NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Telepizza,
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 22:03  
Cytuj
ludzie skończcie pier...ić, weż jeden z drugim zrób coś samemu a potem krytykuj innychsciana
co za naród nawet jak by dawali pizze za darmo to i tak znalazła by się jakiś menda co by jej coś nie pasowało,
większoś to pewnie konkurencja srająca w już w porypotluczony
ja byłem i pizza mi smakowała a z czasem będzie tylko lepiejgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 22:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 22:21  
Cytuj
śmiech na sali (nie chodzi mi o komendantasmiech2smiech2smiech2) najpierw podjarka telepizza w stw teraz że ch*jnia ludzie mamy wolny rynek nie pasuje u tego idziemy do innego i tyle w temacieok

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 22:42  
Cytuj
się przychylę do wypowiedzi pana wyżej

miasto się przyzwyczaiło do bul a tu coś nowego i już krytyka

nie pasuje nie jesz zawsze możesz iść do kaprysu mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2009r. 22:57  
Cytuj
Widocznie tylko zachwalać można.Dla mnie jak ktoś wydaje swoje pieniądze, to potem ma prawo do uczciwej wypowiedzi w tym dziale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 00:46  
Cytuj
Byłem sprawdziłem Pizza beznadziejna w porównaniu do innych stalowowolskich pizzerii Ciasto podeszwa a składniki ciapka na cieście.. Nie ma rewelki u mnie minus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 01:50  
Cytuj
dlaczego my polacy potrafimy tylko krytykowac? ja komus nie pasuje pizza to prosze tam nie kupowac i tyle na ten temat.dajcie sie ludziom rozkrecic to jest dla nich wszystkich tez nowosc pozwolcie sie im nauczyc to robic dobrze,sami wiecie ze im wiecej beda robic tym nabiora lepszej wprawy.Pizza owszem jedna dobra druga gorsza ale napewno jej jakosc sie ustabilizuje z czasem co do cen sa bardzo przystepne.Polecam bardzo sos czosnkowy a co do opinni o innych pizzeriach.to wam powiem tak 95% z nich robi zakupy w biedronce... w w jednej pizzeri )nie bede wyzmienal nazwe zamiast miesa mielonego do spageti dodawana jest zwykla mielonka z puszki po ktorej kiedys mialem 3 dniowa srake hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 07:47  
Cytuj
Jak tu nie krytykować skoro wczoraj wpadli znajomi na mecz z piwkiem i nie gustowali jeszcze pizzy z Telepizzyuśmiech .........i niestety nie spróbowali gdyz przez 1,5 godziny nikt nie raczył odebrac telefonu scianaTotalny brak poszanowania klienta,mogli odebrać i poinformowac iz nie dowiozą ,proste i logiczne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 08:44  
Cytuj
Każdy ma prawo wyrazić własną opinie nie ważne czy jest to pozytyw czy negatyw. Nikt tu nie pisze ze nie poleca sprzedawcy (telepizzy) jak na allegro bo robi i sprzedaje niedobrą pizze. Każdy i tak pójdzie spróbuje sam się przekona i wyrazi własną opinie.
A słowa krytyki też są bardzo ważne ponieważ może to zmobilizować załogę telepizzy do podniesienia poziomu wyrobu pizzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 08:58  
Cytuj
Wczoraj i ja spróbowałem tych specjałów z Telepizzy..
i powiem tyle: PORAŻKA! :szok:
Tego nie da się jeść! Mogę szczerze powiedzieć, że była to najgorsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem..
Cienka, ciasto gumowate, składników tyle co nic..totalne DNO!

Tak się zastanawiam, czy pracują tam jacyś kucharze, bo jak
dla mnie to ta pizza była wyciągnięta z chłodni i podgrzana w mikrofali :co

I niech nikt mi nie mówi, że ceny są przystępne bo to jest śmieszne..za taką samą kasę mam dziesięć razy lepszą pizzę z Ósemki czy Quatro.
Poza tym w każdej normalnej pizzeri sos jest wliczony w cane, a tu wołają za niego 2,1zł ..

Koledzy którzy też wczoraj zmawiali, również nie są zadowoleni.

Była to pierwsza i ostatnia pizza jaką zamówiłem z tej pizzeri.

Zdecydowanie nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s85
s85
s85
Posty: 2
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 09:46  
Cytuj
Ciekawe ile z tych postow zostalo wystawionych przez KONKURENCJE, hehehe. ja zamowilem w dzien otwarcia 3 placki, bylem zadowolony, dowoz w 25 min. z tego co slyszalem w czwartek sprzedano 400 pizz wiec nie ma co sie dziwic ze czasem moglo cos nie wyjsc. POLSKA kraj w kotrym wszystko wszystkim nie pasuje!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 09:54  
Cytuj
A no ciekawe ile...;] biorac pod uwage ze wiekszosc tych opinii zostala napisana z nowych kont...;]

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 10:23  
Cytuj
Właśnie tragiczna postawa Telepizzy skłoniła mnie aby założyć tu konto i przestrzec innych.

Mówi się" Mądry Polak po szkodzie". Jak ktoś niech chce wierzyć
to niech się sam przekona.

I nie mówcie, że konkurencja pisze negatywy, bo równie dobrze posty o pozytywnej ocenie może pisać ktoś z Telepizzy..

Tak na marginesie..jak administracja tego forum, może źle oceniać Telepizze, skoro zapewne dostała kasę za umieszczenie
jej reklamy tutaj.. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 10:52  
Cytuj
kolegazinam będzie wystawiał takie opinie, napisze troszkę inncyh postów, i postara się by jego IP był inny niż te wyżej .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 11:55  
Cytuj
90% negatywnych komentarzy jest pisana prezz osoby ktore zalozyly konto dzis wczoraj lub przedwczoraj ;> i maja po jednym gora dwa wpisy , na 100% konkurencja ktora najbardziej odczula otwarcie hehe ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 12:21  
Cytuj
Zgadzam się z wypowiedzią kolegi powyżej. Większość negatywnych wpisów mają osoby o małej liczbie napisanych wiadomości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 13:03  
Cytuj
Moze i ta pizza nie jest najlepsza jaka jadlem,ale nie jest tez taka zeby nie nadawala sie do jedzenia,ujdzie.Problemem wydaje mi sie cena,najwieksza z kurczakiem i bekonem w promocji kosztuje 19.45zł,po promocji ta sama pizza ma kosztowac 38.90zł,cena kosmiczna!!!
Wydaje mi sie ze optymalna cena takiej pizzy,z taka iloscia dodatkow to ok 15zł.(cena stała)
No i oczywiscie dodatkowa oplata ze sos podwyzsza cene i to dosc wysoko.
Jest to jednak tylko moja opinia i nie wszyscy sie moga ze mna zgadzac,a i nie jestem zadna konkurencjagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 13:30  
Cytuj
Trzeba płacić za sos ?? Czy jest jakiś gratis do pizzy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mfl
mfl
mfl
Posty: 1
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 13:40  
Cytuj
Drodzy użytkownicy, postaram się opisać sytuację obiektywnie..

Wszyscy spodziewali się nie wiadomo czego. Taka jest ludzka mentalność, że to co jest reklamowane, to co ma super markę, logo musi być od razu doskonałe i najlepsze. Tele Pizza to zwykła najnormalniejsza pizzeria, ale przez takie elementy jak: logo, reklama w telewizji, czerwona barwa lokalu, samochodów, czy trykotów pracowników wielu mieszkańców się \"podpaliło\" i co z tego wyszło widzimy. Ja sam osobiście pizzy z tejże pizzeri jeszcze nie jadłem, gdyż jakoś taki mam charakter, że nie ulegam modzie. Wkurza mnie bowiem to, że dopiero się wprowadzili do miasta i nie można przejść ulicą normalnie nie słysząc rozmów o telepizzy . Moi koledzy chcieli spróbować i... cytuję wypowiedz kolegi: \"pizza dojechała z dużym opóźnieniem , zimna,nie za duża, pracownicy coś się pomotali i zamiast zamówionych 2 kebabów przywieźli jeden\". Patrząc na to obiektywnym okiem trzeba przyznać, że początek niezbyt ciekawy, ale tak jest zawsze. Na pewno pomału się rozkręcą, pracownicy zaaklimatyzują, poczują o co chodzi i błędy zostaną wyeliminowane.. i będzie pizzeria jak każda inna, lecz lepiej rozreklamowana.. co do cen to podejrzewam, że po raz kolejny ulegliście chwytowi marketingowemu. Dla przykładu- w Rzeszowie również była \"promocja - 2 pizze w cenie jednej\" , z tym ze ona jest zawsze. Cel jest taki, ze ludzie naiwnie w to wierzą i cieszą się, że jedzą pizze za pół ceny smiech2

PS: ULEGLIŚCIE \"CZERWONEJ PROPAGANDZIE\" wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 13:42  
Cytuj
Tak, jeśli chcesz sos to musisz zapłacić 2,10z. Skandal!
Poza tym, ten sos to nie sos..tylko jakaś maź w foli :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 15:02  
Cytuj
Dobra przyznam sie smiech2 to ja zakladalem nowe konta i pisalem smiech2 Nie no zartuje.

Ale ja jako świeżak na tym forum i pracujący u konkurencji w d... mam wasze drydymały. Nie widzicie kto pisze... a sapiecie jakby wam ostatnią kanapke zabrano. Może to pisza klienci... moze konkurencja ... opinia jak opinia. Tez slyszalem od kierowcy z telepizzy (kolega po fachu to spytalemsmiech2) ze sprzedali na godzine 18 okolo 300 placków. Tak super... ale to normalne. Kazdy chcial sprobowac. Sprobowa. Minie kilka dni i Ci co lubia Telepizze beda tam siedziec. Inna grupa ludzi, która lubi jedzenie na statoilu bedzie tam siedziala inna gdzie indziej. Nikt nikomu klienta jako tako nie podbierze bo kazdy ma gusta i gusciki umiech

Ja sie wypowiedzialem na temat tego syfu co kupilem, ale niestety ktos z adminos (hahahaha) zepsul forum smiech2 Pozdrawiam panne pine smiech2

Dorota o ile sie nie myle pytala o ciasto. Dorotko kochana oni maja jak sie domyslalas gotowce przywozone z ich centrali. Tak samo sosy, pudelka wypozazenie... promocje itp umiech Takze ludzie nie maja co liczyc na cuda. Nasze prywatne pizzerie teraz beda pewnie bardziej chcialy zachecic klienta swoją firmą robiąc promocje i wiecie co... to jest cos pieknego bo taki prywaciarz opusci cene lub da cos na promocje a taka siec jak TP (TelePizza) musi miec wszystko zalozone odgornie umiech Czyli co ? Jest w glebokiej dupie umiech |


P.S. Zebyscie tak nie sapali napisze... tak pracuje u konkurencji ale ch..j z tego smiech2 osobiscie pizze lubie z dagrasso i zielonego mlynu umiech Takze skonczcie pisac jak dzieci ! smiech2 Bo szkoda was...


P.P.S.

Zabralas mi lato... smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 15:20  
Cytuj
To tak, nowe konto więc zaraz będzie wielki jeden "sap" ale wale to.
Tak, tak Rafałku, Grzesiu, Kamilku i cała świto tego tfff wortalu - wróciłem tu do was;P Haha.

Co do TP to syf ale pieprzenie że sos jest płatny to ok - ale w promocji jest darmowy tylko co?! pazernośc wasza jest taka, że bierzecie w promocji - 50%! ale sa inne ale chuj, nie potraficie kurwa przeczytać oferty tylko łapiecie pierwszą lepszą.

ech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 18:01  
Cytuj
może i mało mam postów bo rzadko się udzielam ale konta nie mam tu od 2 czy tez 3 dni i nie jestem z konkurencji a opinie swoja na temat TP napisałem wyżej dla mnie porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
może i mało mam postów bo rzadko się udzielam ale konta nie mam tu od 2 czy tez 3 dni i nie jestem z konkurencji a opinie swoja na temat TP napisałem wyżej dla mnie porażka.


Komu sie tłumaczysz a poza tym winny sie zawsze tłumaczy hehneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
To tak, nowe konto więc zaraz będzie wielki jeden \"sap\" ale wale to.
Tak, tak Rafałku, Grzesiu, Kamilku i cała świto tego tfff wortalu - wróciłem tu do was;P Haha.

Co do TP to syf ale pieprzenie że sos jest płatny to ok - ale w promocji jest darmowy tylko co?! pazernośc wasza jest taka, że bierzecie w promocji - 50%! ale sa inne ale chuj, nie potraficie kurwa przeczytać oferty tylko łapiecie pierwszą lepszą.

ech.



CYTAT
//moderowano
- spokojnie ......

dx

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ch.
ch.
ch.
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2009r. 20:08  
Cytuj
Abstrakcyjny .... tak żywnie bronisz owej "telepizzy"
to skoro taka dobra jest to mi wytłumacz dlaczego pod centrum 4 jak jest kontener na śmiecigood leża całe pizze wyrzucone nawet nie tknięte niektóre w pudełkach i wszystko widać przechodząc chodnikiem obok "telepizzy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »