NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Fajne SAMOCHODY w mieście i okolicach...., Coraz lepsze fury ganiają po mieście...
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:59  
Cytuj
Ale was ubodło umiech

Niestety robaczki, macie kompleksy. Jeździłam juz tyloma autami, w tym takimi "cudami" jak BMW, golf, audi a4 (a6), czy passat. Żadna rewelacja, która powala.
Auto słuzy do jazdy, ma byc wygodne, elastyczne, w miarę mocne i dostosowane do potrzeb uzytkownika.

A faceci posiadanie auta traktuja prestizowo, im lepszy tym podobno ich mały jest większy..... A ważniejsze jest co maja w sercu i w głowie a nie przed domem i w majtkach...

I koteczki, jeżeli tylko macie taka możliwość (a wiem, że nie jest takie proste) przejedźcie sie np skoda superb, nowym fordem mondeo, fordem s-max czy galaxy, nową toyotą verso i wtedy pogadamy. Bo wasze "opinie" są tylko poglądami ogółu (bo tak się mówi) a na pewno nie wynikają z własnego doświadczenia.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 10:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~tylko BMW
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
W Polsce marka bmw nie cieszy sie dobra slawa ale to wynika z zacofania kulturowego i sporej czesci wiesniakow jezdzacych tymi samochodami.


wieśniak to sam jesteś :szok:

 
 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Ale was ubodło umiech

Niestety robaczki, macie kompleksy. Jeździłam juz tyloma autami, w tym takimi \"cudami\" jak BMW, golf, audi a4 (a6), czy passat. Żadna rewelacja, która powala.
Auto słuzy do jazdy, ma byc wygodne, elastyczne, w miarę mocne i dostosowane do potrzeb uzytkownika.

A faceci posiadanie auta traktuja prestizowo, im lepszy tym podobno ich mały jest większy..... A ważniejsze jest co maja w sercu i w głowie a nie przed domem i w majtkach...

I koteczki, jeżeli tylko macie taka możliwość (a wiem, że nie jest takie proste) przejedźcie sie np skoda superb, nowym fordem mondeo, fordem s-max czy galaxy, nową toyotą verso i wtedy pogadamy. Bo wasze \"opinie\" są tylko poglądami ogółu (bo tak się mówi) a na pewno nie wynikają z własnego doświadczenia.



Monika dokładnie, faceci potrafią się tylko przechwalać.
Święte słowa. umiech POzdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:23  
Cytuj
Długości auta do długości f..tka się nie porównuje, ale chodzi tu o tzw. prestiż dla faceta i to on mu tego f..ka przedłuża, Kasiu... Długość auta nie ma tu znaczenia.

Sama jeżdzę duzym autem, bo taki mi jest potrzebny nie by sobie "prestiz" wzmacniać.

 
 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:33  
Cytuj
ludzie tylko do baby nie pójde do dr.stomatologa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:34  
Cytuj
ojjjjjjjjj a ja nie mam wcale samochodu i nie narzekam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Ale was ubodło umiech



I koteczki, jeżeli tylko macie taka możliwość (a wiem, że nie jest takie proste) przejedźcie sie np skoda superb, nowym fordem mondeo, fordem s-max czy galaxy, nową toyotą verso i wtedy pogadamy. Bo wasze \"opinie\" są tylko poglądami ogółu (bo tak się mówi) a na pewno nie wynikają z własnego doświadczenia.


Miałem okazje przewieść du.. w ML 63 AMG i nie widze porównania np; z toyotą verso. Mam zdanie, nie stać mnie na taki samochód.Temat długi jak rzeka, jest dużo aut w naszym regionie ale nie każdy ma ten sam gust.Jednemu podoba się ten model a drugiemu inny.

 
 
 
 
~~mariomld69
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 15:19  
Cytuj
Ja widziałem osttnio fajnego białego rekinka (BMW 316 e21) na pewno kolo 1978-1980 roku. to jest furka...

 
 
 
 
~~brabrabra
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 18:42  
Cytuj
Ehhhh monika, jesteś śmieszna, nie bede z toba dyskutował bo uwazam ze nie jestes na moim poziomie. Nie rozumiesz co to jest PASJA I ZAMIŁOWANIE DO MARKI!!! a wy kobiety wszystkie takie tutaj na forum wielkie panie i ze m.in BMW to przedłuzenie fiuta, a jaka jest prawda ze najchetniej do takich wsiadacie na imprezach. żal.

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Ehhhh monika, jesteś śmieszna, nie bede z toba dyskutował bo uwazam ze nie jestes na moim poziomie. Nie rozumiesz co to jest PASJA I ZAMIŁOWANIE DO MARKI!!! a wy kobiety wszystkie takie tutaj na forum wielkie panie i ze m.in BMW to przedłuzenie fiuta, a jaka jest prawda ze najchetniej do takich wsiadacie na imprezach. żal.


Po imprezach do BMW wsiadają najchętniej blond blachary. Nie obrażaj mnie, bo nie zniżyłam się NIGDY do tego poziomu.
Mądre kobiety same zarabiają na swoje auta. I nie ograniczają się przy zakupie, jak faceci do jednej marki, ale potrafią docenić DOBRY wóz.
Mam własny nowy, dobrej klasy samochód i śmieszy mnie wasz zachwyt nad 4-5 letnimi wytartymi bm-kami. Tym bardziej, jak widzę ich właścicieli.
A co do blachar... chętnie je rwiecie, czasem "je zaciążacie" a potem płaczecie nad wrednymi babami.
Takiego g...na się nie tyka bo śmierdzi. scianascianasciana

 
 
 
 
~~Baba
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 19:49  
Cytuj
CYTAT


Po imprezach do BMW wsiadają najchętniej blond blachary. Nie obrażaj mnie, bo nie zniżyłam się NIGDY do tego poziomu.
Mądre kobiety same zarabiają na swoje auta. I nie ograniczają się przy zakupie, jak faceci do jednej marki, ale potrafią docenić DOBRY wóz.
Mam własny nowy, dobrej klasy samochód i śmieszy mnie wasz zachwyt nad 4-5 letnimi wytartymi bm-kami. Tym bardziej, jak widzę ich właścicieli.
A co do blachar... chętnie je rwiecie, czasem \"je zaciążacie\" a potem płaczecie nad wrednymi babami.
Takiego g...na się nie tyka bo śmierdzi. scianascianasciana



Bez urazy ale jak byś była taka mądra nie dyskutowała byś o pierdołach.

 
 
 
 
~~arkadiusz
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 20:38  
Cytuj
widziałem wczoraj pod tesco babe w oplu insigma parkowac nie umiała

 
 
 
 
~~baba II
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 20:46  
Cytuj
a ja widziałam faceta, który we mnie wjechał, bo....nie widział i co??? Wieczne problemy chłopów, bo baba,bo RNI,bo zupa za słona była...mlotek

 
 
 
 
~~VR6
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 23:04  
Cytuj
@monika masz racje zadna rewelacja z tymi autami, jedni kupuja bo im sie takie podobaja, inni zeby panienke zarwac na auto i bzyknac, a fakt jest taki ze panienki szukaja takich kolesi z beemka albo audi.smiech2

 
 
 
 
~~blachara
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
@monika masz racje zadna rewelacja z tymi autami, jedni kupuja bo im sie takie podobaja, inni zeby panienke zarwac na auto i bzyknac, a fakt jest taki ze panienki szukaja takich kolesi z beemka albo audi.smiech2


wszyscy piszecie bardzo mądre rzeczy ale ja dam wam prosty przykład:
jak co tydzień będę dzisiaj w Planecie, znajdą się fajni faceci co to potańczą, piwo postawią ale: jeden przyjechał Golfem, drugi jakimś starym Oplem, trzeci Daewoo a czwarty BEJCĄ. którego wybrać? wniosek jest chyba prosty nie, tylko jeden z powyżej wymienionych samochodów nadaje się żeby do niego wsiąść ? good

 
 
 
 
~~heheh
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 09:09  
Cytuj
to moze by tak wypozyczyl na sobote jakies subaru albo limuzyne do slubusmiech2 wszystkie twojesmiech2

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 09:16  
Cytuj
najlepsze sa golfy 3 generacji szpan na maksa ;D beemki 3 ;D dres otwarte okno muza full i ogladanie sie czy ktos sie nie oglada ;D
jakby mial jeszcze na co hhahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~BolidMWieśniaka
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
najlepsze sa golfy 3 generacji szpan na maksa ;D beemki 3 ;D dres otwarte okno muza full i ogladanie sie czy ktos sie nie oglada ;D
jakby mial jeszcze na co hhahaha


sama prawda good
W Polsce marka BMW nie kojarzy się dobrze, wynika to głównie z faktu że spora część wieśniaków jeździ zdezelowanymi egzemplarzami w wieku od 15 lat wzwyż zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 11:30  
Cytuj
Mam fajny samochod do sprzedania ok

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miu
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 12:07  
Cytuj
chlysler, chyba 300 ale nie jestem pewien

 
 
 
 
~~brabrabra
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 13:37  
Cytuj
TAk tylko ze odpicowana 15- letnia beema kosztuje 18-cie tysiecy a nie jak nowe aveo z 2009 roku 30,000zł, wniosek prosty, co ładniejsze mocniesze? JAK SIE NIE ZNACIE NA SAMOCHODACH TO PROSZE NIE DYSKUTOWAĆ. POOGLADAJCIE TROCHE TV TOP GEAR OPERACJA TUNING, MOTO ON to zobaczycie co jest dobre. AMATORKI I AMATORZY ;/




A NIE KAZDEGO STAĆ ZEBY JEZDZIC BEJCA Z 2009 roku za 250,000zł.!!!

 
 
 
 
~~brabrabra
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 13:40  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=McsvIabe6HU&feature=related o to bmw jest ze stalowej i jest z 94 roku, i popatrz jak wyglada a potem dyskutuj na temat wieku samochodu! amatorki ;/

 
 
 
 
~~baba2
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
widziałem wczoraj pod tesco babe w oplu insigma parkowac nie umiała


A ja nieraz widzę chłopaków, którzy wloką sie 40km/h środkowym pasem, parkują jak ostatnie ofiary (żeby nie było: na tablicach z metropolii Stalowa Wola) blokując przejazd lub parkingi.
scianascianasciana

 
 
 
 
~~baba2
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
TAk tylko ze odpicowana 15- letnia beema kosztuje 18-cie tysiecy a nie jak nowe aveo z 2009 roku 30,000zł, wniosek prosty, co ładniejsze mocniesze? JAK SIE NIE ZNACIE NA SAMOCHODACH TO PROSZE NIE DYSKUTOWAĆ. POOGLADAJCIE TROCHE TV TOP GEAR OPERACJA TUNING, MOTO ON to zobaczycie co jest dobre. AMATORKI I AMATORZY ;/




A NIE KAZDEGO STAĆ ZEBY JEZDZIC BEJCA Z 2009 roku za 250,000zł.!!!


Jakbyś malucha ztuningował i pieścił jak bm-ke też by wyglądał zaje...
A co do ceny aut, czesto płaci się za markę nie za jakość. Dotyczy do wszystkiego.

 
 
 
 
~~antyburakteam
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
TAk tylko ze odpicowana 15- letnia beema kosztuje 18-cie tysiecy a nie jak nowe aveo z 2009 roku 30,000zł, wniosek prosty, co ładniejsze mocniesze? JAK SIE NIE ZNACIE NA SAMOCHODACH TO PROSZE NIE DYSKUTOWAĆ. POOGLADAJCIE TROCHE TV TOP GEAR OPERACJA TUNING, MOTO ON to zobaczycie co jest dobre. AMATORKI I AMATORZY ;/


jak ktoś lubi jeździć 15-letnim szrotem a do tego przepłacić za niego 18 tys. zł to ma chyba coś nie tak pod sufitem zaklopotany

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »