NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Stalowa Wola w dzień dobry TVN,
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:53  
Cytuj
A skad wy wogole wiecie ze miasto za to zaplacilo ?;] Pokazcie mi jakies dowody w tym temacie;]

ja tam sie ciesze ze cos o stalowce mowia nie tylko w kontekscie jakichs wypadkow itd...

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:53  
Cytuj

StaloweMiasto.pl
 
 
 
 
~~1234
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:05  
Cytuj
Od dowodow jest policja i prokurator, a wyborcy przedstawiaja zdroworozsadkowe opinie.
W telewizji komercyjnej nic nie jest za darmo. Reklama czegokolwiek kosztuje.

 
 
 
 
~~żuBer
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
A skad wy wogole wiecie ze miasto za to zaplacilo ?;] Pokazcie mi jakies dowody w tym temacie;]

ja tam sie ciesze ze cos o stalowce mowia nie tylko w kontekscie jakichs wypadkow itd...


na konkurencyjnym portalu pisało

 
 
 
 
~~żuBer
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:32  
Cytuj
"Promocja miasta w porannym programie telewizyjnym kosztowała miasto 30 tysięcy złotych"
wystarczy poszukać

 
 
 
 
~~meee
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:43  
Cytuj
Nie 30 tylko 40 tys. ale moim zdaniem to i tak nie duzo jak na promocje miasta w tv a uwazam ze miasto zostalo dosyc fajnie pokazane..lepiej niz w rzeczywistosci niestety bo w tv wszystko lepsze i piekniejsze.

 
 
 
 
~~1234
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
Nie 30 tylko 40 tys. ale moim zdaniem to i tak nie duzo jak na promocje miasta w tv a uwazam ze miasto zostalo dosyc fajnie pokazane..lepiej niz w rzeczywistosci niestety bo w tv wszystko lepsze i piekniejsze.


Na jedno by wyszlo, gdyby pokazali o 3 nad ranem w TVP. Mysle, ze zasieg ogladalnosci bylby podobny, biorac pod uwage naziemna dostepnosc TVN. Na Podkarpaciu jedynie w Rzeszowie, Przemyslu i Stalowej Woli mozna TVN odebrac. Jak zwykle, w przypadku shreka, gora urodzila mysz.

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 13:03  
Cytuj
trole, torle, trole...

jak juz tu ktos wczesniej napisal - ciezko Wam dogodzic, wszsytkiego sie czepacie, wszystke jest zle, ble i niefajne.

szkoda czytac...

 
 
 
 
~~1234
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 13:10  
Cytuj
Tylko, ze trole maja glos w wyborach i pokaza shrekowi, gdzie raki zimuja.

Kiedys to byla medialna promocja miasta, gdy koncertowalo cala sobote Lato z radiem czy przez caly dzien RMF FM prowadzil swoja Inwazje Mocy, zakonczona koncertami. To byla promocja miasta, a nie pseudopromocja w telewizji o malym zasiegu technicznym, w porze ogladalnosci, gdy cennik reklam jest najtanszy w ciagu doby.

 
 
 
 
~~barty
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 13:39  
Cytuj
Miała być płyta z koncertu z Konkatedry i co. Wyemitowała TV Rzeszów i mam nadzieję, że taśmy nie zaginęły. Ja już się pochwaliłem ziomom za granicą. Nie wiem czy kiedyś dostaną płytkę. Panie Prezydencie wybory idą - wydajcie płytkę.mloteknie wiemnie wiem

 
 
 
 
~~spn
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 14:39  
Cytuj
Abo niektórzy zamiast wydawać durnie pieniądze na promocję, najchętniej postawiliby piękny szyld i bramę przy wjeździe do STW, a na nim napis "Witamy inwestorów!" i czekaliby, bo rozumu nie mają, a ktoś ich niepotrzebnie nauczył składać literki...

 
 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
A skad wy wogole wiecie ze miasto za to zaplacilo ?;] Pokazcie mi jakies dowody w tym temacie;]

ja tam sie ciesze ze cos o stalowce mowia nie tylko w kontekscie jakichs wypadkow itd...


Zapłacił also El Presidenteneutralny
A więc miastowykrzyknik
http://sztafeta.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1129:tvn-ze-stalowej-woli&catid=81:stalowa-wola&Itemid=198
Pomysl ilu ludzi by sie cieszyło taką kasaneutralny
Nawet nie będę przytaczał poniekąd co sie mówi o Sta..ce ty to powinienes wiedziec najlepiej:szok:
Czekam z niecierpliwoscia na jakies informacje w tym temacie a tu cisza wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »