz na miesiac.
po trzecie gdyby nie kwestie formalne od dawnien dawna bylo by juz czynne,sprobujcie sami otworzyc dzialanosc gospodarcza ktora oferuje jedzenie,zobaczymy czy pojdzie tez tak szybko..pewnie rzeczy sa nie do przeskoczenia a po ostatnie nie wypowiadaj sie na temat jedzenia ktorego nie jadlas bo napewno nie ruszalas nigdy dupe poza stalowa wola po cie na to nie stac;) cenowo telepizza bedzie bardzo atrakcynjna,jakosciowo rowniez oraz bedzie oferowac nie tylko pizze ale rowniez kebaby tortille kurczaki i innego rodzaju specyfki za 8 zlotych..;)
pozdrawiam oczekujacych


Przez to obrażanie ludzi napewno nie przyciągniesz klijentów, mozna wyjasnić w kulturalniejszy sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:24  
Cytuj
nie chce przyciagnac klientow,nie nie mam zadnego powodu zeby to robic poniewaz nie mam nic wspolnego z telepizza.wiem tyle ile slyszalem od samego zrodla poniewaz posrednio bylem zwiazany praca nad ta dzialanoscia,mam prawo wyrazic swoje zdanie i nie pozwalam na to zeby ktos kto nie ma zielonego pojecia pisal takie bzdury,mam do tego prawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:26  
Cytuj
ABSTRAKCYJNY ma racje...

to po co ta laska wypisuje glupoty? jezeli nie wie co i jak to nie dziwie sie koledze^ ,ze tak jej odpisał... i tak wg. zgodze sie w 100% ,ze jezeli otwiera sie knajpe z jedzeniem to trzeba miec fuul papierkow.. //


//Nie zanizaj poziomu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
nie chce przyciagnac klientow,nie nie mam zadnego powodu zeby to robic poniewaz nie mam nic wspolnego z telepizza.wiem tyle ile slyszalem od samego zrodla poniewaz posrednio bylem zwiazany praca nad ta dzialanoscia,mam prawo wyrazic swoje zdanie i nie pozwalam na to zeby ktos kto nie ma zielonego pojecia pisal takie bzdury,mam do tego prawo

Prawo masz, ale może obrażasz ludzi w niesłuszny sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
ABSTRAKCYJNY ma racje...

to po co ta laska wypisuje glupoty? jezeli nie wie co i jak to nie dziwie sie koledze^ ,ze tak jej odpisał... i tak wg. zgodze sie w 100% ,ze jezeli otwiera sie knajpe z jedzeniem to trzeba miec fuul papierkow.. BO TACY LUDZIE JAK JADZIA MAJA NASRANE POD SUFITEM... i są stety i niestety potrzebne...mlotek


Nie wziołeś pod uwage że taka Jadzia może mieć 10 lat.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:30  
Cytuj
nie ja zaczalem ta dziwna dyskusje tylko zripostowalem cos co nie spodobalo mi sie,swoje zdanie wyrazilem i na tym koncze swoja wypowiedz.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 14:34  
Cytuj
Gal.

jestem KOBIETĄ...

to jadzia ma problem jesli ma 10lat... gdzie mmausia lub tatus lub prawny opiekun? niech pilnuje coreczkę..mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 15:38  
Cytuj
w czwartek otwieraja 24.09

Limit
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »