NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Fajne SAMOCHODY w mieście i okolicach...., Coraz lepsze fury ganiają po mieście...
~~jaszczur
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Masakra... widać, że nie macie pojęcia o motoryzacji - więc albo macie po 10-16 lat, albo zwyczajnie się nie znacie.
BMW to niestety w większości przypadków, wymysł samych kierowców... moim skromnym zdaniem samochody takiej jak choćby stare BMW 500 bije Peaugot 206 CC - i wydajnością i wyglądem...
Piszecie, że dla Was \"czad\" to VW z otwieranym dachem... jedźcie do większego miasta tj. Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków czy Gdańsk... na każdym parkingu widać jakieś cudo motoryzacji, po ulicy zasówa nieraz najnowsza Carrera... to jest widok...

Kolejna propaganda z francuskimi samochodami... sam jeżdżę Francuzami od 10 lat... mam też sporą ilość znajomych, którzy przerzucili się na francuskie wozy... no i są pod wrażeniem, standardowego wyposażenia czy wydajności silników, jak i rezultatów spalania i ergonomiczności całości. Niejedno Wasze BMW by wymiękło, oczywiście pomijając sportowe wersje z najnowszych lat...

Nie mówię, że nie lubię BMW - bo sam nieraz widząc na ulicy X6 czy X5 marzę o takim samochodzie... ale pisanie, że Francuzy są złe... to totalna ignorancja, albo zwyczajne nieznanie się.*CHRIS* PRZEJEDZ SIE BMW TO ZOBACZYSZ JAK TO SIE PROWADZI.

Piszecie o Skodach... a jeździliście kiedyś nimi, że na nie narzekacie? Wg. statystyk i analiz tego roku, Skoda to samochód JAKOŚĆ=CENA... mimo, iż wyglądem nie zachwycają... mają dobre wyposażenie, dobre silniki w dobrych cenach.

Podoba Wam się VW Golf? Szczerze? Ja już ich mam dość... jak widzę, je średnio 100 razy na 50 przejechanych kilometrów... samochód niby ok... chociaż przyśpieszenia brakuje... ale wielu ludzi sobie chwali więc jest ok... szkoda tylko, że jest ich tak dużo...

Dlatego, wniosek? Po co BESZTAĆ, coś czego się nie zna... jak kiedyś dorośniecie i kupicie sobie swoje pierwsze BMW... a potem dorośniecie bardziej i kupicie sobie swojego pierwszego Francuza (choćby 307 albo nowszy model) zobaczycie o czym mówię... oczywiście, nie ujmując BMW czy VW bo robią naprawdę dobre samochody... ale nie odstające NICZYM od Peagot, Citroen, Reanult czy Skoda... jest klasa dla bogaczy, ale i jest klasa dla ludzi z mniej zasobnym portfelem... a poziom mniej więcej ten sam... poczytajcie o paradoksach w ekonomii to zobaczycie o co chodzi... END

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 23:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~beby
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ładnie macie nasrane - podniecać sie zdechłą bemką za max 50tyś.zł. ktoś kupuje np. nowego aurisa lub golfa, octavie, i wydaje więcej niż taka beja jest \\\\\\\"warta\\\\\\\", wiec spokojnie z tą podnietą. Stalowa schodzi na psy :(mlotek


trzeba być niezle pierd...ęty żeby kupic octavie lub aurisa za takie pieniądze mlotek


hahaha, przynajmniej mają NOWE auto wprost z salonu a nie szrota z niemiec czy francji w którym bambusy kopulowały z tamtejszymi tirówkami good



a jakie drogie w utrzymaniu są te "nowe" cwaniaczki bez pojęcia sie cieszą jaj debil z nowym autem przyjedzie na przegląd do serwisu. ( debila naiwnego golić czas zacząć)wykrzyknik

 
 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 08:14  
Cytuj
za te 60 k mozna np kupic lexusa z serii rx z 2002/2003 :] no naprawde szrot w ch.... ;-) lepiej, wygodniej, pewniej bedzie w nowce na full wypasie np :]
Citroen C3 1,4HDi (70KM) M5 Airdream SX Hatchback 5 Diesel 56 300 lub Corsa 1,4 16V (90KM) M5 Cosmo Hatchback 3 Benz 55 290 ceny promocyjne albo np gola wersja renault megane no nie zartujcie :] kupic takie gowno za tyle pieniedzy stracic po wyjezdzie z salonu 20% tak robia ludzie albo bardzo bogaci albo bardzo glupi :]

 
 
 
 
~~rere
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 11:38  
Cytuj
Co do kolezki co tak chwali Francuzy, to chce Ci cos napisac.
Napewno kojarzysz nowa Renowke Lagune Coupe (tyl od Astona Martina skopiwoany). Znajomek jechał takowym na autobahnie 200km/h i trzeslo, ogolnie auto drogi sie oczywiscie trzymało ale czuć było ze sie szybko jedzie. Nastepnym razem znajomy dał mu sie przewiesc swoja BMW 330 coupe i przy predkosci 200km/h na tym samym odcinku autobahnu nie czuł predkosci...Zreszta co to za prestiz miec Francuza? Zonacz na 607emke...latają w cenie a4ki czy Cklasy....

Francuzi robia dobre auta lecz małe...Takie miastowe, dla jakiejs Pani - w sam raz. Jezeli chodzi o limuzyny o charakterze sportowym to Niemcy sa gora na swiecie. A jezeli chodzi o rycie silnika to Japoniaumiech

 
 
 
 
~~bonifacy
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 12:11  
Cytuj
A mnie tam bardziej rajcują samochody stare nawet takie po 10 000 zł jak np ten http://www.otomo(...)9637962. Takie auto to klasyka i siedząc w nim czuje się że ma duszę. A nowa bmw czy każdy inny salonowiec to poprostu samochód.

 
 
 
 
~~teer
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
A mnie tam bardziej rajcują samochody stare nawet takie po 10 000 zł jak np ten http://www.otomo(...)9637962. Takie auto to klasyka i siedząc w nim czuje się że ma duszę. A nowa bmw czy każdy inny salonowiec to poprostu samochód.

niektorzy tez tak mowia ogladajac telewizje w czarno bialym TV w czasach Plazm...

 
 
 
 
~~bonif
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 19:56  
Cytuj
To nie tak, do auta należy podchodzić jak kobieta do sukienki, piszę tylko że cieszyłoby mnie bardziej posiadanie auta starszego ale jedynego w swoim rodzaju i naprawdę rzadko spotykanego na ulicach niż posiadanie bmw czy peugeota których na tylko moim parkingu stałoby kilka.
Może tak, np. gdybym poszedł do salonu wyłożył te 200 000 i kupił jakąś extra furę, przyjechał na kwadrat patrzę a tam Zenek z pod 4 ma takie samo to nieźle bym się wkur...

 
 
 
 
~~Citroen C6
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 22:51  
Cytuj
CYTAT

Może tak, np. gdybym poszedł do salonu wyłożył te 200 000 i kupił jakąś extra furę, przyjechał na kwadrat patrzę a tam Zenek z pod 4 ma takie samo to nieźle bym się wkur...

bonif, idź się leczyć...

 
 
 
 
~~inigioo
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 22:59  
Cytuj
widzieliscie moze po stw jezdzi taki młody burak peugotem 307 srebrnym na RTA

 
 
 
 
~~SAAB 9-3 aero
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
widzieliscie moze po stw jezdzi taki młody burak peugotem 307 srebrnym na RTA

tego co prawda nie widziałem, ale widuję na co dzień całe bandy buraków RTA i RNI w poniemickich szrotach, typu Goolfy2, równie stare beemki i astry, niestety sciana

 
 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 16 Wrz 2009r. 23:35  
Cytuj
ciekawe jakimi limuzynami RST jezdzi???? take same szrot albo i gorsze

 
 
 
 
~~tylko BMW
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
widzieliscie moze po stw jezdzi taki młody burak peugotem 307 srebrnym na RTA


zawsze jak jest jakaś dyskusja to zawsze się znajdzie jakiś kiep co kierowców beemek od buraków wyzywa zdegustowany

 
 
 
 
~~tylkoBMWsięLICZ
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 07:57  
Cytuj
to nazywa się zazdrość.

 
 
 
 
~~kots
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 08:38  
Cytuj
Wasz swiat nie ogarnia nic poza jakims beznadziejnym 18 letnim bmw beznadziejne jest bmw i tyle nie podoba mi sie

 
 
 
 
~~Turborondo
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 09:18  
Cytuj
Jeździ koleś po Stalufce srebrnym lexusem. Wygląda w nim jak szofer.

 
 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 22:46  
Cytuj
Nie rozumiem jak się można podniecać samochodem.Samochód ma być zawsze sprawny.Nie ważne czy to jest nowe bmw,czy stary fiacik.Sprawny powinien być również kierowca,a także z pełną kulturą na drodze i szacunkiem dla innych użytkowników dróg.I tego życzę sobie i wszystkim kierowcom.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zreszta co to za prestiz miec Francuza? Zonacz na 607emke...latają w cenie a4ki czy Cklasy....



Typowe zadanie auta... przedłużenie fi..ta
Prestiż, tylko DUPEK moze takie bzdety pisać. W Anglii szczególnie araby i cyganie jeżdżą niemieckimi autami (mercami, bmk-mi, golfami) bo leczą kompleksy, no i oczywiście polacy, tacy jak TY.
mlotek

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]

myślę, że jesteś cienki bolo, a na autach się znasz - ale na resorakach pewnie...

 
 
 
 
~~normalna
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
srebrne audi a3 na RNI taki leszczyna z zarzecza wozi sie jakby to było ferrari za pare milionów...

widziałem tego buraka


alu ci żal duupsko ściska umiech)

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
Jakakolwiek i z kimkolwiek kopulacja to najmniejsze zło jakie te samochody spotkałoumiech.
Mam taką propozycję, żeby krytykę na temat kierowców i ogólnie samochodów podpisywać marką i modelem samochodu, którym się osobiście na co dzień przemieszczamy, niech mistrzowie kierownicy przyznają się do swoich bryk i wyczynów!!!


HA HA!!! Dobre, zwłaszcza niech mistrzowie kierownicy przyznają się do swoich bryk i wyczynów!!!
już widze... stare zrupieciale golfy, stare rdzewiejące bmki, ewentualnie fiat125, fiat 126, cinqucento,

no bo bmka, nawet "stara ale jara", "lepsza" niz nowa octawia superb, wg tych "miszczów"

Do szkoły dzieciaki....

 
 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
W Anglii szczególnie araby i cyganie jeżdżą niemieckimi autami (mercami, bmk-mi, golfami) bo leczą kompleksy, no i oczywiście polacy,



W Anglii...cool girl umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~insigii
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
srebrne audi a3 na RNI taki leszczyna z zarzecza wozi sie jakby to było ferrari za pare milionów...

widziałem tego buraka


alu ci żal duupsko ściska umiech)

ja nie zazdroszcze bo mam audi a 4 z 2007r. i nie kozacze tak

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zreszta co to za prestiz miec Francuza? Zonacz na 607emke...latają w cenie a4ki czy Cklasy....



Typowe zadanie auta... przedłużenie fi..ta
Prestiż, tylko DUPEK moze takie bzdety pisać. W Anglii szczególnie araby i cyganie jeżdżą niemieckimi autami (mercami, bmk-mi, golfami) bo leczą kompleksy, no i oczywiście polacy, tacy jak TY.
mlotek

Jak bylem w Turcji a pozniej na Cyprze to Agglicy jezdzili tylko niemiekimi autami umiech . Takiego badziewia jak skoda wogole tam nie ma umiech . W Polsce marka bmw nie cieszy sie dobra slawa ale to wynika z zacofania kulturowego i sporej czesci wiesniakow jezdzacych tymi samochodami. Ogolnie rzecz biorac najlepsze marki maja Niemcy a tabele zamykaja rosjanie i amerykanie

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:50  
Cytuj
Typowe zadanie auta... przedłużenie fi..ta


heheh ja mam dlugie auto, ale nie wiem co mam sobie przedłużyć bo nie mam f i u t k a umiech hehzarumieniony
Pozdrawiam Was wszystkich, uwielbiam to jak ktoś puści jakikolwiek temat a Wy parę postów dalej zaczynacie się wyzywać, obrażać, ahhh to takie polskie

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jezeli uwazasz Chris ze silnik skody jest porownywalny z silniekim VW , bmw czy audi to swiadczy tylko o Twojej wiedzy ;]

myślę, że jesteś cienki bolo, a na autach się znasz - ale na resorakach pewnie...

do garow kobito ;d

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »