NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Fajne SAMOCHODY w mieście i okolicach...., Coraz lepsze fury ganiają po mieście...
~~123
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 16:38  
Cytuj
koleszko E 60 to się wożą same zakompleksione wieśniaki po stalowej i jakie 200tyś co zobacz sobie na ceny mlotek a zresztą tematu zgadzam się z ~bonifacym good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 16:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~garet
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 16:53  
Cytuj
największy obciach to jezdzić SKODĄ .sciana

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
ładnie macie nasrane - podniecać sie zdechłą bemką za max 50tyś.zł. ktoś kupuje np. nowego aurisa lub golfa, octavie, i wydaje więcej niż taka beja jest \"warta\", wiec spokojnie z tą podnietą. Stalowa schodzi na psy :(mlotek

widzisz marny czlowieku. Twoja skodiczka czy inna toyotka traci na wartosci od 1 sekundy powstania. Porzadne auta zawsze sie trzymaja ceny umiech . Octavie kazdy moze miec bo to pospolite auto ale bmw z4 to malo kto ;]

 
 
 
 
~~erni
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 17:36  
Cytuj
A ja znowu napisze o autku nie drogim ale nie często widzianym w tej wersji na naszych stalowowolskich drogach. MIanowicie czarny vw polo z takim otwieranym dachem. Dawno go nie widziałem na mieście ale na wakacjach fajnie sie prezentował. Chłopaczek co nim jezdzi widac sie lubi ścigac bo widziałem nieraz na alejach jak pchał duzo nowsze autaumiech uśmiech

 
 
 
 
~~bobo
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 18:33  
Cytuj
z autami to jak z psami dzielimy na rasowe (merc,bmw)i kundle (skoda ,VW,opel,francuskie )wole pomykac mercem 10 letnim niż fabią (bleeeeeee)wazne

 
 
 
 
~~oziiiii
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 18:56  
Cytuj
Od jakiegos czasu w stalowej jest coraz wiecej starych malo spotykanych samochodow .stare ale ciesza oko

 
 
 
 
~~tylkoBMWsięLICZ
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 19:54  
Cytuj
niestety ale bobo ma rację. A e60 jest śliczne.

 
 
 
 
~~Fun
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
z autami to jak z psami dzielimy na rasowe (merc,bmw)i kundle (skoda ,VW,opel,francuskie )wole pomykac mercem 10 letnim niż fabią (bleeeeeee)wazne


Tylko czasem taki "kundel" jest bardziej przyjazny panu niż "rasowe" padło.Ciekawe do jakiego sektora wpisał być Bentleya,ferarre albo Royca.Wydaje mi się że jesteś typem gościa co w telefonie, przy kluczykach nosi znaczek beemki albo merca.Bobo nie dokońca masz racje!

 
 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 20:49  
Cytuj
A mi się podoba Mini Cooper i Fiat 500, jeżdżą po Stalowej i są śliczne umiech

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 21:47  
Cytuj
CYTAT

A mi się podoba Mini Cooper i Fiat 500, jeżdżą po Stalowej i są śliczne umiech

dokladnie umiech w rozwadowie kolo poczty stoi piekny srebny mini Cooper

 
 
 
 
~~mła
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 22:47  
Cytuj
A mi się podoba RNI - Hyundai Tiburon V6, jest na sprzedaż, niestety brak mi funduszy :(

 
 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2009r. 22:50  
Cytuj
moje nastepne auto mini Cooper air kissgood

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~crx page
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 02:40  
Cytuj
a ja widziałem zonde hihi na okładce top gear ale tak wogule to co tu jest grane kłuci sie burak z panem jeden mam bmw i jest wielki ale gaz go wykonczy a drugi ma merca i co z tego ze skura juz sie wytarła celownik wciąrz jest hyba hihihih no i morał jak niewiesz co sie mija to pewnie crx cool girl

 
 
 
 
~~tylkoBMWsięLICZ
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 07:20  
Cytuj
CRX DZIECIAKU
idź już do szkoły.

 
 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 09:07  
Cytuj
a lancia wisniowa hf integrale na nizanskich blachach ? :]

 
 
 
 
~~Chris
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 11:20  
Cytuj
Masakra... widać, że nie macie pojęcia o motoryzacji - więc albo macie po 10-16 lat, albo zwyczajnie się nie znacie.
BMW to niestety w większości przypadków, wymysł samych kierowców... moim skromnym zdaniem samochody takiej jak choćby stare BMW 500 bije Peaugot 206 CC - i wydajnością i wyglądem...
Piszecie, że dla Was "czad" to VW z otwieranym dachem... jedźcie do większego miasta tj. Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków czy Gdańsk... na każdym parkingu widać jakieś cudo motoryzacji, po ulicy zasówa nieraz najnowsza Carrera... to jest widok...

Kolejna propaganda z francuskimi samochodami... sam jeżdżę Francuzami od 10 lat... mam też sporą ilość znajomych, którzy przerzucili się na francuskie wozy... no i są pod wrażeniem, standardowego wyposażenia czy wydajności silników, jak i rezultatów spalania i ergonomiczności całości. Niejedno Wasze BMW by wymiękło, oczywiście pomijając sportowe wersje z najnowszych lat...

Nie mówię, że nie lubię BMW - bo sam nieraz widząc na ulicy X6 czy X5 marzę o takim samochodzie... ale pisanie, że Francuzy są złe... to totalna ignorancja, albo zwyczajne nieznanie się.

Piszecie o Skodach... a jeździliście kiedyś nimi, że na nie narzekacie? Wg. statystyk i analiz tego roku, Skoda to samochód JAKOŚĆ=CENA... mimo, iż wyglądem nie zachwycają... mają dobre wyposażenie, dobre silniki w dobrych cenach.

Podoba Wam się VW Golf? Szczerze? Ja już ich mam dość... jak widzę, je średnio 100 razy na 50 przejechanych kilometrów... samochód niby ok... chociaż przyśpieszenia brakuje... ale wielu ludzi sobie chwali więc jest ok... szkoda tylko, że jest ich tak dużo...

Dlatego, wniosek? Po co BESZTAĆ, coś czego się nie zna... jak kiedyś dorośniecie i kupicie sobie swoje pierwsze BMW... a potem dorośniecie bardziej i kupicie sobie swojego pierwszego Francuza (choćby 307 albo nowszy model) zobaczycie o czym mówię... oczywiście, nie ujmując BMW czy VW bo robią naprawdę dobre samochody... ale nie odstające NICZYM od Peagot, Citroen, Reanult czy Skoda... jest klasa dla bogaczy, ale i jest klasa dla ludzi z mniej zasobnym portfelem... a poziom mniej więcej ten sam... poczytajcie o paradoksach w ekonomii to zobaczycie o co chodzi... END

 
 
 
 
~~Krążownik
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:02  
Cytuj
A ja lubię PT Cruiser-a.Jeździ czarny po Stalówce.Żadne inne auto nie jest do niego podobne.Ma swój styl.

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:14  
Cytuj
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:15  
Cytuj
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]

 
 
 
 
~~Chris
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]


Polecam obejrzeć Team Skody w Rally...

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]


Polecam obejrzeć Team Skody w Rally...

nie ma o czym mowic, bo tam sa silniki podrasowane. Chodzi nam o wszystkim o silniki w produkcji masowej

 
 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 12:50  
Cytuj
Hmm silnik skody a volkswagen czy audi - padłem to to samo.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fun
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 21:01  
Cytuj
Co tam BMW, czarne Audi kombi z przyciemnianymi szybami A4 lub A6, bardzo ładnie łamie zasady ruchu drogowego,szczególnie przy wyprzedzaniu na ciągłej.:cwaniak:.

Samochodów nowych przybywa, dla tego ja wpisuje tu Fiata 508 S z 1937r.umiech

 
 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ładnie macie nasrane - podniecać sie zdechłą bemką za max 50tyś.zł. ktoś kupuje np. nowego aurisa lub golfa, octavie, i wydaje więcej niż taka beja jest \\\"warta\\\", wiec spokojnie z tą podnietą. Stalowa schodzi na psy :(mlotek


trzeba być niezle pierd...ęty żeby kupic octavie lub aurisa za takie pieniądze mlotek


hahaha, przynajmniej mają NOWE auto wprost z salonu a nie szrota z niemiec czy francji w którym bambusy kopulowały z tamtejszymi tirówkami good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:16  
Cytuj
Jakakolwiek i z kimkolwiek kopulacja to najmniejsze zło jakie te samochody spotkałoumiech.
Mam taką propozycję, żeby krytykę na temat kierowców i ogólnie samochodów podpisywać marką i modelem samochodu, którym się osobiście na co dzień przemieszczamy, niech mistrzowie kierownicy przyznają się do swoich bryk i wyczynów!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »